Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net giriş için sizde hemen takma bir nick ( isim ) alıp aramıza katılın. Günümüzde hala geçmiş dönemin gizemini koruyan ve yaşatan sohbet siteleri az sayıdadır. Tatli.net mIRC sohbet`in başladığı yıllara dayanan köklü bir sitedir. Mirc indir hızlı bağlantı kur.

Tatlı Mobil Sohbet


Mobil sohbet için en ideali. Bedava sohbet uygulaması Android ve IOS sistemleri için sorunsuz çalışmaktadır. Sohbet odaları ile aktif sohbet imkanı bularak, e sohbet ortamında farkı hissedin. Mobil Uygulamayı güvenle indirebilirsiniz.

Gabile SohbetGabile sohbet platformu ile özgür internet dünyasının tadını çıkar. İdeal bir sayfa ve içerisinde aradığın herşeye bir karşılık Gabile tatli.net ile canlı canlı sohbet etme imkanı yakala.

Gabilenin insanlara kattığı en önemli özelliklerden birtanesi, topluluk kurallarına uyum ve insanlara karşı saygı. Gabilede sohbet ederken gruplar halinde sohbet etmenin de ne kadar etkili ve faydalı olduğunu bilmemiz gerek.

gabile-sohbet

Sohbetler Grup Halinde Yapılır Mı?

           İnsanoğlu, dünyaya geldiği ilk zamandan itibaren iletişim ihtiyacı hissetmiştir. Kişiler, iletişim aracı olarak en çok konuşma kanalını tercih eder. Bunun sonucunda derdini anlatmak isteyen herkes birini bulur ve anlatmaya başlar. Bu durum, insanlar arasında sohbet ortamları gelişmesini sağlamıştır.

  • Neden Sohbet Ederiz? 

            İnsanların sohbet etmesi için birçok neden bulunur. Bazıları,  dertlerini yakınlarına ya da kendini yakın hissettiği insanlara anlatmak ister. Bazı insanlar, konuşmaktan mutlu olurlar bunun için sohbet ederler. Kimisi dinlemekten hoşlanır ve sadece dinler. Bazen de sırf sevdikleriyle bir arada bulunmak isteyenler laf olsun diye sohbet ortamı oluştururlar. 

  • Sohbet Nasıl Yapılır?

            En az iki insan bir araya geldiğinde muhakkak bir sohbet konusu çıkar. Tabi bu iki kişi birbirini tanımıyorsa veya sevmiyorsa bu konu kısıtlı kalabilir ya da hiç oluşmayabilir. Çünkü sohbet​​ karşılıklı diyaloglarla oluşan bir süreçtir. Birisi bir konu anlatır, karşıdaki kişi ya da kişiler dinler, duruma göre konu hakkında yorumlarını dile getirirler. Sonra bir diğerine sıra gelir ve bu şekilde kişiler dağılana kadar süreç devam eder. Arada sessizlik anları yaşanabilir ki bu da sürecin olağan sonuçlarıdır. Sohbetlerin kalitesi, konuşan ve dinleyenlerin birikimine, konuşma yeteneğine göre değişkenlik gösterir. 

            İnsanoğlunun bulunduğu her ortamda iletişim de kaçınılmaz olacaktır. Yani sohbet etmek doğamızda var. İster iki kişi olsun, ister daha fazla sohbet ortamı rahatlıkla oluşturulabilir. Sonuçta her insan bir diğeriyle etkileşim halindedir. Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir