Sohbete Bağlan


kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın.
gay sohbet

Kameralı Gay Sohbet Sesli - Tatli.net


Kameralı ve sesli olarak gay sohbet odalarını tanıyalım. BU odalar ile gay arkadaş edinebilmek mümkündür. İnsanların daha fazla tercih ettiği gay kanallarını kullanmadan önce lütfen kuralları okuyunuz.

kamerali-gay-sohbet

Sesli Gay Sohbet Sitesi Var Mı?


            Eski chat günlerinden yeni sesli sistemlere geçtik. Herkesin merak ettiği sesli sohbet sitesi var mı yok mu cevabını veriyoruz. İşte en popüler 5 site 

Sesimdeyim.com           

            Sesimdeyim.com sitesi sizlere sesli sohbet imkanı sunmakla birlikte sesli odalar karşılıklı konuşmalar, tanımadığın kişilerle sohbet etme imkanı sunuyor. Online kullanıcılar ile daima sesli sohbet yapabiliyorsunuz.

seslihahve.com

            İsminden de anlaşılacağı üzere bize kahve tadında sesli sohbet imkanı sunan bir site. Kameralı sohbet tercihi yapmak isteyenlere ses dışında kamera seçeneğinde sunuyor. Ücretsiz olan bu sitenin çok fazla Türk kullanıcı bulunuyor.

Sesliavrupa.com

            Bu site bize yabancı veya Avrupalı insanlarla sohbet etme imkanı sunuyor ama genellikle Türk kullanıcı sayısı oldukça fazla. Ücretsiz sesli sohbet ve kameralı sohbet olarak imkanlar sunuyor.

Seslimavi.com

            Bu site oldukça yeni (2014) yılından itibaren hizmet vermekte ve oldukça başarılı bir sitedir. Sesli sohbet imkanı sunmakta ve kullanıcılar ile arkadaş olma ihtimaliniz en yüksek olan sitedir. Tasarımı ile diğer sitelerden daha ön planda görünüyor. Online destek, Skype destek, Video destek, gibi kullanıcılarına destek imkanı sunuyor. İçlerinde birçok oda bulunan bu sitede kız oranı da oldukça fazla. Her odaya oda sahipleri tarafından resim eklenebiliyor. Mobil kullanıcıları içinde özel bir tasarımı var. Her odada müzik dinleme imkanıda sunuyor.

Seslicevher.com

            Bu site sesli sohbetten çok genelde kız kullanıcıları ile dikkat çekiyor. Birazda erotizmi andıran bu sitede kameralı sohbette kız bulma olasılığınız çok yüksek. Türkçe mp3, Kardelen gibi odalar popüler site odalarıdır. Kız kullanıcıların sadece sohbet değil gerçek buluşma istediği nadir sitelerden. Siyaset, ekonomi, spor, borsa, sosyal medya, üniversite, erkek kız ilişkisi gibi sohbet konuların kullanıldığı bir sitedir. Kullanıcı sayısı oldukça fazla olduğunu söylemek yanlış olmaz sanırım. Bir cevap bırakın.