Sohbete Bağlan


kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. Mirc sohbet

Avrupa Sohbet, Gurbet sohbet odaları, Mobil Chat - Tatli.net


avrupa-sohbet

Avrupa’da yaşayan Türkler gurbetçiliğin yanında bir de yalnızlık çekmektedirler. Yalnızlıklarını gidermek adına Avrupa’nın sitelerine kayıt olarak tonlarca para harcamaktadırlar. Bu sitelerde de dolandırıcılar bulunmaktadır. Türkleri kandırarak paralarını çalmaktadırlar. Bizlerde Türk kardeşlerimizin bu sorununu çözmek adına sitemize Avrupa sohbet odaları özelliğini getirdik.

Burada gurbetçiler buluşarak güzel vakitler geçirmenin, yolunu bulmaktadırlar. Üstelik bedava olan sitemiz sayesinde, hiçbir şekilde ücret ödemeyeceklerdir.

Tamamen ücretsiz ve kaliteli Avrupai sohbet odalarımız sizlere iyi gelecek ve yalnızlığınızdan kurtulacaksınız. Sizinle aynı ülkede bulunan Türklerle buradan iletişim sağlayabilirsiniz.

Toplu Avrupa Chat Odaları

Toplu sohbet odalarımızda, yaşadığınız ülke ve şehri yazarak insanların size daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda sizinle aynı yerde yaşayan insanlara da çabucacık ulaşabilirsiniz. Toplu sohbet odalarımız, sizlere en iyi kalite ve hizmeti sunmak adına yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Bu sohbet odalarında birtakım kurallar bulunmaktadır. Bu kurallara aykırı davranan kişi ya da kişiler sitemizden uzaklaştırılacaktır. Kurallarımızı kısaca anlatmak gerekirse; bir kullanıcı diğer kullanıcılara karşı taciz, şantaj, argo sözcük kullanımı, saygısızlık gibi olumsuz ve rahatsız edici davranışlarda bulunamaz. Böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız yani birisi sizi rahatsız ederse engelle butonundan engelleyebilir ve aynı zamanda bize şikâyette bulunabilirisiniz.

Şikayetleriniz bizim için değerli olup hem sizlerin hem de sohbet odalarımızın güvenliği için olumsuz davranışlar çıkartan kullanıcının hesabı kalıcı bir şekilde kapatılacaktır.

Özel Avrupa Sohbet Odası

Birileriyle konuşmak size iyi gelebilir, fakat konuşmalarınızı herkesin içerisinde yapmak zorunda değilsiniz bunun için bizlerde düşünerek özel mesaj atabileceğiniz bir seçenek kurmaya karar verdik. Özel mesaj atabileceğiniz bu sohbet odalarında sohbetini beğendiğiniz kişilerle dilediğiniz gibi konuşabilir ve medya dosyaları gönderebilirsiniz.

Diğer sohbet odalarında da olduğu gibi özel sohbet odaları seçeneğimizde de kurallarımız geçerlidir. Sizleri rahatsız eden kişileri engelleyebilir ve bizlere kolay bir şekilde şikâyet edebilirsiniz. Özel sohbet odalarında kimse sizin mesajlarını okuyamaz burada son derece güvendesiniz. Sohbetlerinizin en güzel yanı ise tamamen güvende olmanızdır. Ayrıca sistemimiz de mesajlarınızı ve paylaştığınız görsellerinizi datasında tutmaz. Bu sayede istediğiniz kişiyle istediğiniz şekilde konuşabilirsiniz. Tabii kurallara uyarak.

Kurallara uyulmama gibi durumlarda sistemimiz tarafından hesabınız kapatılacaktır. Medya dosyalarında birbirinize yollamak istediğiniz her türlü görseli yollayabilirsiniz. Dilerseniz de insanlarla tanıştıktan sonra dışarıda da görüşerek onları daha yakından tanıyabilirsiniz.

(Not: Dışarı da ki görüşmelerden sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.)

Dışarıda ki görüşmelerinizle daha çok sosyalleşebilir ve eğelenebilirsiniz. Eğlencelerin tadını çıkarmak için hemen üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra yapacağınız tek şey sohbet etmek.

Peki Nasıl Üye Olunur ?

Sadece 1 dakikanızı ayırarak, çok kolay bir şekilde bir rumuz ve şifre belirleyerek hesap açabilirsiniz. Şifrelerinizi lütfen kolay bulunabilir şifreler (kullanıcı adı, 123456 gibi) koymayın. Çünkü bazı kişiler hesabınızı ele geçirebilir. Kötü niyetli kişiler sizin kurduğunuz arkadaşlıkları yıkabilir.

Avrupa Sohbet Ücretli mi ?

Bildiğiniz üzere birçok sohbet sitesi ücretli. Özellikle ülke dışından bağlanan insanlar için bu ücret daha da pahalılaşıyor. Avrupa da yaşayan birçok Türk kardeşimiz de bu durumdan oldukça rahatsız durumdadır. Ağır ücretler nedeni ile, Avrupa’da ki Türk vatandaşlarımız bu siteleri kullanamıyorlar. Bizlerde kardeşlerimizi düşündük ve sohbet sitemizin her odasını ücretsiz yapmaya karar verdik.

Sohbet sitelerinin ücretsiz olmasına önyargı ile yaklaşan birçok kişi bulunmaktadır. Bizlerde bu tabuları kırmak adına sizlere %100 güvenin teminatını veriyoruz. Sitemizin kuralları ve kaliteli kullanıcıları sayesinde, emin olun en güzel sohbetlere katılabileceksiniz. Kaliteli sohbetin tadını çıkarmak ve birkaç tane arkadaş edinmek için ne duruyorsunuz? Hemen üye olun ve sohbetin tadını çıkarın. Sohbetler sayesinde artık kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz.

Mobil ile Avrupa Sohbet Keyfi

Birçok sohbet sitesine akıllı telefon ya da tabletlerinizden bağlanamazsınız. Ya da bağlanabilmeniz için sizlerden birtakım ücretler istemektedirler. Bizler de her sohbet odamızda olduğu gibi sitemize mobil sohbet odaları eklentisini getirdik.

Artık tüm kullanıcılarımız istedikleri gibi; işte, okulda, evde, otobüste ve istediği her yerde iletişime geçebilecekler. Yani kısacası istediğiniz yer ve zamanda sitemize bağlanabileceksiniz. Ücretsiz olan bu sistemi edinmek için hemen tıklayın ve üye olun! Bu mükemmel, kaliteli ve güvenli olan siteye kayıt olmak için beklemeyin.Bir cevap bırakın.