Sohbete Bağlan


kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın.
gay sohbet

Sosyal Sohbet Siteleri - Tatli.net


azar

Sanal dünyaya her geçen gün daha da bağlandığımız gerçeği bizi tablet, pc, mobil telefonlarla sürekli hale getirmektedir. Sanal alemde alış verişten, sağlığa, genel kültürden habere, oyun sitelerinden eğitime ve hatta sohbet ortamlarına kadar her alanda farklı dünyaların kapısını açmak mümkün.

En Çok Aranılan Site

En çok aranılan siteler arasında yer alan sosyal sohbet siteleri kişilerin yalnızlığını paylaşmakta, ayrıca pek çok alanda ortak paydası olanları bir arada toplamaktadır. Bu siteler 7/24 saat hizmet verdikleri için günün her anında sohbet edeceğiniz birileri bulmanızı sağlar.

Bu siteler internet ortamında birden çok olup sizin seçtiğiniz site gibi diğer sitelerde sosyal amaçlı olup hemen hemen aynı kategorileri içerir.

Yasal ve Kurallar

Sosyal sitelerde edilen sohbetler yasal izin alınarak alt yapısı hazırlanır. Sitenin hazırlanmasında yer alan editörler sosyal sohbet sitelerini belli kurallar çerçevesinde takip etmenizi ister. Dünyada yer alan tüm sohbet sitelerine giriş yaşı 18 ve üzeri olup, ülkelerin genel ahlak kuralları çerçevesinde hizmet verir.

Ücretsiz

Kolay ulaşım sağlanan sosyal sohbet siteleri 2000 yıllarından bu yana aktif olarak hizmet vermekte olup site linki tıklanarak ve bir nıck ile erişime açılmaktadır. Bu sosyal sohbet siteleri farklı farklı odalardan oluştuğu gibi genel sohbet odası olarak ta takip edilebilmektedir. Güzel dostluklar, evlilikler, tanıdıklara ulaşım bu sitelerin faydaları arasında sayılabilir. Bu siteler tamamen hizmet amaçlı olup üstelik ücretsizdir.

18 Yaş ve Üstü İçin İdeal

Tüm sohbet odaları hizmeti yaygınlaştırmak için mobil telefon uygulamalarını da devreye almıştır. Bu sayede daha çok insana ulaşılması amaçlanarak kendi sosyal çevresinden sıkılanlar, yeni arkadaşlar, farklı sohbetlere ulaşmak isteyenlere ve asosyal insanların bu alanda sosyalleşmesine aracılık eder.

Dikkat

Sosyal sohbet ortamlarını kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus bu sitelerin güvenilirliği olup küçük yaş çocukların bu sitelere ulaşımının denetimi aile tarafından sağlanmalıdır.

Ayrıca bir diğer tehlike sosyal sohbet ortamlarının bazılarının virüs yazılımlarına hizmet etmesi. Böyle durumlarda sitenin şikayet hattına ulaşılarak sitenin bu yazılımlara karşı uyarılması sağlanmalıdır.Bir cevap bırakın.