Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net giriş için sizde hemen takma bir nick ( isim ) alıp aramıza katılın. Günümüzde hala geçmiş dönemin gizemini koruyan ve yaşatan sohbet siteleri az sayıdadır. Tatli.net mIRC sohbet`in başladığı yıllara dayanan köklü bir sitedir. Mirc indir hızlı bağlantı kur.

Tatlı Mobil Sohbet


Mobil sohbet için en ideali. Bedava sohbet uygulaması Android ve IOS sistemleri için sorunsuz çalışmaktadır. Sohbet odaları ile aktif sohbet imkanı bularak, e sohbet ortamında farkı hissedin. Mobil Uygulamayı güvenle indirebilirsiniz.

En iyi Görüntülü sohbet sitelerigoruntulu-sohbet-siteleri

Türkiye ve diğer ülkeler olmak üzere, en iyi görüntülü sohbet siteleri hangileri sizlere aktarmaya çalışacağız. Bu sayede yazımızı okuyan kişiler kararsızlık yaşamadan aradığı özelliklere sahip siteyi denemeye başlayacaktır.

Görüntülü Sohbet Siteleri Nasıl olmalı ?

Önemli olan insanların arayışına karşılık verebilmesidir. Diğer unsurlar pek göz önünde bulundurulmaz. Mesela kolay ve basit bir arayüz ,aynı zamanda şık ve gösterişli 🙂 . Bu nasıl oluyor basit ve şık olarak nitelendirebiliriz.

Sohbet siteleri, çok fazla rekabet içerisinde olduğu için kullanıcılar hemen hemen her siteyi deneme durumunda kalıyorlar. Başta söylediğimiz gibi önemli olan kullanıcının arayışına hitap edebilmek ,arayışını karşılayabilmek. Kendimizi kullanıcı yerine koyarak, bir siteye girdim ve bu sitede en hızlı nasıl karşı cinsle iletişim kurabilirim. İletişim kurmak için öncelikle toplum kurallarını iyi bilmek ve iyi bir gözlemci olmak gerek.

En İyi Siteler

Görüntülü olarak hizmet veren en kaliteli siteleri sıra gözetmeksizin özellikleri ile birlikte paylaşıyoruz,

  • Omegle
  • Skype
  • Whatsapp

Bilinen en kaliteliler arasındadır. Bunların yanı sıra sesli ve görüntülü sohbet siteleri yer almaktadır liste içerisine almıyoruz, çünkü bir dünya site ismi var. Listede verdiklerimiz en güvenilir ve sağlam sitelerdir, rahatça görüntülü sohbet edebilirsiniz.

Görüntülü sohbet siteleri için ne kadar gerçek konusu konuşuldu bir dönem, kişilerin karşısına sahte profil ve sahte görüntüler koyulduğu dedikodusu çıktı fakat görüntülü sohbet ederken bunu anlamak çokta zor olmasa gerek.

Sohbet Siteleri Gerçek Mi

           Fazlaca karşımıza çıkmaya başlayan arkadaş bulma siteleri, aynı şehirden arkadaş bul gibi birçok site bizleri bıktırmış durumda. İnsanlar evde ve ya işte yalnız oldukları zaman ve kendilerini yalnız hissettikleri zaman yeni birisiyle tanışmak, görüşmek, sohbet ve muhabbet etmek için ilk baktıkları ve akıllarına ilk gelen yer tabi ki de internet. İnternet günümüzde birçok amaç ve hedef uğruna kullanıyor, birçok kişi çoğu ihtiyacını internet üzerinden halletmeye başladı bile.

            Yalnız bir insanın hayatına yeni birilerini alması o kadarda kolay olmuyor. İş yerinde okulda ve ya dışarı çıktığında gittiği yerlerde çoğu kişi beğendiği ve ya hoşlandığı kişinin yanına gidip onunla muhabbet etmekten çekiniyor, kendilerine güvenemiyorlar. İnternet üzerinden karşı cinse yaklaşım ve nasıl sohbet edilir gibi okuduğu yazılar, aldığı taktik ve önerileri uygulamaya çalışsa da çokta başarılı olamıyorlar. 

  • Sohbet Siteleri

           İnternette yeni birileriyle tanışmak için arama yaptığınız zamanlar karşınıza onlarca ve yüzlerce sayfa geliyor, peki ya bu sayfaların kaçı gerçek kaçı doğru kimse bilmeden önüne gelen kişilerle konuşuyor ve birçok kişi bu yüzden dolandırılıp bu işlerden eli yanıyor. Böyle sitelere güvenmek haliyle o kadar  kolay olmuyor. Bu yüzden bu işten eli yananlar artık hayatına yeni birileri ve yeni kişiler almaktan oldukça çekinmeye başlıyor.

  • Gerçek Olduklarını Nasıl Anlarım? 

           Bu sitelerin gerçek olduğunun anlamanın yollarından birisi ise siteye girdiğiniz de onlara ulaşabileceğiniz bir iletişim adreslerinin olması. Gerçek olan siteler diğer sitelere nazaran saçma sapan pornografik tarza reklam almaktan kaçınırlar. Girdiğiniz siteyi internette önce aratıp diğer o siteyi kullanan insanların fikir ve önerilerini almalısınız. Kaç kişi kullanmış, kaç kişi o siteden tanıştığı kişi ile birlikte gibi araştırmalar yapıp sitelere o şekilde giriş yapıp üye bilgilerini doldurmalısınız.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir