Sohbete Bağlan


kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Tamamen ücretsiz arkadaşlık sitesi - Tatli.net


tamamen-ucretsiz-sohbet

Ücretsiz olarak kullanılan arkadaşlık sitesi için açıklamalar. Tatli.net “tamamen ücretsiz arkadaşlık sitesi” için kullanılacak en iyi örnektir.

İnsanların tamamen ,eğlenme amaçlı zaman geçirdikleri odalarda çıkar amaçlı kişilerin zaafını gözeten bir çok siteler ve uygulamalar mevcuttur. Fake (Sahte) bayan profilleri ile oluşturulan üyelikli sayfalar ,tuzak amaçlıdır. Kişiler paralı üyelik alarak mesaj atacağını ve o kişilerin kendilerine dönüş yapacaklarına inandırılıyor.

Dediğimiz gibi, fake hesaplarla yönetimin yönettiği profillerdir. Bu oyunlara gelmemeniz için ücretsiz üyeliksiz sohbet sitesi olan sayfamızı en az bir defa denemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Bedava mesajlaşma sağlayarak dilediğince müzik ve arkadaşlık kur.

Yazılı sohbet sitesi olduğu için mesajlaşarak iletişim kurulmaktadır. Bu mesajlaşma sms şeklinde değildir. Online olarak söyleşi yapılır.

Sohbet Yazısı Nasıl Yazılır?


            Sohbet (Söyleşi) yazısı, yazarın kendi düşüncelerini katarak, karşısında biri varmış ve o kişiye anlatıyormuş gibi yazmasıdır. Genelde güncel konulara bağlı kalınır. Yazar kendi düşüncelerinden bahsettiği için ve bunu söyleşi havası içerisinde yaptığı için düşüncelerini açıklama gayretinde bulunmaz. Diğer yazı türlerine göre daha samimi ve özneldir. Fıkra türüne benzer ama fıkra sadece güncel olaylar üzerine yazılır. Söyleşi yazısı ise her konu üzerine yazılabilir. Eski dilde dostluk demektir. Söyleşi yazıları yazılırken veya yazılmadan önce bir plan vardır. Yani söyleşi yazısı giriş, gelişme, sonuç olarak yazılır. 

  • Nasıl Yazılır?

            Günlük konuşma dilinde yazılır. Her konuda yazılabilir ama konular günlük hayattan olduğunda daha ilgi çekici olur. Yazılanlar tutarlı olmalıdır. Anlaşılabilir bir dil kullanılmalı ve kısa cümleler kurulmalıdır. Okuyucuyu bunaltmamak için gereksiz ifadelere yer verip konuyu gereğinden fazla uzatmamak gerekmektedir. Söyleşinin konuşma gibi olması için sorular sorulmalıdır. 

  • Makale İle Farkları

         Söyleşi ve makale türü birbirinden üslup olarak ayrılırlar. Söyleşinin senli benli, samimi bir anlatımı vardır. Ama makale daha kesin çizgilerle yazılır ve samimi olarak yazılmaz.

Dünya Edebiyatında Temsilcileri

            J. P. Sartre, M. Gorki, N. Mailer, L. Collins bu türün dünya edebiyatında ki önemli yazarları olarak görülürler.

Türk Edebiyatında Temsilcileri

            Nurullah Ataç, Ahmet Rasim, Melih Cevdet Anday bu türün Türk edebiyatında ki önemli yazarları olarak görülürler. Bir cevap bırakın.
gabile sohbet yetişkin sohbet gay sohbet cinsel sohbet