Tatlı Sohbet Odaları


Tatli.net sohbet ailesi olarak sizlere biraz kendimizden bahsetmek istedik. Kuruluşundan bu yana bedava ve kaliteli sohbet odaları sunan, sitemiz Türkiye'de artık bir numara. Tatli.net sohbeti diğer sohbet sitelerinden ayıran bir özelliği ise her türlü insanla saygı çerçevesinde, sohbet etmenizi sağlamaktadır.

Tatlı Mobil Sohbet


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır. Uygulama indirmek için tıklayın.

Gabile Chat AndroidGabile chat kullanıcılarına güzel haber, Android gabile uygulaması Google pley üzerinde yayınlanmıştır. Uygulama sayesinde zaman kaybetmeden ana ekrandan direk olarak sohbet odalarına bağlantı kurabileceksiniz.

Android chat ile ilgili hızlı ve gelişmiş güncellemeler mevcuttur. kullanımı oldukça basit olan gabile chat uygulaması, üyeliksiz chat servisi olduğu için takma isim al ve bağlan politikasını uygular.

Android Chat Her Telefona UYgunmu ?

gabile-chat-android

Android isminden anlaşılacağı gibi, işletim sistemi ülkemizde 2 tane olarak bilinir. IOS ve Android olarak adlandırılmıştır.

IOS: Apple markasına ait işletim sistemidir, bunun içerisinde iPad ve iPhone olarak kullanılır.

Android: Ülkemizin % 70 i Android kullanmaktadır, yukarıdaki cihazlar harici diğer markalar ile gabile uygulamasına sahip olabilirsiniz.

Uyum konusunda detay vermek gerekirse, Google PLay marketinden uygulama sahibi oluyoruz ve tamamen ücretsiz bir programdır. Bu program kişilerin daha güvenli ve hızlı olarak sisteme bağlanmaları için kurulmuştur. Daha özel detaylar programın içerisinde keşfedebilirsiniz.

Gabile Android Chat uygulamasını şu linkten indirebilirsiniz;

Gabile chat Android İndirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir