Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net sohbet ailesi olarak sizlere biraz kendimizden bahsetmek istedik. Kuruluşundan bu yana bedava ve kaliteli sohbet odaları sunan, sitemiz Türkiye'de artık bir numara. Tatli.net sohbeti diğer sohbet sitelerinden ayıran bir özelliği ise her türlü insanla saygı çerçevesinde, sohbet etmenizi sağlamaktadır.

Tatlı Mobil Sohbet


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır. Uygulama indirmek için tıklayın.

yetişkin sohbet yeni sürümYetişkin sohbet odası, chat ve kaliteli bir ortam için doğru sayfa. Yetişkinler sohbet etmek için Tatli.net adresini kullanıyor, sizde son sürüm olan yeni mobil girişi denemek için acele edin.

yetiskin-yeni-surum

Romantik Sohbet Uygulamaları


            Günümüzde ilişki kurmak, sevgili olmak geçmiş zamanlara oranla daha kolay bir hale geldi. Gelişen teknoloji sayesinde iletişimin sınırları genişletildi ve ulaştığımız insan sayısı çoğaldı. Telefonda yer alan çeşitli sohbet uygulamaları sayesinde birçok insan birbiri ile kolayca tanışır hale geldi hatta ilişkilerini evliliğe kadar taşıyanların sayısı da oldukça fazladır. Hal böyle olunca çoğunluk tarafından bu uygulamalar büyük ilgi görmeye başladı. Özellikle romantik sohbet uygulamaları herkesin merak ettiği konulardan bir tanesidir.

Tınder

            Romantik sohbet uygulamaları denildiğinde ilk akla gelen isimdir. Uygulamanın ana mantığı birbirini görsel olarak beğenen insanların eşleşmesi ve sohbet edip tanışmasıdır. Bu nedenle oluşturulan profilde öncelik fotoğraflara verilir. Çünkü karşıdaki kişi fotoğrafa bakarak beğenir ya da beğenmez.

Blendr

            Bu uygulamada mutlaka hobilerinizi, ilgi alanlarınızı paylaşmanız gerekir. Çünkü çevrenizdeki insanlarla yapılan eşleşmenin daha kaliteli olmasını sağlar. Amaç hem size yakın hem de ortak noktalarınızın bulunduğu kişileri bulmaktır.

Tango

            Klasik bir sohbet uygulamasıdır aslında. Görüntülü sohbet gibi özellikler bu uygulama için mümkündür. Çok fazla kullanıcısı vardır. Bu nedenle tanışacağınız, sohbet edeceğiniz birbirinden farklı birçok insan bulmanız daha kolay hale gelir.

Meetme

            Diğer romantik sohbet uygulamalarında olduğu gibi bu uygulama da çevrenizdeki kişileri bulmaya çalışır. Bu kişiler ile sohbet eder ve fotoğraf, video gibi paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Happn

            Çoğu uygulamanın mantığından farklıdır. Sosyal bir ortamda daha önce karşılaştığınız kişiyi bulur ve onunla sohbet etmenizi sağlar.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir