Sohbete Bağlan


kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. Mirc sohbet

Kıvırcık Sohbet Canlı Chat - Tatli.net


kivircik-sohbet

Kıvırcık sohbet ,sesli ve görüntülü sohbet sitelerinden bir tanesidir.

Aradığınız sohbet ortamı bu yönde ise kullanabileceğiniz bir tarz teşkil eder. İnternet aleminde eğlencenin daha çok yaşandığı sesli sohbet siteleri olduğu da bir gerçektir. Konuşmalar ve müzik türleri canlı olarak sayfadaki kişilere aktarıldığı için tanışmalar ve arkadaşlık ortamı da bir o kadar hızlı gerçekleşir.

Sesli Sohbetler

Sesli sohbet adından da anlaşılacağı gibi birbirlerini duyarak ve görerek iletişim kurdukları internet sitesidir. Onun dışında pek bir özelliğe sahip değildir. Site amacı tamamen karşı cins arayışı üzerine kurulmuştur.

Sohbet ederken veya kamera açıldığında, karşı cinsi etkilemek için yapılan konuşmalar ve davranışlardır. Buradaki kullanıcılar diğer sistem chat sitelerine nazaran daha şanslı olduklarını söyleyebiliriz. En azından canlı olarak görmeleri ve duymaları mümkündür.

Hayatımıza giren bu tarz sitelerin rekabet oranı da oldukça yüksektir. Yoğun çalışma ve tecrübe isteyen bir alan olduğunu bilmenizi isteriz. Site sahipleri bu alandaki sistemlerden kar amacı güderek hareket ederseler çalışmaları boşa gideceğini de bilmeniz gerekir.

Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Kıvırcık sohbet bildiğiniz üzere görüntülü bir chat sayfası olmasına nazaran, kişilerin dikkat etmesi gereken riskli sitelerden birtanesi olduğunu bilmelisiniz. Bunun başlıca sebeplerini sıralayacak olursak;

Gizemlilik ve gizlilik durumu zor olacak bir sayfadır. Kendinizi sanal ortam da açık etme durumunuz olabilir. Aileden veya çevrenizden tanıdık kişilerle karşılaşma oranınız yüksektir.

Genel olarak baktığımızda teknoloji dünyasında yaşadığımızı kabul etmeliyiz. Her insan teknoloji ye bilindiği kadar da uzak olmadığını biliyoruz. Hiç teknoloji ile alakam yok diyen kişileri bir anda teknolojinin ,yeni çağın tam ortasında görebilmemiz mümkündür.

Kıvırcık Sohbet Yaş Sınırı

Sohbet sitelerinde genel olarak bir yaş sınırlaması mevcuttur. Bu sınırlama 18 yaş ve üzeri olması gerektiği kanunlarımızda mevcuttur. Eğer ki 18 yaşının altında kullanıcı barındıran chat servisleri var ise, gerekli şikayetler ve tespit sonucu sitelerin hukuka aykırı olarak nitelenmesinden kaynaklı sitelere erişim engellenir.

18 yaş altı kullanıcılar sayfadan çıkabilirler. Sohbet kıvırcık sesli ve görüntülü chat servisi online ve çevrimiçi sohbet hizmeti sunar.Bir cevap bırakın.