Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net sohbet ailesi olarak sizlere biraz kendimizden bahsetmek istedik. Kuruluşundan bu yana bedava ve kaliteli sohbet odaları sunan, sitemiz Türkiye'de artık bir numara. Tatli.net sohbeti diğer sohbet sitelerinden ayıran bir özelliği ise her türlü insanla saygı çerçevesinde, sohbet etmenizi sağlamaktadır.

Tatlı Mobil Sohbet


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır. Uygulama indirmek için tıklayın.

Gabilegabile

Gabile Sohbet Odaları, Chat Mobil Giriş

Gabile, chat yapmanın eşcinsel halidir. İnsanların kendi cinsleri ile yaşadıkları ilgi alakayı sanal ortamda yaşamanıza yardımcı olur.

Gabile sohbet sayfası uzun yıllar önce kurulmuş ve oldukça büyük bir kitleye hitap etmektedir. Adeta bir marka haline gelen gabile tutkusu yüz binlerce üye ile en büyük eş cinsel sayfası ünvanını korumaktadır.

Gabile de bulunan ünlü yüzlerde mevcuttur. Bunların bazıları şarkıcı veya ekran yüzü olarak ayırmadan farklı nickler arkasında denk gelmeniz yüksek ihtimalde mümkündür.

Gabile de gay sohbet etmek için oluşturulmuş alternatif bir chat salonu. Her arayışa hitap eden özellikle aynı cins kişilerin arayış bölümüne uygun platformdur. Bu platformda +21 yaş sınırı uygulanmaktadır.

İnsanların özgür internet dünyasından sonuna kadar faydalanabileceği bir çok özellik sayfada mevcuttur. Online mesajlaşma sayesinde en güzel dakikalar ,bol sohbetli saatler olsun.

Gabile sohbet kanalında “gay” kişiler ile tanışarak eşcinsel sohbeti yapmak serbesttir.

Sohbet ederken insanlarla kullanacağınız bazı teknik ve taktiklerden bahsedelim.

Sohbet Ederken Taktik Kullanmak Doğru Mu

          İnsanı diğer yaratılmışlardan ayıran en önemli özelliği dilidir. İnsan düşünen ve düşünceyi üreten, bu üretimi belli yollar vasıtasıyla dışa vurma ihtiyacı güden bir varlıktır. Merhum hocamız Sayın Muharrem Ergin dili “insanlar arasında anlaşmayı sağlayan, içtimai bir müessese” olarak tanımlamıştır. İnsan asırlar boyu kendini, yazarak, konuşarak, doğa taklitleri yaparak anlatma ihtiyacı duymuştur. Temeli bilinmeyen bu anlaşma sistemi insanlığın ilk zamanlarından beri varlığını sürdürmektir. Modern çağın modern insanı düşünceyi geliştirme yollarıyla desteklediği aktarımlarını belirli düzeylere ulaştırmıştır.

            Sohbet gündelik yaşamımızın yarısından çoğunu oluşturan ve yukarıda sözünü ettiğimiz dil vasıtasıyla anlaşmamızı sağlayan bir eylemdir. Konuşmalarımız sırasında kendimizden pek çok şeyi anlatabilir, benliğimiz hakkında ufak ipuçları verebiliriz. Fakat konuşurken kullandığımız ufak taktikler bunların önüne geçebilir.

  • Sohbet Esnasında Göz Teması

            Bir konuda konuşurken haksızsanız, konuyu bilmiyorsanız veya yalan söylüyorsanız bunun anlaşılmaması için göz temasından vazgeçmeyin. Kurduğunuz göz kontağı karşınızdaki insan üzerinde bir baskı uyandırmakla beraber sizin de özgüveninizi gösterecektir. Üzerinizdeki şüpheyi bertaraf edecektir. 

  • Karşınızdaki İnsanı Taklit Etmek

           Sohbet ederken karşınızdaki insanı taklit etmek güzel bir taktik olabilir. Onun el hareketlerini, jest ve mimiklerini tekrarlamak, karşınızdaki insana belli bir samimiyet ve güven hissi empoze edeceği için size daha kolay açılmasına veya yaklaşmasına sebep olabilir. Karşısında kendiyle aynı tavırları sergileyen bir bireyin olduğunu gören konuşmacı rahatlayacak, size olan davranışlarında ve sohbet sırasında olumlu bir gelişme sergileyecektir. 

  • Sohbet Sırasında Tensel Temasta Bulunmak

            İkili diyalog esnasında partnerin omzuna, koluna uygulayacağınız ufak dokunuşlar samimiyet belirtisi olarak algılanabilir. Tabi bunu yaparken dikkat edilmeli ve lakaytlık sınırları aşılmamalıdır. Rahatsız edici boyutlara ulaşmamak şartıyla ufak tensel temaslar olumlu gelişimler doğurabilirler. 

  • Merak Duymak, Sorular Sormak 

            Karşınızdaki kişinin anlattığı konu hakkında meraklı bir tavır sergilemek, konu hakkında sorular sormak onu dinlediğinizi göstereceği için diyalog kurduğunuz partnerinizin hoşuna gidecek ve sohbet olumlu bir seyir izleyecektir. 

  • İltifat Etmek

            Konuşma sırasında veya konuşmaya başlamadan önce sohbet edeceğiniz kişiniz bugün ne kadar güzel göründüğünden veya bugün onda bir hoşluk olduğunu farkettiğinizden bahsetmek onun mutlu olmasına ve rahatlamasına yardımcı olacak bu da size artı puan kazandıracaktır. 

            Sohbet sırasında sergileyeceğiniz bu ufak tüyolar, ipleri sizin elinizde tutabilir ve akışı kontrol etmenizi sağlayabilir. Tabi ki bu durumun doğru olup olmadığı tartışılır fakat olumlu bir nedeniniz varsa bu noktada yanlışlıktan bahsetmek olmaz. 

Gabile de Ünlüler İle Sohbet Etme Yolları

          Sosyal statü, cinsiyet, kişisel hobiler, zevkler fark etmeksizin ünlü insanlar herkesin hayatında bir yer kaplar. Kimi insan için bir modacı en önemli ünlü iken bir diğeri için futbolcu, ses sanatçısı, film yıldızı ya da dizi yıldızıdır. Kimimiz ünlülerin her alandaki sosyal medya hesaplarını takip eder, kimimiz ise fan gruplarına dahil olarak her tür etkinliğine katılırız. Hatta bazı kişiler için ünlüler idol olur ve onlar gibi davranıp yaşamayı tercih ederler.

Ünlülerin Takipçilerine Etkileri Neler Olabilir?

            Ünlü takip sevdasını hayatının odağına koymuş birçok insan için, o kişilerin her yaptığı çok etkili olabilir. Yedikleri, içtikleri, giydikleri ile birçok insanı etkileyebilecekleri gibi, yaptıkları iyi ve kötü davranışlar ile de çok etkili olabilir, aynı zamanda sosyal sorumluluk anlamında çok pozitif etkiler de yaratabilirler.

Gabile de Ünlülere Ulaşmak Zor Mudur?

           Sosyal medyanın varlığı ile ünlü birçok insana ulaşmak çok daha kolay hale gelmiştir. Bu zorluğu gabile sitesi ile aşıyoruz. Birçok ünlü, tüm sosyal medya hesaplarını kullanır ve takipçilerinin yazdıkları yorumlara, sorulara cevap verir hale geldiler. Eskiye oranla bir ünlü ile sohbet etmek, fikir alışverişi yapmak çok daha kolaydır.

Bir ünlü ile gabile de sohbet etmeye yarayan sosyal medya hesapları hangileridir?

            Son zamanlarda çok aktif kullanılan ve ünlülerin iletişim kurmakta iyi bir yöntem olarak gördükleri Twitter onlar ile sohbet etmenin bir yoludur. Genelde kilitli olarak kullanılmadığı için, her ünlüye yazmak istediklerinizi iletebileceğiniz Twitter’da, ünlüler ile sohbet konusunda birçok örnek vardır. Hakaret edilmediği sürece sizi engellemezler ve samimiyetine inandıkları sorularınızı da yanıtlarlar.

            Twitter gibi Instagram hesapları da, ünlülerin vakit ayırıp kendilerine yazılan yorumları okudukları ve hayranları ile iletişim kurdukları bir yer haline gelmiştir. 

Gabile Sohbete Mobil Giriş

gaysohbet-gabile-kanali

İnternet her yerde ve artık akıllı telefonlar sayesinde ceplerinizde böyle olunca da onun getirdiği kolaylıklardan yararlanmak da elbette hakkınız ve sizlere bunun için hizmet vermekte olan gabile sohbete mobil giriş yaparak yeni arkadaşlıklar kurmak artık çok kolay. Bu mobil uygulama sayesinde arkadaşlarınız ile sohbet etmek için bilgisayar başında olmanıza ve eve kapalı kalmanıza gerek yok. Artık istediğiniz her yerden ve her zaman bu sohbetleri yapmanız mümkün olmaktadır.

Bu uygulama sayesinde aklınıza gelen ve bu sohbet odalarından edindiğiniz arkadaşlarınız ile paylaşmak istediğiniz fikirleri hemen söyleyebilecek olmanız da oldukça memnun edicidir. İş yerinde boş vakitlerinizde canınız sıkılmayacak ve bu uygulama ile anında giriş yapacak ve sohbet etmeye başlayabileceksiniz. Arkadaşlarınızda sizin gibi bu uygulamayı kullanıyor olacakları için de onlara anında ulaşabilecek ve böylece de sohbetleriniz başlayacak ve dışarı çıkmak zorunda kaldığınız için de yarım kalmayacak bilgisayarlarda olduğu gibi.

Her an Sohbet Edebilirsiniz

Gece ya da gündüz bu sohbet odalarından edindiğiniz arkadaşlarınız ile istediğiniz an gabile sohbete mobil giriş yaparak sohbetlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Burada her yaş grubundan insanlar bulunmakta ve yapılan sohbetlerin seviyeli olması ve kalıcı arkadaşlıkların ve ilişkilerin kurulabildiğinin görülmesi üzerine de bu sohbet odalarını tercih edenlerin sayısı da çok fazla olarak artmaktadır. Sizlerde buraya giriş yaptığınızda çok sayıda bulunan sohbet odaları arasında amacınıza ve yaşınıza uygun olan odalardan hangisine isterseniz girebilir ve burada size uygun olan kişiler ile sohbetler edebilirsiniz.

Burada sohbet etmenini kolay olması ve yüz yüze olmadığınız için de kendinizi çok aha rahat hissedeceğiniz bir ortam bulunmakta ve sohbetinden hoşlanmadığınız kişiler ile de görüşmek zorunda kalmazsınız. Yeni bir sosyal çevre yapmak istediğinizde bunu dışarıda oluşturmak isterseniz bu çok zamanınızı alacak ve belki de çabalamanıza rağmen istediğiniz gibi arkadaşlıklar kuramayacaksınız. Halbuki burada çok sayıda insan tıpkı sizinle aynı amacı taşımakta ve yeni arkadaşlıklar kurmak için hazır olmaları ile de istediğiniz yeni çevreyi kısa sürede edinmeniz de mümkün olmaktadır.

Kendinize Uygun Arkadaşlar Edinin

Burada en önemli avantaj arkadaşlık kuracağınız kişileri seçmek için çok seçeneğinizin olmasıdır. Bu gabile sohbete mobil giriş yapan binlerce insan arasından yaşınıza, yaşam tarzınıza, eğitim seviyenize uygun insanlar arasından kafa yapınızın uyduğu kişileri bulabilirsiniz.

Sohbet başlatırken de dışarıda olduğu gibi çekinmenizi gerektirecek bir durum yoktur çünkü bu sohbet odalarında olan insanlarında niyetleri sizin ile aynıdır. Burada mobil giriş yapmanın avantajından yararlanarak aynı amacı taşıyan kişiler olarak tanışma ve seviyeli arkadaşlıklar kurma olanağı bulmanız ve bu arkadaşlıkları ilerleterek yakın dostlar edinmeniz de mümkün olacaktır. Burası hayatınızı birleştirebileceğiniz kişiyi de bulabileceğiniz ideal bir ortamı sizlere hazırlamakta sizin tek yapmanız gereken sohbetlere katılarak onun kim olduğunu bulmak olacaktır.

Gabile Ne Kadar Güvenli ?

Öncelikle her kişi kendinden sorumlu olduğu gibi , yapacak görüşmeler ve özel bilgileri paylaşma konusunda yönetimin uyarılar açık ve bellidir.

Buna nazaran özel bilgi paylaşımı yapan kişilerin yapmış olduğu paylaşımlar kişileri ilgilendirir. Fakat sisteme ait olan özel bilgiler daima yönetimde saklı tutulur ve yapmış olduğu yanlış ,kural dışı davranışlarda gerekli mercilere teslim edilir.

Gabile, kullanıcıların haklarını her zaman saklı tutar 3. kişiler ile paylaşımda bulunmaz ve bu sayfada siz paylaşmadığınız sürece hiçbir özel hakkınız başka kişilerin eline geçmez. Güvenlik konusunda 18 yıllık bir site olmamıza rağmen hiçbir açığımız olmamıştır. Keyif ile sohbet ediniz.

Gabile Sohbete Hangi Şehirlerden Giriş Vardır ?

Gabile sohbet için, Sadece Türkiye değil bütün dünyadan bağlanmak mümkündür. Türkiye için aşağıda vermiş olduğumuz iller girişe müsaittir.

Adana gabile Sohbet
Adıyaman gabile Sohbet
Afyon gabile Sohbet
Ağrı gabile Sohbet
Amasya gabile Sohbet
Ankara gabile Sohbet
Antalya gabile Sohbet
Artvin gabile Sohbet
Aydın gabile Sohbet
Balıkesir gabile Sohbet
Bilecik gabile Sohbet
Bingöl gabile Sohbet
Bitlis gabile Sohbet
Bolu gabile Sohbet
Burdur gabile Sohbet
Bursa gabile Sohbet
Çanakkale gabile Sohbet
Çankırı gabile Sohbet
Çorum gabile Sohbet
Denizli gabile Sohbet
Diyarbakır gabile Sohbet
Edirne gabile Sohbet
Elazığ gabile Sohbet
Erzincan gabile Sohbet
Erzurum gabile Sohbet
Eskişehir gabile Sohbet
Gaziantep gabile Sohbet
Giresun gabile Sohbet
Gümüşhane gabile Sohbet
Hakkari gabile Sohbet
Hatay gabile Sohbet
Isparta gabile Sohbet
Mersin gabile Sohbet
İstanbul gabile Sohbet
İzmir gabile Sohbet
Kars gabile Sohbet
Kastamonu gabile Sohbet
Kayseri gabile Sohbet
Kırklareli gabile Sohbet
Kırşehir gabile Sohbet
Kocaeli gabile Sohbet
Konya gabile Sohbet
Kütahya gabile Sohbet
Malatya gabile Sohbet
Manisa gabile Sohbet
Maraş gabile Sohbet
Mardin gabile Sohbet
Muğla gabile Sohbet
Muş gabile Sohbet
Nevşehir gabile Sohbet
Niğde gabile Sohbet
Ordu gabile Sohbet
Rize gabile Sohbet
Sakarya gabile Sohbet
Samsun gabile Sohbet
Siirt gabile Sohbet
Sinop gabile Sohbet
Sivas gabile Sohbet
Tekirdağ gabile Sohbet
Tokat gabile Sohbet
Trabzon gabile Sohbet
Tunceli gabile Sohbet
Şanlıurfa gabile Sohbet
Uşak gabile Sohbet
Van gabile Sohbet
Yozgat gabile Sohbet
Zonguldak gabile Sohbet
Aksaray gabile Sohbet
Bayburt gabile Sohbet
Karaman gabile Sohbet
Kırıkkale gabile Sohbet
Batman gabile Sohbet
Şırnak gabile Sohbet
Bartın gabile Sohbet
Ardahan gabile Sohbet
Iğdır gabile Sohbet
Yalova gabile Sohbet
Karabük gabile Sohbet
Kilis gabile Sohbet
Osmaniye gabile Sohbet
Düzce gabile SohbetBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir