Sohbete Bağlan


kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. Eski Sürüm ile Bağlan

Gabile sohbet, Mobil Chat - Tatli.net


Gabile sohbet platformu ile özgür internet dünyasının tadını çıkar. İdeal bir sayfa ve içerisinde aradığın herşeye bir karşılık Gabile tatli.net ile canlı canlı sohbet etme imkanı yakala.

Gabilenin insanlara kattığı en önemli özelliklerden birtanesi, topluluk kurallarına uyum ve insanlara karşı saygı. Gabilede sohbet ederken gruplar halinde sohbet etmenin de ne kadar etkili ve faydalı olduğunu bilmemiz gerek.

gabile-sohbet

Sohbetler Grup Halinde Yapılır Mı?

           İnsanoğlu, dünyaya geldiği ilk zamandan itibaren iletişim ihtiyacı hissetmiştir. Kişiler, iletişim aracı olarak en çok konuşma kanalını tercih eder. Bunun sonucunda derdini anlatmak isteyen herkes birini bulur ve anlatmaya başlar. Bu durum, insanlar arasında sohbet ortamları gelişmesini sağlamıştır.

  • Neden Sohbet Ederiz? 

            İnsanların sohbet etmesi için birçok neden bulunur. Bazıları,  dertlerini yakınlarına ya da kendini yakın hissettiği insanlara anlatmak ister. Bazı insanlar, konuşmaktan mutlu olurlar bunun için sohbet ederler. Kimisi dinlemekten hoşlanır ve sadece dinler. Bazen de sırf sevdikleriyle bir arada bulunmak isteyenler laf olsun diye sohbet ortamı oluştururlar. 

  • Sohbet Nasıl Yapılır?

            En az iki insan bir araya geldiğinde muhakkak bir sohbet konusu çıkar. Tabi bu iki kişi birbirini tanımıyorsa veya sevmiyorsa bu konu kısıtlı kalabilir ya da hiç oluşmayabilir. Çünkü sohbet​​ karşılıklı diyaloglarla oluşan bir süreçtir. Birisi bir konu anlatır, karşıdaki kişi ya da kişiler dinler, duruma göre konu hakkında yorumlarını dile getirirler. Sonra bir diğerine sıra gelir ve bu şekilde kişiler dağılana kadar süreç devam eder. Arada sessizlik anları yaşanabilir ki bu da sürecin olağan sonuçlarıdır. Sohbetlerin kalitesi, konuşan ve dinleyenlerin birikimine, konuşma yeteneğine göre değişkenlik gösterir. 

            İnsanoğlunun bulunduğu her ortamda iletişim de kaçınılmaz olacaktır. Yani sohbet etmek doğamızda var. İster iki kişi olsun, ister daha fazla sohbet ortamı rahatlıkla oluşturulabilir. Sonuçta her insan bir diğeriyle etkileşim halindedir. Bir cevap bırakın.
gabile sohbet yetişkin sohbet gay sohbet cinsel sohbet sohbet chat sohbet odaları sohbet siteleri mobil sohbet chat sohbet chat odaları sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet chat sohbet sohbet odaları sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet yetişkin sohbet yetişkin sohbet yetişkin sohbet yetişkin sohbet yetişkin sohbet yetişkin sohbet yetişkin sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet mynetsohbet.chat sohbet sohbet mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat mynetsohbet.chat