Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net giriş için sizde hemen takma bir nick ( isim ) alıp aramıza katılın. Günümüzde hala geçmiş dönemin gizemini koruyan ve yaşatan sohbet siteleri az sayıdadır. Tatli.net mIRC sohbet`in başladığı yıllara dayanan köklü bir sitedir. Mirc indir hızlı bağlantı kur.

Tatlı Mobil Sohbet


Mobil sohbet için en ideali. Bedava sohbet uygulaması Android ve IOS sistemleri için sorunsuz çalışmaktadır. Sohbet odaları ile aktif sohbet imkanı bularak, e sohbet ortamında farkı hissedin. Mobil Uygulamayı güvenle indirebilirsiniz.

yetişkin sohbet yeni sürümYetişkin sohbet odası, chat ve kaliteli bir ortam için doğru sayfa. Yetişkinler sohbet etmek için Tatli.net adresini kullanıyor, sizde son sürüm olan yeni mobil girişi denemek için acele edin.

yetiskin-yeni-surum

Romantik Sohbet Uygulamaları


            Günümüzde ilişki kurmak, sevgili olmak geçmiş zamanlara oranla daha kolay bir hale geldi. Gelişen teknoloji sayesinde iletişimin sınırları genişletildi ve ulaştığımız insan sayısı çoğaldı. Telefonda yer alan çeşitli sohbet uygulamaları sayesinde birçok insan birbiri ile kolayca tanışır hale geldi hatta ilişkilerini evliliğe kadar taşıyanların sayısı da oldukça fazladır. Hal böyle olunca çoğunluk tarafından bu uygulamalar büyük ilgi görmeye başladı. Özellikle romantik sohbet uygulamaları herkesin merak ettiği konulardan bir tanesidir.

Tınder

            Romantik sohbet uygulamaları denildiğinde ilk akla gelen isimdir. Uygulamanın ana mantığı birbirini görsel olarak beğenen insanların eşleşmesi ve sohbet edip tanışmasıdır. Bu nedenle oluşturulan profilde öncelik fotoğraflara verilir. Çünkü karşıdaki kişi fotoğrafa bakarak beğenir ya da beğenmez.

Blendr

            Bu uygulamada mutlaka hobilerinizi, ilgi alanlarınızı paylaşmanız gerekir. Çünkü çevrenizdeki insanlarla yapılan eşleşmenin daha kaliteli olmasını sağlar. Amaç hem size yakın hem de ortak noktalarınızın bulunduğu kişileri bulmaktır.

Tango

            Klasik bir sohbet uygulamasıdır aslında. Görüntülü sohbet gibi özellikler bu uygulama için mümkündür. Çok fazla kullanıcısı vardır. Bu nedenle tanışacağınız, sohbet edeceğiniz birbirinden farklı birçok insan bulmanız daha kolay hale gelir.

Meetme

            Diğer romantik sohbet uygulamalarında olduğu gibi bu uygulama da çevrenizdeki kişileri bulmaya çalışır. Bu kişiler ile sohbet eder ve fotoğraf, video gibi paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Happn

            Çoğu uygulamanın mantığından farklıdır. Sosyal bir ortamda daha önce karşılaştığınız kişiyi bulur ve onunla sohbet etmenizi sağlar.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir