Tatlı Sohbet Odaları


Sohbet odaları, sizlere eğlenceli zaman geçirmeniz ve yeni kişilerle tanışmanızı sağlar. Türkiye`nin en eski sohbet siteleri arasında olan Tatli.net 7/24 online çevrimiçi sohbet sunar.
kullanici
sifre

Gabile Chat Android

Gabile chat kullanıcılarına güzel haber, Android gabile uygulaması Google pley üzerinde yayınlanmıştır. Uygulama sayesinde zaman kaybetmeden ana ekrandan direk olarak sohbet odalarına bağlantı kurabileceksiniz.

Android chat ile ilgili hızlı ve gelişmiş güncellemeler mevcuttur. kullanımı oldukça basit olan gabile chat uygulaması, üyeliksiz chat servisi olduğu için takma isim al ve bağlan politikasını uygular.

Android Chat Her Telefona UYgunmu ?

gabile-chat-android

Android isminden anlaşılacağı gibi, işletim sistemi ülkemizde 2 tane olarak bilinir. IOS ve Android olarak adlandırılmıştır.

IOS: Apple markasına ait işletim sistemidir, bunun içerisinde iPad ve iPhone olarak kullanılır.

Android: Ülkemizin % 70 i Android kullanmaktadır, yukarıdaki cihazlar harici diğer markalar ile gabile uygulamasına sahip olabilirsiniz.

Uyum konusunda detay vermek gerekirse, Google PLay marketinden uygulama sahibi oluyoruz ve tamamen ücretsiz bir programdır. Bu program kişilerin daha güvenli ve hızlı olarak sisteme bağlanmaları için kurulmuştur. Daha özel detaylar programın içerisinde keşfedebilirsiniz.

Gabile Android Chat uygulamasını şu linkten indirebilirsiniz;

Gabile chat Android İndir


  • Yazar: admin
  • Tarih: 12 Nisan 2019
  • Kategori: Mobil Sohbet
  • Etiket:
  • Görüntüleme: 66 Defa

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Gay Sohbet Kanalları
23 Nisan 2019
Canlı Saray
22 Nisan 2019
Omegle Benzeri
21 Nisan 2019
Alternatif Chat
21 Nisan 2019