Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net giriş için sizde hemen takma bir nick ( isim ) alıp aramıza katılın. Günümüzde hala geçmiş dönemin gizemini koruyan ve yaşatan sohbet siteleri az sayıdadır. Tatli.net mIRC sohbet`in başladığı yıllara dayanan köklü bir sitedir. Mirc indir hızlı bağlantı kur.

Tatlı Mobil Sohbet


Mobil sohbet için en ideali. Bedava sohbet uygulaması Android ve IOS sistemleri için sorunsuz çalışmaktadır. Sohbet odaları ile aktif sohbet imkanı bularak, e sohbet ortamında farkı hissedin. Mobil Uygulamayı güvenle indirebilirsiniz.

İngilizce Chat Siteleriingilizce-chat

İngilizce chat siteleri ,bilindiği gibi yabancı dil konusunda gelişim sağlamak için tercih edilmektedir. Dil geliştirme ve pratik yapmak için oldukça faydalı olacağı kanaatindeyiz.

İngilizce sohbet etmek isteyen kişiler için özel olarak tasarlanmış chat sayfasından birisi #English oyun odasıdır. Bu oda da ,karşınıza ingilizce sorular soran bir oyun botu mevcuttur. Haliyle yanıtlarını ingilizce olarak verebilir ve bu sayede dil gelişimine de katkıda bulunursunuz.

İngilizce Oyun Odası Hakkında

Bahsettiğimiz konu ingilizce oyun sohbet odasıdır. Odada birçok kişi aynı anda yarışabilir. English oyun botu ingilizce olarak sorular sorarak sizlerden doğru cevabı veren kullanıcıya puan verir.

English oyunun da aylık olarak puan listesi tutulur ve ayın en iyileri ödüllendirilir. İlk 3 e giren kullanıcılar yetkilendirilerek odada en iyi performans ile devam etmeleri sağlanır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir