Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net giriş için sizde hemen takma bir nick ( isim ) alıp aramıza katılın. Günümüzde hala geçmiş dönemin gizemini koruyan ve yaşatan sohbet siteleri az sayıdadır. Tatli.net mIRC sohbet`in başladığı yıllara dayanan köklü bir sitedir. Mirc indir hızlı bağlantı kur.

Tatlı Mobil Sohbet


Mobil sohbet için en ideali. Bedava sohbet uygulaması Android ve IOS sistemleri için sorunsuz çalışmaktadır. Sohbet odaları ile aktif sohbet imkanı bularak, e sohbet ortamında farkı hissedin. Mobil Uygulamayı güvenle indirebilirsiniz.

Whatsapp sohbet geçmişi nasıl okunurwhatsapp-geri-yukle

whatsapp silinen mesajları geri getirme

Whatsapp kullananlar için sohbet geçmişini geri getirme konusunu işleyeceğiz. Bu makalemiz sayesinde sildiğiniz eski sohbet geçmişini geri getirebileceksiniz. Android veya iPhone farketmeden aynı işlemler yapılır.

Yaklaşık 2 milyar kullanıcıya hitap eden Whatsapp uygulaması, ister Android olsun ,isterseniz iPhone olsun yedekleme imkanı sunarak eski mesajlarınızı tekrar okuyabilmenize imkan sağlıyor. Bu yöntemi deneyen kişiler eski sohbet geçmişlerini geri getirebilirler.

whatsapp silinen mesajları geri getirme programı android

Tek sorun yedekleme özelliğini aktif olması. Bununla birlikte her ne olursa olsun silinen bütün mesajlar veya yazıları geri yükleme özelliğine de sahip olacaksınız.

Silinen Mesajları Nasıl Geri Getiririz

Silinen mesajları geriye almak için ,Whatsapp uygulamasını öncelikle silmemiz gerekiyor. Uygulamayı sildikten sonra tekrar geri yükleme yaparak mesaj yedeklerini yükle diyoruz “Geri Yükle” dediğimizde işlem istediğimizi yapmış oluyor.

Bu işlem sayesinde Whatsapp uygulamanızda sildiğiniz bütün mesajları geri getirme özelliğine sahip olabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir