Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net sohbet ailesi olarak sizlere biraz kendimizden bahsetmek istedik. Kuruluşundan bu yana bedava ve kaliteli sohbet odaları sunan, sitemiz Türkiye'de artık bir numara. Tatli.net sohbeti diğer sohbet sitelerinden ayıran bir özelliği ise her türlü insanla saygı çerçevesinde, sohbet etmenizi sağlamaktadır.

Tatlı Mobil Sohbet


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır. Uygulama indirmek için tıklayın.

Sohbetli oyunlarSohbetli oyunlar, hem sohbet ederek hemde oyun oynayabileceğiniz nezih ortamlardır. Ayrıca kişilerle tanışmak için birebir uygun bir ortam oluşturulmuştur.

Sohbet Soru Cevap Oyunu


SORU CEVAP OYUNU

            Bu oyun genellikle yeni kurulan arkadaş çevrelerinin 1 numaralı sohbet oyunudur. Bu sohbet oyunun amacı; oyunu oynayan bireylerin birbirlerini daha iyi tanımasıdır ve genellikle insanların kaynaşması için etkin bir oyundur. 

NASIL OYNANIR?

            Bu sohbet oyununu oynamak oldukça basittir. Örneğin yalnızca 2 kişi bu oyunu oynayacaksınız. Bu durumda bir taraf karşısındakine herhangi bir soru sorma hakkına sahiptir ve karşısındaki bu oyunu oynamayı kabul etmiş ise soruyu cevaplamak zorundadır aksi takdirde oyun biter ve genellikle bu iki kişinin arası bozulur. Eğer her iki taraf soruları cevaplayıp soru sormaya devam ederse oyun uzadıkça uzayabilir. Bu oyunun bir sınırı yoktur ve çok eğlencelidir. Bu oyunun asıl amacı karşı tarafı daha iyi tanımaktır. Bu yüzden gereksiz sorular sormamak daha doğru olur. Her insanın bir özel hayatı vardır bunu merak etmek gayet doğal fakat çok kurcalamamak sizin için daha faydalı olur.

KİMLER OYNAR

            Bu oyunu yeni tanışan insanlar örneğin yeni açılan bir lise sınıftaki öğrenciler çok fazla oynamak ister. Bu yaş grubunda genellikle karşı cinse sorulan sorular daha çok aşk ve sevgi ile ilgili sorulardır. Örneğin; sevgilin var mı? Sevdiğin var mı? Gibi sorular olur. Tabi bu sohbet oyununu oynayan tek kişiler liseliler değildir. Birçok yaş grubundan insan bu oyunu oynamaktadır. Kişilik gelişimini tamamlamış bireylerden oluşan bir sohbet grubunda aşktan çok karşı tarafın hayat görüşünü, felsefi ve dini fikirlerini öğrenmeye yönelik olur. Örneğin; yaşama amacımızı hiç düşündün mü? Mezhep ayrılıkları hakkında ne düşünüyorsun? Gibi sorular karşı taraf iletilir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir