Sohbete Bağlan


kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın.

islami Evlilik Sitesi Radyolu İslami Sohbet - Tatli.net


islami-evlilik-sitesi

Evlilik Allah’ın emri olan bir sünnettir. Hz. Peygambeler de evlenerek bütün insanlara örnek olmuşlardır. Hz. Muhammed (sav) de evlenerek İslam dinini yaymaya çalışmıştır.

Dinimizin gereği olan bu sünneti gerçekleştirmeyi de her Müslüman kardeşimiz ister. Fakat çoğu insan evlenecek düzgün edepli bir kimseyi bulamaz. Bu yüzden de İslam Evlilik Siteleri kurulmuştur.

Fakat çoğu insan bu siteleri güvenilir bulmamaktadır. Çünkü çoğu, insanların özel bilgileri internetin karanlık yüzüne sızdırılmakta, insanlar tehdit ve şantajla karşı karşıya kalmaktadırlar.

Bunun yanı sıra sitelere robotlar yükleyerek gerçek bir insanla konuşuyormuş gibi sizleri kandırarak kredi kartı bilgilerinizi almaya da çalışabilirler ya da sizlerden para talebinde bulunabilirler.
Bizlerde bu sorunların hepsine çözüm bulmak için bir İslami Evlilik Sitesi kurduk.

Bu sitemizin kuralları ile kimse size şantaj, tehdit, küfür ve çıplaklık gibi olumsuz davranışlarda bulunamazlar.

Eğer böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız, bize nedeni ile şikayet edip o kişiyi engelleyebilirsiniz. Bu sayede hem siz hem de sitemiz refah ve huzur içerisinde olacaktır.

İslami Sohbet Odası

İslami sohbet odalarında birçok insanla flört edebilir ve nickname sayesinde kimse sizin olduğunu anlamaz. Çok kolay bir şekilde flört edebilirsiniz ve sohbetini beğendiğiniz kişilerle özelden de mesajlaşabilirsiniz.

Aynı zamanda grup sohbetlerinde mesafeli sohbetlerle insanlarla sohbet edebilirsiniz.

Eğer iletişim kurmakta zorlanıyorsanız bu site tam da size utanmak ya da sıkılmak yok çünkü insanlar sadece iletişim kuruyor ve eğleniyor.
Sizlerde çok rahat bir şekilde; işten sonra, öğle yemeğinde ve boş bulunduğunuz her dakikada insanlarla sohbet edebilirsiniz.

Radyolu İslami Sohbet Odası

İslami radyo dinleyerek ve islami sohbetler hakkında konuşarak gününüzü çok güzel bir şekilde değerlendirebilirsiniz. İslami sohbetteki katılımlarınızla insanlarla iletişime geçip onlarla ilişkiler kurabilirsiniz.

Sohbetlerinizi özel chat odalarında ilerletip görüşmeler ayarlayabilir ve kaynaşabilirsiniz. Sizin için evliliğe en uygun insanı sitemizde bulabilirsiniz. Çünkü sitemiz saygın ve dini Müslüman olan kardeşlerimizle dolu. Ülkenin dört bir yanından olan bu kişiler arasından hayatınızın aşkını da bu sitede bulmanız mümkün.Bir cevap bırakın.
tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net