Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net giriş için sizde hemen takma bir nick ( isim ) alıp aramıza katılın. Günümüzde hala geçmiş dönemin gizemini koruyan ve yaşatan sohbet siteleri az sayıdadır. Tatli.net mIRC sohbet`in başladığı yıllara dayanan köklü bir sitedir. Mirc indir hızlı bağlantı kur.

Tatlı Mobil Sohbet


Mobil sohbet için en ideali. Bedava sohbet uygulaması Android ve IOS sistemleri için sorunsuz çalışmaktadır. Sohbet odaları ile aktif sohbet imkanı bularak, e sohbet ortamında farkı hissedin. Mobil Uygulamayı güvenle indirebilirsiniz.

Gabile Chat AndroidGabile chat kullanıcılarına güzel haber, Android gabile uygulaması Google pley üzerinde yayınlanmıştır. Uygulama sayesinde zaman kaybetmeden ana ekrandan direk olarak sohbet odalarına bağlantı kurabileceksiniz.

Android chat ile ilgili hızlı ve gelişmiş güncellemeler mevcuttur. kullanımı oldukça basit olan gabile chat uygulaması, üyeliksiz chat servisi olduğu için takma isim al ve bağlan politikasını uygular.

Android Chat Her Telefona UYgunmu ?

gabile-chat-android

Android isminden anlaşılacağı gibi, işletim sistemi ülkemizde 2 tane olarak bilinir. IOS ve Android olarak adlandırılmıştır.

IOS: Apple markasına ait işletim sistemidir, bunun içerisinde iPad ve iPhone olarak kullanılır.

Android: Ülkemizin % 70 i Android kullanmaktadır, yukarıdaki cihazlar harici diğer markalar ile gabile uygulamasına sahip olabilirsiniz.

Uyum konusunda detay vermek gerekirse, Google PLay marketinden uygulama sahibi oluyoruz ve tamamen ücretsiz bir programdır. Bu program kişilerin daha güvenli ve hızlı olarak sisteme bağlanmaları için kurulmuştur. Daha özel detaylar programın içerisinde keşfedebilirsiniz.

Gabile Android Chat uygulamasını şu linkten indirebilirsiniz;

Gabile chat Android İndirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir