Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net giriş için sizde hemen takma bir nick ( isim ) alıp aramıza katılın. Günümüzde hala geçmiş dönemin gizemini koruyan ve yaşatan sohbet siteleri az sayıdadır. Tatli.net mIRC sohbet`in başladığı yıllara dayanan köklü bir sitedir. Mirc indir hızlı bağlantı kur.

Tatlı Mobil Sohbet


Mobil sohbet için en ideali. Bedava sohbet uygulaması Android ve IOS sistemleri için sorunsuz çalışmaktadır. Sohbet odaları ile aktif sohbet imkanı bularak, e sohbet ortamında farkı hissedin. Mobil Uygulamayı güvenle indirebilirsiniz.

Sohbet Odaları 18Sohbet odaları 18 yaş sınırı için kullanılan bir chat servisidir. İnsanların bu odalarda arayış veya dostluk içerisinde sohbet ettiklerini unutmayalım. Sohbet etmek eğlenceli zaman geçirmek için en ideal tercihlerden biri olabilir.

Eğer kişi sohbet ederken zevk almıyorsa ,ya karşındaki insan istediğin gibi sohbeti sarmamış olabilir. Karşındaki kişinin sohbeti haz vermiyorsa bu çekilecek bir durum değildir aslında. Sohbet ederken nelerden bahsetmemiz gerektiğini maddeler halinde okuyalım.

sohbet odalari 18
  • Sohbet Ederken Zevklerden Bahsetmek


            Herkesi genel olarak korkutan şeylerden biri de, sohbet esnasında kendi zevk ve yaşam alanımızı etkileyen hobilerimizden bahsetmektir. Sohbet ederken zevk alınan her şey, hemen sunulmak istenir. Karşı tarafı hızlı tanımanın yolu buradan geçer çünkü. İstisnai şeyler dışında, günlük yaşamın içinde kendimizi iyi hissetmemizi sağlayan şeyler, asıl bakış açımızı en iyi yansıtan etkiye sahiptir. Diğer insanın herhangi bir yaptırım uygulamaması için, insanlarsohbet esnasında kendi zevklerinden bahsetmek ister. 

  • Konuşma için önce sıcak bir ortam bulunmalı 

            Eğer bulunduğunuz mekanda, kendinizi rahat hissetmiyorsanız yahut çok çekingenseniz, önce hoşunuza giden bir içecek söyleyin. Bu şekilde vakit kazanarak, kendinizi ve ortamı yumuşatma şansı bulursunuz. Biraz rahatladıktan sonra, karşı taraf ile, öncelikle günlük şeyler konuşulmalıdır; ortamın içinde yer alan şeylerden bahsedilebilir, günün sıcaklığından yahut soğukluğundan dem vurabilirsiniz. Sohbet kısa bir süre sonra kendiliğinden açılmaya başlar. 

  • Karşı tarafı ilgilendirecek sorular sorun

            Artık daha rahat hissediyor olmalısınız. Şimdi günlük konulara iyice geçebilirsiniz. Mesela en büyük zevkiniz arabalar ise, geçen bir arabadan örnek verebilirsiniz, ya da en büyük zevkiniz yeni lezzetler tatmak ise, menüyü elinize alıp yemekler hakkında yorum yaparak sohbete geniş açı kazandırabilirsiniz. En büyük zevk seyahat etmek ise, karşınızdaki insanın üzerinde bulunan herhangi bir şeyi, gittiğiniz bir yerde nasıl bulduğunuzu anlatabilirsiniz. 

Karşı taraf ile ilgili olursanız, o da sizin zevklerinizi merak edecektir

            Eğer yargılayabileceğini düşünüyorsanız, önce daha ufak ve insanlara daha az çekici gelebilecek zevklerden bahsedin. Ardından kendi ilginç zevkinizi tanıtmak, böylece daha az ön yargı toplamanıza sebep olur. Çünkü bir önceki fikrin sıkıcılığı, sizin hobinizi daha tutkulu bir hale getirir. 

Hala gergin bir ortamdaysanız, konuşmayı yüzeysel tutmalısınız

            Hala kendinizi rahat hissetmiyorsanız, bölük pörçük bir konuşma içerisinde ve uzun sessizlikler başladıysa eğer, o zaman okulunuzdan, bölümünüzden, yahut işinizden, bulunduğunuz semtte oluşan olaylardan konuşabilirsiniz. Çünkü bu konular tam anlamıyla hakim olduğunuz şeylerdir, bu yüzden anlatırken kendinizi utangaç hissetmezsiniz. Karşınızdaki insan da, bu konuşmanın içinde illa ki kendiyle bağdaşan bir şey bulacaktır. Böylece bir şekilde sohbetin içinde bir yer edinecektir. Artık rahatladığınıza göre, sohbet ederken zevklerden bahsedebilirsiniz. Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir