Sohbete Bağlan


kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Cd Sohbet Odaları Cd Chat ve Mobil CD odaları - Tatli.net


Merhabalar, Cd sohbet ile ilgili tanıtım yazımızdır. Cd sohbet nedir ? Kimlere Cd denir ? Cd açılımı nedir ? Gibi kafanızdaki soru işaretlerine ,Cd sohbet sayfası ile cevap vereceğiz.

Genelde sohbet sitelerinde rastlanabilecek bir kelimedir. Cd yim gibisinden terimler görebilirsiniz. Peki Cd nedir açılımı birlikte inceleyelim.

CD NEDİR ?

Açılımı CrossDress olan Cd, Kadın kılığında olan Erkekler için kullanılan bir deyimdir.

Farklı bir mantık yürütürsek Karşı giyim anlamına da geliyor. Genelde gay dediğimiz kişiler cd olarak tanıtırlar.Her gay olan cd değildir, aradaki ince çizgi şudur;

Cd ler kendilerini tamamen kadın olarak hissederler, ruhen de ve kendilerini kadın olarak görmelerini isterler. Kadın gibi davranıldığında kendilerine çok hoşlarına gider. O yüzden her şeyleri aslında kadın gibidir fakat bedenen erkek olarak doğmuşturlar.

Cd Sohbet Odaları

Tatli.net bir çok kategoride ev sahipliği yaptığı gibi, Cd kişiler içinde sohbet ortamı kurmaya başlamıştır. Sohbetin ve İnternet aleminin özgürlüğüne destek veren Tatli.net Sohbet odaları, CD ve cd severleri de özel sohbetlerine dahil etmek için sohbet giriş bölümünü aktif tutmuştur.

Aktif ve pasif cd sohbet odaları.Bir cevap bırakın.
gabile sohbet yetişkin sohbet gay sohbet cinsel sohbet