Sohbete Bağlan


kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. Eski Sürüm ile Bağlan

Sex Sohbet Seks Chat Sitesi - Tatli.net


Sex sohbet etmek için giriş yapılır. UYGUN olmayan kişiler yasaklıdır. Seks muhabbeti ve canlı online chat mekanı için sayfaya uğrayın. Daha detaylı bilgi için KURALLAR sayfasını okuyunuz.

Adından da anlaşıldığı üzere partnerinizle sanal ilişki sex sohbetleri için özel odaları kullanınız. Yanı sıra kısa sohbetler hakkında bilgi edinelim;

sex-sohbet

Kısa Sohbetlere Ne Ad Verilir?

Anlamı

            Genel olarak dini kitap veya konularda kullanılan sohbetlere koşa sohbet adı verilse de Edebiyatın içerisinde de kısa sohbet yazıları bulunmaktadır. 

Kısa Sohbet Ne Demektir?

            Kısa sohbet tam olarak yazarın okuyucusu ile gündelik hayattan paylaştığı ve bu paylaşımını yalın, samimi, adeta konuşuyormuş gibi yazdığı yazılara denmektedir. Herhangi bir kanıt sunulan veya derinlemesine incelenen bir yazı tür değildir, aksine samimi diyaloglar İle düşüncelerini ifade etmektir. 

            Sohbet türü yazılarda toplumda herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği konular seçilmektedir. Anlatılan konularda birinin inanması veya inandırılmalı hedef alınmaz. Sohbet türü yazılarda konu uzatılmaz, kısa anlatım yapılmaktadır. Bu tür yazılar gazetelerde de yayınlanabilir veya kitap haline getirilebilir. Sohbet türü yazılarda da tıpkı makale türünde olduğu gibi giriş – gelişme – sonuç bulunmaktadır. Yazar kendi düşüncelerini veya gözlemlerini paylaşmaktadır, bu sebeple Öznel anlatım kullanılmaktadır. 

Kavramlar

            Dostça ve arkadaşça iyi vakit geçirmek üzere kullanılmaktadır. Edebiyatta ki tanımı; bir bilim veya sanat konusunu sohbet eder biçimde inceleyerek anlatan edebiyat türü olarak yapılmaktadır. İnce anlamlı konuşarak karşısındakini düşündürmeyi hedefler. Bu türe ait yazılar Cumhuriyet döneminden bu yana kullanılmaktadır. 

            Bu kısa sohbet yazılarını diğer yazım türleri ile karıştırmamak gerekir. Örneğin Deneme yazıları sizleri yanılgıya düşürebilir. Ancak sohbet türü okuyucusu İle konuşma dili kullanılması gerektirirken Deneme türünde daha ciddi bir anlatım kullanılmaktadır. Kültürümüzde bulunan samimiyet ve içtenlik bir yazıda karşımıza çıktığında çoğu zaman ilgimizi daha çabuk çekiyor. Bir cevap bırakın.
gabile sohbet yetişkin sohbet gay sohbet cinsel sohbet sohbet chat sohbet odaları sohbet siteleri mobil sohbet chat sohbet chat odaları sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet chat sohbet sohbet odaları sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet