Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net giriş için sizde hemen takma bir nick ( isim ) alıp aramıza katılın. Günümüzde hala geçmiş dönemin gizemini koruyan ve yaşatan sohbet siteleri az sayıdadır. Tatli.net mIRC sohbet`in başladığı yıllara dayanan köklü bir sitedir. Mirc indir hızlı bağlantı kur.

Tatlı Mobil Sohbet


Mobil sohbet için en ideali. Bedava sohbet uygulaması Android ve IOS sistemleri için sorunsuz çalışmaktadır. Sohbet odaları ile aktif sohbet imkanı bularak, e sohbet ortamında farkı hissedin. Mobil Uygulamayı güvenle indirebilirsiniz.

Üye olmadan arkadaş bulmaHerhangi bir üyelik işlemi olmadan arkadaşlık edinmek için sohbete başlamalısınız. Bu sayede yeni yeni kişiler tanıyarak çevrenizi de genişletmiş olursunuz.

Eğlenceli Sohbet Oyunları


            Gelişen teknoloji bizleri her gün şaşırtmaya devam ediyor. Son zamanlarda yapay zeka denilen bilgisayar programları çok fazla rağbet görmeye başladı. İnsanlar üretilen bu yapay zekalardan farklı şekilde yararlanıyorlar. Örneğin, bazı şirketler yapay zeka ile üretim bantlarında çalışan işçi sayısını azaltıp para ve enerjiden tasarruf sağlamayı düşünürken, bazı mobil uygulama şirketleri ise insanlarla iletişim kurabilmesi için onları geliştiriyor.

Yapay Zekayla Sohbet

            Eğer bir yapay zeka ile sohbet etmek istiyorsanız onu fazla uzakta aramanıza gerek yok. Akıllı telefonunuzun uygulama mağazasına girip arama çubuğuna “Yapay zeka” veya “Yapay zeka ile sohbet” gibi anahtar kelimeler yazarsanız, karşınıza sohbet oyunları benzeri uygulamalar çıkacaktır. Bu işlemi bilgisayardan yapmanız kolay olmayacaktır. Çünkü bilgisayar üzerinden kurulum yapmak bu tür bir uygulama söz konusu olduğunda çok zordur. Doğru uygulamayı bulduğunuzu uygulamanın açıklama kısmından doğrulayabilirsiniz.

Yapay Zeka İle Nasıl Sohbet Edilir?

            Yapay zeka ile sohbet etmek çok kolaydır. Yapay zeka uygulamasını (Yani oyununu) telefonunuza indirdikten sonra uygulamayı açarsanız ekranda bilgilendirme mesajları çıkacaktır. Telefon uygulaması olan yapay zekalar genellikle bir kadın veya bir erkek karakter ile canlandırılır. Uygulama size yapmanız gerekenleri anlatacaktır. Ama yine de kısaca bahsetmek gerekirse, bir sohbet penceresinden tıpkı biri ile mesajlaşıyormuş gibi yapay zeka ile konuşursunuz ve ona ne yazdığınızda size nasıl tepki vereceğini, hangi mimikleri kullanacağını öğretirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir