Tatlı Sohbet Odaları


Tatli.net sohbet ailesi olarak sizlere biraz kendimizden bahsetmek istedik. Kuruluşundan bu yana bedava ve kaliteli sohbet odaları sunan, sitemiz Türkiye'de artık bir numara. Tatli.net sohbeti diğer sohbet sitelerinden ayıran bir özelliği ise her türlü insanla saygı çerçevesinde, sohbet etmenizi sağlamaktadır.

Tatlı Mobil Sohbet


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır. Uygulama indirmek için tıklayın.

Dini Sohbet Odalarıdini-sohbet

Dinimiz bizlere insanlarla görüşüp kırmadan sohbet etmeyi ve sohbetlerimizle dini yaymayı buyurmuştur. Yüce Allah’ın bu isteği doğrultusunda insanlarda dine uygun sohbet etmeyi istemektedirler. Fakat internette pek de bu uygun koşullarda gerçekleştirilmemekte. Çünkü çoğu sitede belirli bir güvenlik yok. Aynı zamanda güvenlik olsa bile konuları sapkın olan sayfalar sizlerin dini sohbetlerinize karışabilir. Gerçekten dini sohbet isteyen Müslüman kişiler için %100 uygun olan bu site sizlerin de isteklerin doğrultusunda her gün bir adım daha gelişmektedir. Akıcı radyo yayınıyla dini sohbetlerinizi devam ettirebilirsiniz. Aynı zamanda da radyo sohbet yayınlarına katılabilirsiniz.

Özlediğiniz eski sohbet ortamı geri döndü ve artık birliktesiniz. İstediğiniz insan ile sohbet edebilirsiniz. Sohbetler belirlediğiniz sınırlar içerisindedir. Sizin istemediğiniz konularda kimse sizinle konuşamaz. Sitemizin güvenlik kuralları çerçevesinde kullanıcılar şantaj, tehdit, küfür, pornografi ve cinsellik içeren olumsuz konularda paylaşımlarda bulunamazlar. Eğer böyle bir durumla karşı karşıya kalır iseniz, lütfen bizlere nedeniyle birlikte şikâyet de bulunun. Şikâyette bulunduğunuz kullanıcı hakkında soruşturma başlatılacaktır. Gerek duyulursa kullanıcının hesabı kapatılacaktır.

Dini Sohbet Odalarının Farkı Nedir ?

Dini sohbet odalarında adı üstünde dine uygun sohbetler döner. İslam dini hem ülkemizde hem de dünyada oldukça yaygın olan bir dindir.
Dini sohbet odaları sayesinde İslam dini hakkında sohbetler yaparken diğer yandan da dinimize uygun bir şekilde kızlarla ve erkeklerle birlikte sohbet edebilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun sini sohbet odamıza davetlisiniz.

Dini Sohbet Odasına mobilden de katılabilirsiniz. Bu kolaylık sayesinde de bulunduğunuz her yerden katılma imkânınız vardır. Uygun olan sadece zamanınız, eğer zamanınız varsa her türlü işte okulda evde yemekte dinen uygun bir şekilde sohbetler edebilirsiniz.

Yaptığınız bu sohbetler sizin özeliniz olduğu için kimse ile paylaşılmayacaktır. Sistem bile sizin yolladığınız medya dosyalarını ve mesajları kaydetmeyecektir. Dini sohbet odalarında toplu bir şekilde konuşabilir farklı konular üzerinde beyin fırtınası yapabilirsiniz. Hem daha eğlenceli hem de dini ritüellere uygun olan bu oda sizi sonsuz mutluluğa ulaştıracaktır. Hadi durmayın tıklayın ve kayıt olun. Arkadaşlarınızla sohbetin tadını çıkarın.