Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net giriş için sizde hemen takma bir nick ( isim ) alıp aramıza katılın. Günümüzde hala geçmiş dönemin gizemini koruyan ve yaşatan sohbet siteleri az sayıdadır. Tatli.net mIRC sohbet`in başladığı yıllara dayanan köklü bir sitedir. Mirc indir hızlı bağlantı kur.

Tatlı Mobil Sohbet


Mobil sohbet için en ideali. Bedava sohbet uygulaması Android ve IOS sistemleri için sorunsuz çalışmaktadır. Sohbet odaları ile aktif sohbet imkanı bularak, e sohbet ortamında farkı hissedin. Mobil Uygulamayı güvenle indirebilirsiniz.

Türk Sohbetturk-sohbet

Türk sohbet odaları ile ilgili konumuz ve neden Türk sohbet sayfasını Tatli.net de tercih etmenizi gerektirecek yazılar.

İnternet hayatımıza girdiğinden beri Türkiye’de ve bütün dünyada sosyalleşme kavramı, internet üzerinden arkadaşlıklar kurarak olmaya başlamıştır. Sosyalleşme olayı chat siteleri ile hayatımıza girmiştir. Fakat sosyal medya kavramı ile yavaş yavaş son bulmuştur. Sosyalleşmenin eski çağını özleyen Türk toplumu en güzel çağ olan chat odalarını aramaktadırlar.

Günümüzde eskisi kadar güzel olmayan, sahte ve paralı birçok site bulunmaktadır. İnsanlarda bu siteleri hiç beğenmemektedirler. Eğer sizlerde bu siteleri beğenmiyorsanız ve eski sohbet odalarının tadını, kaçamaklarını özlediyseniz sitemize davetlisiniz.

Neden Biz?

Aklınızda neden bizim sitemizi seçeceğiniz konusunda soru işaretleri dolanıyor olabilir. Çok haklısınız. Şimdi bu soru işaretlerini yok etmek için sitemizin özelliklerini sıraladığımız listemizi okuyabilirsiniz.

 • Ücretsizdir. Ve daima ücretsiz kalacaktır. Çünkü biz inanların eğlenirken tonlarca para harcaması taraftarı değiliz. Ne kayıt parası ne de mesaj parası (kotası) gibi kotalar koymuyoruz.
 • Güvenlidir. Keskin kurallarımız sayesinde kimse size karşı olumsuz bir davranış göstermez. Bu olumsuz davranışlar; taciz, küfür, pornografi gibi davranışlardır. Olur da böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız, hemen kullanıcıyı engelleyebilir ve bizlere şikayet edebilirsiniz. Şikayetleriniz bizim için oldukça önemlidir. Çünkü bizim en büyük temennimiz güven.
 • Gizlilik. Rumuzlarınız sayesinde kimse sizin kim olduğunuzu bilemez. Bunun yanı sıra, mesajlarınızı da sizlerden başka kimseler okuyamaz. Sistemimizde bile mesajlarınız kayıt edilmemektedir. Bu sayede hep içiniz rahat olabilir.
 • Sitemde bulunan medya dosya gönderimi de aynı mesajlar gibi kimse tarafından görüntülenemez ve kayıt edilmez.
 • Sohbet sitemiz kolay ara yüzlüdür. Diğer siteler gibi karışık ve zor ara yüzler yerine sizlerin en kolay bir şekilde sohbet etmenizi sağlamanız açısından tasarladık.
 • Sitemizin mobil desteği bulunmaktadır istediğiniz her an ve her yerde sitemize bağlanabilirsiniz.

İşte bunlar sitemizin ve sistemimizin sizlere sunduğu artılar. Gerisi size kalmış. Eğer eğlenmek istiyorsanız hemen üye olmalısınız. Üstelik kayıt oluşturmak sadece 1 dakikadır.

Türk Sohbet Siteleri ve Odaları

Sizlere bahsetmek istediğimiz şeyler tabii ki de bu kadar değil. Sitemizde ki kurallarımız tüm odalar için geçerlidir. Sizleri rahatsız eden kişilerden uzaklaşmanız için yaptığımız sistemle Türk Sohbet Odalarının en iyisi olmuş durumdayız. Sadece Türkiye’den değil dünyadan da bir çok katılımcı sitemize üye olmaktadır.

Üye sayısınız fazlalığı sayesinde sizlerde kendinize denk birini bularak ister arkadaş ister sevgili olun. Yeter ki konuşun! Konuşmalarınızın tamamen güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Eğer bir tereddütünüz var ise bize ulaşabilirsiniz. Türk Sohbet odalarında sizlere en güzel özelliğini açıklayalım. Canlı radyo. Evet evet yanlış duymadınız bir canlı yayın yapan radyomuz bulunmakta bu radyo sayesinde canlı yayınlara katılabilir, daha fazla arkadaş edinebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ister evde ister dışarda da konuşup görüşebilirsiniz. Ha unutmadan söyleyelim site dışı görüşme ve konuşmalar mesuliyetimiz altında değildir.

Bir arkadaş ve sevgili yaptığınızda sizleri bir sorun beklemekte. Siz de karşınızda ki kişide sürekli bilgisayar başında olmayabilir. Bu yüzden de konuşmalarınız hep kesilebilir. Bunu engellemek için bizlerde sitemizi son sistem düzeneklerle kurup mobil uyumlu hale getirdik. Mobil uyumluluk testlerimizde gayet başarılı olan sitemizi hemen girip deneyebilirsiniz. Tabii bundan önce sadece ama sadece 1 dakikanızı ayırarak üye olmalısınız. Üye olurken sizlerden iki şey istenmektedir. Bir tane rumuz ve bir tane şifre. Bunları belirledikten sonra artık sizde bizim üyemizsiniz. Kolaylıkla sohbet odalarına katılabilir Türk katılımcılarla konuşabilirsiniz.

Mobil Sohbet ve Web Sohbet Farkı nedir ?

Mobil sohbet herkesin de bildiği üzere akıllı telefonlarınızla internette gezindiğiniz gibi gezinebileceğiniz bir sistemdir. Sistem mobil uyumlu olduğu için, oldukça kolaydır. Mobil sohbetle Web sohbetin hiçbir farkı eksiği fazlası yoktur. Sadece mobil sayesinde bilgisayar kullanmanıza ve her yere taşımanıza gerek kalmayacak. Bu sayede de en kolay ve hızlı bir şekilde sohbetlerinizi devam ettirebileceksiniz.

Hem de istediğiniz yer ve zaman diliminde. Mobilden de kayıt olma özelliği sayesinde bilgisayar kullanmadan da sitemizi kolayca kayıt olabilirsiniz. Türk Sohbet sitelerinin 1 numarası olan Tatli.net kayıt olarak sohbetin ve hasbihalin tadını 10 numara bir şekilde çıkarabilirsiniz. Sohbetlerin en güzel anını ve tadını çıkarmak isterseniz sitemize her zaman davetlisiniz.1 Yorum

 1. yeter

  6 Ekim 2019 at 22:13

  Bu Makale Yazan Beyefendi iLe tanisabilirmiyim ? :d

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir