Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net giriş için sizde hemen takma bir nick ( isim ) alıp aramıza katılın. Günümüzde hala geçmiş dönemin gizemini koruyan ve yaşatan sohbet siteleri az sayıdadır. Tatli.net mIRC sohbet`in başladığı yıllara dayanan köklü bir sitedir. Mirc indir hızlı bağlantı kur.

Tatlı Mobil Sohbet


Mobil sohbet için en ideali. Bedava sohbet uygulaması Android ve IOS sistemleri için sorunsuz çalışmaktadır. Sohbet odaları ile aktif sohbet imkanı bularak, e sohbet ortamında farkı hissedin. Mobil Uygulamayı güvenle indirebilirsiniz.

Mynet Sohbet Gay Odasımynet-gay-sohbet

Uzun yıllar Mynet sohbet irc sohbet alanında hizmet vermiş ve oldukça ciddi kitleye sahip olmuştu.

Mynet, farklı bir sistem üzerine çalışma yaptıktan sonra mynet smeet ile 3 boyutlu sohbet ortamını kullanıcıları ile buluşturdu. Fakat smeet sohbet daha ufak yaşlara hitaben olduğunu gözlemledik ve kullanıcı kaybı yaşadığını söyleyebiliriz.

Hala akıllarda kalan mynet sohbet odası, günde binlerce kişi tarafından aranarak o eski ortamı bulmaya çalışmaktadırlar. Eski mynet ortamı olmasa da ,yeni kişilerin oluşturdukları farklı kategoriler ile mynet sohbet yine devam etmektedir.

Gay Odası Nedir ?

Mynet üzerinde belirtildiği gibi farklı kategoriler ve arayışlara özel olarak odalar kurulmuştur. Bu odalardan biri olan Gay odası, sadece hem cinslere ilgi duyan erkekleri içinde kapsar.

Gay odasında mynetin eski olan bir çok kullanıcısına denk gelmeniz mümkündür. Şayet o ortamda eski dostlarınıza kavuşmak istiyorsanız düzenli olarak Mynet gay odasını sık sık ziyaret etmenizi öneririz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir