Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net giriş için sizde hemen takma bir nick ( isim ) alıp aramıza katılın. Günümüzde hala geçmiş dönemin gizemini koruyan ve yaşatan sohbet siteleri az sayıdadır. Tatli.net mIRC sohbet`in başladığı yıllara dayanan köklü bir sitedir. Mirc indir hızlı bağlantı kur.

Tatlı Mobil Sohbet


Mobil sohbet için en ideali. Bedava sohbet uygulaması Android ve IOS sistemleri için sorunsuz çalışmaktadır. Sohbet odaları ile aktif sohbet imkanı bularak, e sohbet ortamında farkı hissedin. Mobil Uygulamayı güvenle indirebilirsiniz.

Sex SohbetSex sohbet etmek için giriş yapılır. UYGUN olmayan kişiler yasaklıdır. Seks muhabbeti ve canlı online chat mekanı için sayfaya uğrayın. Daha detaylı bilgi için KURALLAR sayfasını okuyunuz.

Adından da anlaşıldığı üzere partnerinizle sanal ilişki sex sohbetleri için özel odaları kullanınız. Yanı sıra kısa sohbetler hakkında bilgi edinelim;

sex-sohbet

Kısa Sohbetlere Ne Ad Verilir?

Anlamı

            Genel olarak dini kitap veya konularda kullanılan sohbetlere koşa sohbet adı verilse de Edebiyatın içerisinde de kısa sohbet yazıları bulunmaktadır. 

Kısa Sohbet Ne Demektir?

            Kısa sohbet tam olarak yazarın okuyucusu ile gündelik hayattan paylaştığı ve bu paylaşımını yalın, samimi, adeta konuşuyormuş gibi yazdığı yazılara denmektedir. Herhangi bir kanıt sunulan veya derinlemesine incelenen bir yazı tür değildir, aksine samimi diyaloglar İle düşüncelerini ifade etmektir. 

            Sohbet türü yazılarda toplumda herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği konular seçilmektedir. Anlatılan konularda birinin inanması veya inandırılmalı hedef alınmaz. Sohbet türü yazılarda konu uzatılmaz, kısa anlatım yapılmaktadır. Bu tür yazılar gazetelerde de yayınlanabilir veya kitap haline getirilebilir. Sohbet türü yazılarda da tıpkı makale türünde olduğu gibi giriş – gelişme – sonuç bulunmaktadır. Yazar kendi düşüncelerini veya gözlemlerini paylaşmaktadır, bu sebeple Öznel anlatım kullanılmaktadır. 

Kavramlar

            Dostça ve arkadaşça iyi vakit geçirmek üzere kullanılmaktadır. Edebiyatta ki tanımı; bir bilim veya sanat konusunu sohbet eder biçimde inceleyerek anlatan edebiyat türü olarak yapılmaktadır. İnce anlamlı konuşarak karşısındakini düşündürmeyi hedefler. Bu türe ait yazılar Cumhuriyet döneminden bu yana kullanılmaktadır. 

            Bu kısa sohbet yazılarını diğer yazım türleri ile karıştırmamak gerekir. Örneğin Deneme yazıları sizleri yanılgıya düşürebilir. Ancak sohbet türü okuyucusu İle konuşma dili kullanılması gerektirirken Deneme türünde daha ciddi bir anlatım kullanılmaktadır. Kültürümüzde bulunan samimiyet ve içtenlik bir yazıda karşımıza çıktığında çoğu zaman ilgimizi daha çabuk çekiyor. Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir