Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net sohbet ailesi olarak sizlere biraz kendimizden bahsetmek istedik. Kuruluşundan bu yana bedava ve kaliteli sohbet odaları sunan, sitemiz Türkiye'de artık bir numara. Tatli.net sohbeti diğer sohbet sitelerinden ayıran bir özelliği ise her türlü insanla saygı çerçevesinde, sohbet etmenizi sağlamaktadır.

Tatlı Mobil Sohbet


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır. Uygulama indirmek için tıklayın.

Cep sohbet netCep sohbet odaları ile hayatınızı değiştirin. Mobil cep sohbet kullanıcıları, sohbetin cep haliyle yıllar önce zaten tanıştı. Yalnız daha verimli ve aradığınıza hizmet eden ile tanışmak için Tatli.net i denemeyi unutmayın.

cep-sohbet-net

Sohbet Robotu Hangi Hizmeti Verir?


Sohbet robotları, gerçek bir kişiymiş gibi insanların yazdıklarına cevap veren ve istenilen soruları yanıtlayan yapay zeka sistemidir. Genelde kurumsal firmalarda, birçok şirkette veya firmaların destek kısımlarında yazdıklarınız anında cevap verebilmeleri için sohbet robotlarını kullanırlar. Sohbet robotları yetkililerce belirlenen söz öbeklerin tarafından oluşur. Verilen yanıt doğrultusunda seçilen bu söz öbekleri, kişilerin yazdıkları mesajları yanıtsız bırakmaz. İşletmeler açısından kolaylık sağlayan sohbet robotlar, kuruluşların müşteri memnuniyeti sağlamasında büyük bir katkı sağlar.

Sohbet Robotları Nasıl oluşturulur?

            Sohbet robotlarını oluştururken çoğu zaman kişilerin yazılım bilgisi olmasına ihtiyaç yoktur. Örneğin, Facebook’ta herhangi bir işletme sayfasının ayarlar kısmında da kişiler kendi sohbet robotlarını oluşturabilir.

Sohbet Robotlarının Yararları            Özellikle şirketler açısından birçok yararı vardır. Çok uluslu firmalar çok fazla kişiye hitap ettikleri için, onların sorularına ve sorunlarına teker teker ulaşmaları oldukça meşakkatli bir iştir. Bu sebepten ötürü sohbet robotları kurumlara zaman kazandırabilir ve daha bilinçli bir servis vermesine yol açar. Servis kalitesi ve müşteri memnuniyet dengelenebilir. Bunlar gibi birçok olumlu nedenler şirketler, kurum ve kuruluşlar tarafından tercih edilir. Örneğin, bir yemek sitesinden kişi yemek siparişi verdiğinde, eğer yemek teslimi geç kalınmışsa, çevrimiçi sohbet robotları ile iletişime geçilir ve sorun hızlı bir şekilde çözüme ulaşır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber sohbet robotları daha sağlıklı ve doğru bilgi verebiliyor. Yazılım bilgisine sahip olmadan, birçok platformdan sohbet robotlarına ulaşılabilir oluşu, iletişim alanında yeniliklere sebep oluyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir