Tatlı Sohbet Odaları


Sohbet odaları, sizlere eğlenceli zaman geçirmeniz ve yeni kişilerle tanışmanızı sağlar. Türkiye`nin en eski sohbet siteleri arasında olan Tatli.net 7/24 online çevrimiçi sohbet sunar.
kullanici
sifre

Telefonda Sohbet

Telefonda sohbet ederken nasıl konuşmamız gerekir ?

Telefon sohbetleri yani mobilden sohbet etmek hakkında bilgiler. Telefon cihazları en akıllı hale geldikten sonra insanların vazgeçilmezi oldu adeta, telefon olmadan diğer odaya bile gidemez duruma geldi insanlar.

Telefonda sohbet nasıl edilir başlıklar halinde inceleyelim;

Telefonda-sohbet

Telefonla Sohbet Ederken Nasıl Konuşulur

          Bir kişiyle sohbet ediyorsanız öncelikle kiminle sohbet ettiğiniz çok önemlidir. Karsınızdaki kişi bir kadın veya bir erkek olabilir. Eğer bir kadınla sohbet ediyorsanız daha nazik olmalısınız. Ağzınızdan çıkan her kelime onu üzebilir. Eğer bir erkekle konuşuyorsanız da kelimelerinize dikkat etmelisiniz. Çünkü ağzınızdan çıkacak her kelime sizi onun gözünüzde düşürebilir ya da sizin hakkınızda farklı düşünmesine sebep olabilir. 

  • Bir Kadınla Sohbet Ederken Asla Yapılmaması Gerekenler Nelerdir?

            Öncelikle asla ama asla küfür kullanmayın. Küfür kullanmak çok saygısızca bir harekettir. Karsınızdaki bayan sizin saygısız olduğunuzu düşünerek sizden soğuyacaktır. Özellikle Telefonla sohbet ederken laubali bir tarzla konuşmayın. Ne kadar karsınızdaki kişiyi tanıyor olsanız da yanlış anlayacaktır. Karsınızdaki kadını dinleyin. Kadınlar genelde yaslanacak bir omuz ararlar. Siz onun yanında olmasanız bile sesiniz ona güven verir. Buda azda olsa onunla olan sohbetinizi güçlendirecektir. 

  • Bir Erkekle Sohbet Ederken Asla Yapılmaması Gerekenler Nelerdir?

            Erkekler, kadınlar kadar olmasa da her cümlenin altında bir şeyler ararlar. Acaba bir şey mi ima etmeye çalıştı diye düşüne bilirler. Buda yanlış şeyler düşünmesine yol açabilir. Erkelerin beyni genelde kadınlardan farklıdır. Fesat düşüne bilirler. Buda karsınızdaki kişinin karakterinin ne kadar önemli olduğunun bir göstergesidir. Eğer karsınızdaki kişi işveren ise konuşmalarınız mesafeli olmalıdır. İsminin sonuna “Bey” eklemek gibi şeyler karsı tarafla mesafeli olduğunuz anlamına gelmektedir. 

  • Bir Erkekle Kadının Yan Yana Olması Toplumda Nasıl Karşılanır?

            Toplum genelde ön yargılı yaklaşır. Son zamanlarda ortamlar giderek rahat olmaya başladı. Yollarda kimse el ele bile yürüyemezdi. Şimdi her kez sarılarak yürüyor. Tabi ki bunu yanlış anlamayın. Ben sarılarak yürüyemezsiniz demiyorum ama toplumumuz bu yanlış anlıyor. O yüzden toplum biraz ön yargılı olacaktır. Ama toplum nasıl karşılar diye sakın düşünmeyin. Siz sadece karsınızdaki kişinin nasıl bir karaktere sahip olduğuna önem gösterin.

            Bu farklı şehirlerde belki normal karşılanabiliyor. Bunun nedeni oranın halkı bu gibi şeylere alışık olması. Karadeniz ve doğu bölgeleri bu konuda alışık olmadıkları için ön yargıyla yaklaşıyor olabilir. Peki, ön yargılı olmaları bir şeyi değiştirir mi? Tabi ki hayır. Bu kişilerin kendi almış oldukları karardır. Bir kadın ve bir erkek rahatlıkla özgür bir şekilde telefon aracılığıyla sohbet edebilirler. 


  • Yazar: admin
  • Tarih: 12 Nisan 2019
  • Kategori: Mobil Sohbet
  • Etiket:
  • Görüntüleme: 48 Defa

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Gay Sohbet Kanalları
23 Nisan 2019
Canlı Saray
22 Nisan 2019
Omegle Benzeri
21 Nisan 2019
Alternatif Chat
21 Nisan 2019