Sohbete Bağlan


kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın.
gay sohbet

Esohbet Mobil E Sohbet Chat Odaları EChat - Tatli.net


Tatli.Net Esohbet

esohbet

Elektronik haberleşme olarak Esohbet platformundan bahsedeceğiz. E sohbet üzerinden neler yapılabilir ? Esohbet sunucusu kullanıcıları hakkında bilgiler ve bu tarz sohbet kanallarında sohbet konuları nedir ? şeklinde makalemizi okuyarak bilinçli şekilde odalara giriş yapabilirsiniz.

Sohbet insanların temel ihtiyaçlarından bir tanesi diyebiliriz. İnsanların bir şekilde birileri ile iletişim kurarak konuşma yapması gereklidir. Esohbet sayesinden İnternet üzerinde oluşturulan sohbet ağına katılarak her ülkeden global olarak kullanıcılar katılabiliyor.

ESOHBET CHAT PLATFORMU

Bilinenden çok daha geniş kapsam içerisinde olan sohbet konularını ele alır. Çok iyi konumlarda olan ve markalaşmış bir duruma gelen e sohbet chat dünyasında ilk 10 içerisinde biliniyor.

Tercih edilebilecek siteler arasında olduğunu de belirtmek gerek. Çoğunluğunu +18 sohbet oluşturduğu için reşit olmayanları girişi bu sayfalarda yasaktır. Bağlantı kurmadan önce mutlaka kurallar sayfalarını okumanız yararınıza olacaktır.

Javasız Yetişkin Sohbet

Java programları bilgisayarınızda yüklü değil ise sohbet odalarına nasıl giriş yaparız ?

Öncelikle java`nın ne olduğunu bilmeyenler için bilgilendirme yapalım,

Java 1995 yılında ilk olarak yayın hayatına girmiş programlama dilidir. Çok detaya girmeden eski dönemlerde java yüklü olmayan bilgisayarlar sohbet kanallarına giriş sağlayamazlardı. Sayfa açılır ve çarpı (X) şeklinde hata alırdık.

O dönemlerde ki sohbet programlarının ara yüzü java appletler ile sağlandığı için olmazsa olmaz durumu vardı. Eski dönemdeki sohbet programlarının başında gelen ve unutulmayanlar arasında yer alan esChat appletidir. Java olmadan açılmayan ve ücretli olarak verilen sohbet aracı idi.

Artık bu tür indirme işlemleri geçmiş dönemde kalarak yeni teknolojinin daha kolay ve hızlı ara yüzleri ile sohbet odalarına bağlanmak konusunda da oldukça geliştiğimizi söyleyebiliriz.Toplam 1 Yorumlar
Siberalem | Türkiye`nin En Tatlı Arkadaşlık E Sohbet Sitesi

[…] kişinin yer aldığı esohbet ailemize katılmak ister misiniz? Online olarak sesli şekilde sohbet etmek isteyenlerin bir […]

Bir cevap bırakın.