Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net sohbet ailesi olarak sizlere biraz kendimizden bahsetmek istedik. Kuruluşundan bu yana bedava ve kaliteli sohbet odaları sunan, sitemiz Türkiye'de artık bir numara. Tatli.net sohbeti diğer sohbet sitelerinden ayıran bir özelliği ise her türlü insanla saygı çerçevesinde, sohbet etmenizi sağlamaktadır.

Tatlı Mobil Sohbet


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır. Uygulama indirmek için tıklayın.

Mynet Sohbet Gay Odasımynet-gay-sohbet

Uzun yıllar Mynet sohbet irc sohbet alanında hizmet vermiş ve oldukça ciddi kitleye sahip olmuştu.

Mynet, farklı bir sistem üzerine çalışma yaptıktan sonra mynet smeet ile 3 boyutlu sohbet ortamını kullanıcıları ile buluşturdu. Fakat smeet sohbet daha ufak yaşlara hitaben olduğunu gözlemledik ve kullanıcı kaybı yaşadığını söyleyebiliriz.

Hala akıllarda kalan mynet sohbet odası, günde binlerce kişi tarafından aranarak o eski ortamı bulmaya çalışmaktadırlar. Eski mynet ortamı olmasa da ,yeni kişilerin oluşturdukları farklı kategoriler ile mynet sohbet yine devam etmektedir.

Gay Odası Nedir ?

Mynet üzerinde belirtildiği gibi farklı kategoriler ve arayışlara özel olarak odalar kurulmuştur. Bu odalardan biri olan Gay odası, sadece hem cinslere ilgi duyan erkekleri içinde kapsar.

Gay odasında mynetin eski olan bir çok kullanıcısına denk gelmeniz mümkündür. Şayet o ortamda eski dostlarınıza kavuşmak istiyorsanız düzenli olarak Mynet gay odasını sık sık ziyaret etmenizi öneririz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir