Sohbete Bağlan


kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. Mirc sohbet

Azar Görüntülü Sohbet - Tatli.net


azar

Azar görüntülü sohbet son zamanların en popüler uygulaması haline gelmiş durumda. Peki nedir bu uygulamayı popüler hale getiren? Tabii ki de görüntülü sohbet uygulaması olması insanları bünyesine çekmekte. Bu çekimle birlikte, kullanıcı sayıları oldukça hızlı bir şekilde artmış durumda. İnsanlar, bu konuda da oldukça eğlenmektedirler. Eğlenceleri insanlarla konuşup arkadaşlık kurmaktır. Arkadaşlıkları, daha da ileriye ilerletip çoğu zamanda buluşmalara kadar götüren bu site sizlere en güzel deneyimleri hazırlamış durumda.

Peki Bu Sistem Nasıl Açılıyor ?

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra kayıt olmanız gerekmekte. Gerekli kayıt işlemlerini bitirdikten sonra keşfet bölümünden insanlarla konuşabilirsiniz. Sohbetini beğendiğiniz kişilere like atabilir ve onlarla arkadaş olabilirsiniz. Sistemin bir güzel yanı ise konuşmak istemediğiniz kişileri sola kaydırarak kolay bir şekilde geçebilirsiniz. Yeni bir kişi ile konuşmaya başlayabilirsiniz.

Konuşmalarınızda size saygısızlık eden, cinsel objeleri kullanan ve kültürel değerlere saygısızlık yapan kişileri şikayet et butonundan kolayca bizlere bildirebilirsiniz. Böylece daha keyifli ve güzel vakitler geçireceğinizi ummaktayız.

Arkadaş Olduktan Sonra Ne Oluyor ?

Diyelim ki birisini arkadaş olarak eklediniz ve arkadaş oldunuz. Şimdi onunla konuşmak için ne yapmalısınız? İşte sizin aklınızdaki bütün soruları cevaplamak için buradayız. Sol alt kısımda arkadaşlar bölümüne gelerek, arkadaşınızın üzerine tıklayın. Burada açılan mesaj bölümünden arkadaşınıza mesaj atabilirsiniz ve yukarıda ki görüntülü arama butonundan da tekrar görüşebilirsiniz.

Yeşil Taşlar Ne işe Yarıyor ?

Bu taşları satın aldıktan sonra, istediğiniz cinsiyet ve bölge kategorisine göre filtreleyip insanlarla konuşabilirsiniz. Bu sayede de kızlar erkeklerle; erkeklerde kızlarla konuşabilir. Ayrıca bölgenizi seçerseniz de konumunuza yakın olan kişilerle konuşma imkanı sağlayabilirsiniz.

Geçmiş de Neler var ?

Alt kısımda bulunan geçmiş de daha önce konuştuğunuz kişilerin listesi bulunmaktadır. Bu listelerde ise geriye dönüp konuştuğunuz kişilerli görebilir ve arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz. Arkadaşlık isteğiniz kabul edildikten sonra ise doyasıya konuşma vakti demektir.

Arkadaş olduğunuz fakat sizi rahatsız eden birileri de var ise onları da engelleyebilirsiniz. Arkadaşlarım kısmından o kişiyi bulup üzerine basılı tuttuğunuzda ise engelle ve mesaj gönder butonları çıkacaktır. Engelle butonuna basıp engelleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Azar Görüntülü Sohbet Ülkemizde Bir Numara

Bilindiği üzere oldukça kendisine ilgi toplayan azar görüntülü sohbet, ülkemizde de görüntülü uygulamaların başında gelmekte. Canı sıkılan, eğlenmek isteyen herkes burada. İnsanlar birbirlerine tavsiye ederek daha da yayılmasını sağlamaktadır.

Azar görüntülü sohbet sitesinin bu kadar çok sevilmesinin de bir sebebi reel insanlarla tanışıyor olmanızı bilmek. Azar görüntülü sohbet uygulamasını, uygulama marketlerinden kolayca indirebilirsiniz. Ayrıca azar görüntülü sohbet sayfasına sitemizden de bağlanın! Ayarlar kısmından dilinizi değiştirebilirsiniz ve bu sayede de yabancı kişilerle de konuşabilirsiniz. Bildirimleri dilediğiniz gibi açıp kapatabilirsiniz. Engellediğiniz kişileri engellemekten vazgeçtiyseniz, ayarlar kısmından engellenen arkadaşlar listesine ulaşabilirsiniz. Bu listeden kişilerin yanında bulunan “Engeli Kaldır” butonundan kaldırabilirsiniz.

Azarın bir güzelliği de kendi uygulama kilidinin olmasıdır. Ayarlar kısmından “uygulama kilidi” bölümüne tıkladığınızda sizden şifre isteyecektir. Şifrenizi girerek kolayca kilidinizi koyabilirsiniz.

En Büyük Aşklar Azar da Başlar

İster inanın ister inanmayın dostlarım ama insanlar azar da aşkı buluyor. Çok yakın birinden duydum. Birisiyle tanışmış ve görür görmez aşık olmuş. Birkaç gün sonra buluşmuşlar. Üstelik faklı şehirlerde olmalarına rağmen çok fazla buluşuyorlarmış. Aileleriyle bile tanışmışlar. Şu anda da 9 aydır sevgililer. Ve çok mutlular.

Bizlere Allah mutluluklarını daim etsin demek düşer. Haydi gençler sizlerde bu uygulamaya katılarak, hayatınızın aşkını bulun. Ben aşk aramıyorum diyenler bura da kurulan çok güzel dostluklar var. Sizlerde en iyi dostluk ve arkadaşlıkları kurabilirsiniz. Sadece bununla da kalmayın dost olun arkadaş olun eğlenin her şeyi yapın. Azar sohbet hep sizin yanınızda. Umarız ki Azar görüntülü sohbet her daim yanınızda baş ucunuzda olur. Konuşacak dertleşecek birilerini arıyorsanız ve sizi tanımasın istiyorsanız Azar sohbet sayesinde bunu başarıyla yapabilirsiniz. Azar sohbette yaptığınız konuşmalar screenshot alınamaz. Sizleri ifşa edemezler. Eğer başka yöntemler kullanarak bunu yapmaya çalışan kişiler olursa lütfen şikayet edin. Çünkü azar sohbetin güvenliği ve huzuru sizlerin varlığıyla ayaktadır.

Eğer sizde azar sohbet uygulamasını edinmek istiyorsanız arama motorlarına “Azar” yazarak kolaylıkla indirip kayıt olabilirsiniz. Ve hemen sohbete başlayabilirsiniz.Bir cevap bırakın.