Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net giriş için sizde hemen takma bir nick ( isim ) alıp aramıza katılın. Günümüzde hala geçmiş dönemin gizemini koruyan ve yaşatan sohbet siteleri az sayıdadır. Tatli.net mIRC sohbet`in başladığı yıllara dayanan köklü bir sitedir. Mirc indir hızlı bağlantı kur.

Tatlı Mobil Sohbet


Mobil sohbet için en ideali. Bedava sohbet uygulaması Android ve IOS sistemleri için sorunsuz çalışmaktadır. Sohbet odaları ile aktif sohbet imkanı bularak, e sohbet ortamında farkı hissedin. Mobil Uygulamayı güvenle indirebilirsiniz.

Erotik Sohbet GruplarıErotik chat yapabilir ve istek arzularınızı dile getirebilirsiniz. Erotik sohbet ederken yalnız dikkat etmeniz gereken unsur, cinsel nick kullanmamak ve özel odaları kullanmaktır.

erotik-sohbet

Sohbet Grubu Nasıl Oluşturulur?


SOHBET GRUBU NASIL OLUŞTURULUR?

            Biriyle sohbet ediyorsanız o kişiyle ya ortak yönleriniz var ya da onun hakkında bir şeyleri merak ediyorsunuz demektir. Bu sohbetler çoğu zaman grup halinde de oluyor. 
Sohbet grubu oluştururken bazı şeylere dikkat etmeniz gerekir. Örneğin sanal ortamda bir grup oluşturacaksanız gruba alacağınız kişiler eğer kişilik gelişimini tamamlamamış ise; Bu bireyler başkalarının siyasi görüşüne, dinine, ırkına, düşünce ve fikirlerine saygı göstermezler. O yüzden bu konularda çok fazla ayrılığa düşmeyecek bir grup oluşturmak en doğrusu olacaktır. Kişilik gelişimini tamamlayanlar için durum çok daha farklıdır çünkü bu bireyler karşısındaki argoya başvurmadığı sürece karşısındakine saygı göstermeyi bilirler ve görüşlerine değer verirler.

SOHBET ETMEYE YENİ BAŞLAMIŞSA

            Bir grup içindeki bireyler birbirlerini yeterince tanımıyor ve yeni sohbet etmeye başlıyorsa ilk zamanlarda insanların ayrı düşebileceği konular yerine birbirini tanımaya dayalı sohbetler kurmalıdırlar. Yani yeni oluşan bir sohbet grubunda siyaset gibi konular konuşulmamalıdır. Bunun yerine insanlar kendilerini tanıtmaya istekli olmalıdırlar aksi takdirde sohbet grubu kısa süre içinde dağılır ve bir anlamı kalmaz

SOHBET GRUPLARI NASIL AKTİF TUTULUR?

            Sohbet grubu oluşturmak işin en basit kısmıydı asıl zor kısmı ise bu insanlar ile aktif olarak konuşmaktır. Bunun için sürekli olarak ilgilerini çekecek konulardan bahsetmek en doğrusudur. Sürekli olarak ilgi çekici bir şeyler bulmak sanıldığı kadar kolay değildir. Bu yüzden bazı yerlerde güncel konuları açıp bu konular üzerinden sohbet etmek faydalı olacaktır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir