Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net giriş için sizde hemen takma bir nick ( isim ) alıp aramıza katılın. Günümüzde hala geçmiş dönemin gizemini koruyan ve yaşatan sohbet siteleri az sayıdadır. Tatli.net mIRC sohbet`in başladığı yıllara dayanan köklü bir sitedir. Mirc indir hızlı bağlantı kur.

Tatlı Mobil Sohbet


Mobil sohbet için en ideali. Bedava sohbet uygulaması Android ve IOS sistemleri için sorunsuz çalışmaktadır. Sohbet odaları ile aktif sohbet imkanı bularak, e sohbet ortamında farkı hissedin. Mobil Uygulamayı güvenle indirebilirsiniz.

Kategori: Cinsel Sohbet Listelenmistir.


Mynet Sohbet Evli

20 Eylül 2019   admin

Çevrim içi sohbetin farkını yaşayacağınız mynet sohbet odalarında artık insanların medeni hallerine göre de odalar var. Mynet sohbet evli kategorisinde fevkalade bir sohbet içerisinde olacaksınız….


Mynet Sohbet Gay Odası

07 Eylül 2019   admin

Uzun yıllar Mynet sohbet irc sohbet alanında hizmet vermiş ve oldukça ciddi kitleye sahip olmuştu. Mynet, farklı bir sistem üzerine çalışma yaptıktan sonra mynet smeet…


Cinselcafe

05 Eylül 2019   admin

Cinsellik üzerine kurulmuş bir nevi chat sayfasıdır. Kişiler cinsel cafe olarak markalaştırma çabasına girmiş ve az da olsa bir kitle oluşturmaktadır. Cinsel cafe de malum…


Sonraki sayfa »