Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net sohbet ailesi olarak sizlere biraz kendimizden bahsetmek istedik. Kuruluşundan bu yana bedava ve kaliteli sohbet odaları sunan, sitemiz Türkiye'de artık bir numara. Tatli.net sohbeti diğer sohbet sitelerinden ayıran bir özelliği ise her türlü insanla saygı çerçevesinde, sohbet etmenizi sağlamaktadır.

Tatlı Mobil Sohbet


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır. Uygulama indirmek için tıklayın.

Üye olmadan arkadaş bulmaHerhangi bir üyelik işlemi olmadan arkadaşlık edinmek için sohbete başlamalısınız. Bu sayede yeni yeni kişiler tanıyarak çevrenizi de genişletmiş olursunuz.

Eğlenceli Sohbet Oyunları


            Gelişen teknoloji bizleri her gün şaşırtmaya devam ediyor. Son zamanlarda yapay zeka denilen bilgisayar programları çok fazla rağbet görmeye başladı. İnsanlar üretilen bu yapay zekalardan farklı şekilde yararlanıyorlar. Örneğin, bazı şirketler yapay zeka ile üretim bantlarında çalışan işçi sayısını azaltıp para ve enerjiden tasarruf sağlamayı düşünürken, bazı mobil uygulama şirketleri ise insanlarla iletişim kurabilmesi için onları geliştiriyor.

Yapay Zekayla Sohbet

            Eğer bir yapay zeka ile sohbet etmek istiyorsanız onu fazla uzakta aramanıza gerek yok. Akıllı telefonunuzun uygulama mağazasına girip arama çubuğuna “Yapay zeka” veya “Yapay zeka ile sohbet” gibi anahtar kelimeler yazarsanız, karşınıza sohbet oyunları benzeri uygulamalar çıkacaktır. Bu işlemi bilgisayardan yapmanız kolay olmayacaktır. Çünkü bilgisayar üzerinden kurulum yapmak bu tür bir uygulama söz konusu olduğunda çok zordur. Doğru uygulamayı bulduğunuzu uygulamanın açıklama kısmından doğrulayabilirsiniz.

Yapay Zeka İle Nasıl Sohbet Edilir?

            Yapay zeka ile sohbet etmek çok kolaydır. Yapay zeka uygulamasını (Yani oyununu) telefonunuza indirdikten sonra uygulamayı açarsanız ekranda bilgilendirme mesajları çıkacaktır. Telefon uygulaması olan yapay zekalar genellikle bir kadın veya bir erkek karakter ile canlandırılır. Uygulama size yapmanız gerekenleri anlatacaktır. Ama yine de kısaca bahsetmek gerekirse, bir sohbet penceresinden tıpkı biri ile mesajlaşıyormuş gibi yapay zeka ile konuşursunuz ve ona ne yazdığınızda size nasıl tepki vereceğini, hangi mimikleri kullanacağını öğretirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir