Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net giriş için sizde hemen takma bir nick ( isim ) alıp aramıza katılın. Günümüzde hala geçmiş dönemin gizemini koruyan ve yaşatan sohbet siteleri az sayıdadır. Tatli.net mIRC sohbet`in başladığı yıllara dayanan köklü bir sitedir. Mirc indir hızlı bağlantı kur.

Tatlı Mobil Sohbet


Mobil sohbet için en ideali. Bedava sohbet uygulaması Android ve IOS sistemleri için sorunsuz çalışmaktadır. Sohbet odaları ile aktif sohbet imkanı bularak, e sohbet ortamında farkı hissedin. Mobil Uygulamayı güvenle indirebilirsiniz.

Dini Sohbet Odalarıdini-sohbet

Dinimiz bizlere insanlarla görüşüp kırmadan sohbet etmeyi ve sohbetlerimizle dini yaymayı buyurmuştur. Yüce Allah’ın bu isteği doğrultusunda insanlarda dine uygun sohbet etmeyi istemektedirler. Fakat internette pek de bu uygun koşullarda gerçekleştirilmemekte. Çünkü çoğu sitede belirli bir güvenlik yok. Aynı zamanda güvenlik olsa bile konuları sapkın olan sayfalar sizlerin dini sohbetlerinize karışabilir. Gerçekten dini sohbet isteyen Müslüman kişiler için %100 uygun olan bu site sizlerin de isteklerin doğrultusunda her gün bir adım daha gelişmektedir. Akıcı radyo yayınıyla dini sohbetlerinizi devam ettirebilirsiniz. Aynı zamanda da radyo sohbet yayınlarına katılabilirsiniz.

Özlediğiniz eski sohbet ortamı geri döndü ve artık birliktesiniz. İstediğiniz insan ile sohbet edebilirsiniz. Sohbetler belirlediğiniz sınırlar içerisindedir. Sizin istemediğiniz konularda kimse sizinle konuşamaz. Sitemizin güvenlik kuralları çerçevesinde kullanıcılar şantaj, tehdit, küfür, pornografi ve cinsellik içeren olumsuz konularda paylaşımlarda bulunamazlar. Eğer böyle bir durumla karşı karşıya kalır iseniz, lütfen bizlere nedeniyle birlikte şikâyet de bulunun. Şikâyette bulunduğunuz kullanıcı hakkında soruşturma başlatılacaktır. Gerek duyulursa kullanıcının hesabı kapatılacaktır.

Dini Sohbet Odalarının Farkı Nedir ?

Dini sohbet odalarında adı üstünde dine uygun sohbetler döner. İslam dini hem ülkemizde hem de dünyada oldukça yaygın olan bir dindir.
Dini sohbet odaları sayesinde İslam dini hakkında sohbetler yaparken diğer yandan da dinimize uygun bir şekilde kızlarla ve erkeklerle birlikte sohbet edebilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun sini sohbet odamıza davetlisiniz.

Dini Sohbet Odasına mobilden de katılabilirsiniz. Bu kolaylık sayesinde de bulunduğunuz her yerden katılma imkânınız vardır. Uygun olan sadece zamanınız, eğer zamanınız varsa her türlü işte okulda evde yemekte dinen uygun bir şekilde sohbetler edebilirsiniz.

Yaptığınız bu sohbetler sizin özeliniz olduğu için kimse ile paylaşılmayacaktır. Sistem bile sizin yolladığınız medya dosyalarını ve mesajları kaydetmeyecektir. Dini sohbet odalarında toplu bir şekilde konuşabilir farklı konular üzerinde beyin fırtınası yapabilirsiniz. Hem daha eğlenceli hem de dini ritüellere uygun olan bu oda sizi sonsuz mutluluğa ulaştıracaktır. Hadi durmayın tıklayın ve kayıt olun. Arkadaşlarınızla sohbetin tadını çıkarın.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir