Sohbete Bağlan


kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Sohbet odaları 18 ücretsiz - Tatli.net


Ücretsiz sohbet odalarını kullanmak için açılmıştır. 18 yaş ve üzeri sohbet platformu olarak uygulama yapılmaktadır.

Bedava ve ücretsiz arkadaşlık kurmak için sayfamıza dahil olabilirsiniz.

Facebook Sohbette Yeni Gelen Çıkartmalar

            Facebook aktif kullanıcılar açısından büyük bir sayıya ulaşmış durumda. Bu iddiasını mesajlaşma servisi olarak da devam ettiriyor. Önceden sıradan bir sohbet uygulaması olan Facebook Messenger, gittikçe büyümeye devam ediyor. Facebook’ tan bağımsız, son derece yeterli ve birçok özelliğe sahip bir program olarak dikkat çekiyor. Dünya genelinde 800 milyona yaklaşan aktif kullanıcı sayısıyla bütün dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi haline gelmiş durumda.  Servis içerisinde yer alan “çıkartma” özelliği kullanıcılar tarafından oldukça ilgi görüyor. Binlerce faklı çıkartma seçeneği var ve bunların hepsi tamamen ücretsiz olarak kullanıcıya sunulmakta.

            Messenger’ın, yeni geliştirildiği bu özellik sayesinde yazışmalara gif ve sticker eklemek kolaylaşıyor.  Facebook üzerinden bir fotoğraf yüklenmek istendiği zaman ekranın altında yer alan yeni bir çıkartma simgesi yer alıyor. Sohbet esnasında duruma uygun bir gif ya da sticker seçip yollanabiliyor. Aktif kullanıcılar bu özellik sayesinde sohbetleri keyifli ve eğlenceli bir hale getirilmiş oluyor. Özel mesajlarda kullanılan bu özellik artık yorumların altında da kullanılabilecek. Arkadaş durumlarının altına bu sayede istenilen sticker çıkartmalı olarak yollanabilecek.

            İlk olarak Kanada’da denenen bu özellik sayesinde, sanal klavyede mesaj yazılan kısmın yanında bir arama ikonu bulunuyor. Bu ikona tıklandığında yazılan kelimelere uygun sticker’ lar sıralanacak. Kısaca göndermek istediğiniz sticker’ı arama kısmına yazdığınızda anahtar kelimeler sayesinde birçok sonuca ulaşacaksınız. Geniş bir çıkartma yelpazesine sahip olan messenger’ a hem web hem de mobil üzerinden ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Sadece yapmanız gereken çıkartma mağazasına girip, ücretsiz butonuna tıklamanız yeterli olacaktı.

            İOS ve Android telefonlardaki facebook ve messenger uygulamalarına hareket getiren sticker’lar şuan için kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor. Aktif olarak kullanılan sticker paketlerini şöyle sıralayabiliriz. Pusheen, Beast, First Mate, Meep, Bun, Happy- Go- Lucky, Napoli, Pickly Pear, Banana, Tigerbell, Mango, Wide Eyez ve Despicaple Me 2, Power Rangers, Cehennem Melekleri, Lego ve Mark Zuckerberg’ in köpeği Beast, Cand Crush gibi birçok çıkartma yer alıyor.

Facebook Çıkartmaları Fotoğraflara Taşındı

Stickered for Messenger facebook’ un aktif kullanıcılarına sunduğu fotoğraflara çıkartma yerleştirme paketi. Bu paket sayesinde artık istediğiniz fotoğrafa istediğiniz çıkartmayı ekleyerek fotoğraflarınızı daha eğlenceli ve benzersiz hale getirebileceksiniz. Facebook bu özelliği daha önce de kullanıyordu fakat kullanım alanı oldukça kısıtlıydı ve yalnızca facebook messenger üzerinden gönderilen fotoğraflara çıkartma ekleme şansı vardı. Oysa artık yüklenen tüm fotoğraflara çıkartma eklenebiliyor. Facebook üzerinden fotoğraf yüklenmek istendiğinde ekranın altında bulunan çıkartma simgesi kullanılabilecek. Bu bölümden çıkartmalar fotoğrafın üzerine sürüklenebilir, boyutları ayarlanıp fotoğraf döndürülebilir. Ayrıca bu fotoğraflar Facebook Messenger üzerinden paylaşılabilir. Ya da fotoğrafı yüklemekten vazgeçilirse, yüklemeden önce çıkartmaları silmek mümkün.

Facebook Mesajıyla Nasıl Çıkartma Yollanır?

            Çıkartmayı gönderebilmek için öncelikle sohbet penceresi açılır ve gülümseyen surat ifadesine tıklanır. Hemen yollamak için çıkartmaya tıklanır. Başka bir çıkartma paketini seçmek için ise, kaydırarak üstteki oklara tıklanır.Bir cevap bırakın.
tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net