Sohbete Bağlan


kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın.
gay sohbet

Mirc indir, Türkçe Mirç, Mirc Sohbet Programı - Tatli.net


Mirc indirme Sayfası

Mirc indir

Mirc indirmek için giriş yaptığınız sayfadasınız. Mirc nedir ? Hangi özellikleri vardır ? Mirc hakkında herşeyi öğrenebileceğiniz en kaliteli ve güvenli Mirc sitesindesiniz.

Mirc Nedir ?

IRC olarak bilinen , İnternet ağı üzerinden online olarak sohbet ve iletişim için sağlanılan arkadaşlık ve tanışma siteleridir. Bu IRC sohbet siteleri için özel olarak tasarlanmış bir nevi bilgisayarınız için kullanılan bir program olarak bilinir. Bunun adı ise Mirc olarak verilmiştir.

İlk olarak khaled mardam, tarafından kurulan Mirc Script programı ,günümüze kadar ulaşmıştır ve farklı versiyonlar ve görseller ile çok fazla şekilden şekile girmiştir.

Mirc Programının Özellikleri Nelerdir

Mirc indirmek ne gibi avantaj sağlar derseniz, eğer düzenli sohbet kullanıcı veya yönetici iseniz Mirc indirmeniz şarttır. Daha hızlı bir müdahele ve yazıya sahip olursunuz.

Mirc Script`in Avantajları

  • Sohbet akışını kolay takip etmek
  • Daha hızlı yazabilmek
  • Komutları daha çabuk kullanabilmek
  • Daha uzun süre bağlı kalabilme

Bir kaç detay vermek gerekirse yukarıdakiler geçerlidir. Mirc programını kullanmak Web üzerinden veya Mobil üzerinden girmekten daha keyif vericidir. Dez avantaj olarak belirtmek gerekirse, Bilgisayarda sabit kalmak Mirc in negatif olarak belirtmek istediğimiz özelliği olabilir.

MIRC SOHBET PROGRAMLARI GÜVENLİMİDİR

Bu başlığa değmek istersek eğer, biliyorsunuz ki Mirc programları .exe uzantılı dosyalara kurularak indirme imkanı sunuluyor ve bir çok virüs üzerine yazılımlar .exe uzantılı dosyalara entegresi sağlanıyor. Bu gibi durumlarda öncelikle Bilgisayarınızın güvenlik koruması iyi olmalıdır. İkinci seçenek ise, güvenilir sitelerden Mirc indirmeniz sizin için daha yararlı olacaktır.

Güvenli siteleri tespit etmek için neler gerekli ?

Mirc`ini indireceğiniz sitenin temiz bir geçmişi ve eski bir site olmasını göz önünde bulundurun. Yeni ve paravan sitelerin Mirc sohbet programlarını indirmek sizin için risk olabilir.

Tatli.net 2002 yılından bu yana vermiş olduğu Mirc hizmeti ile yaklaşık 3 versiyon Mirc programı kullanıcıları sunmuştur. En güvenilir mirc programını indirmek için Tatli.net in son versiyonu olan , Tatli sohbet V3 ile güvenli bir şekilde kurulumunu yaparak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

NOT: TATLİ SOHBET V3 MİRC SCRİPTİ, EN GÜNCEL VE POPÜLER ANTİVİRÜS PROGRAMLARINCA TARANARAK SİTEMİZE EKLENMİŞTİR. İNDİRECEĞİNİZ MİRC PROGRAMI HİÇBİRŞEKİLDE BİLGİSAYARINIZA ZARAR VERMEZ.