Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net giriş için sizde hemen takma bir nick ( isim ) alıp aramıza katılın. Günümüzde hala geçmiş dönemin gizemini koruyan ve yaşatan sohbet siteleri az sayıdadır. Tatli.net mIRC sohbet`in başladığı yıllara dayanan köklü bir sitedir. Mirc indir hızlı bağlantı kur.

Tatlı Mobil Sohbet


Mobil sohbet için en ideali. Bedava sohbet uygulaması Android ve IOS sistemleri için sorunsuz çalışmaktadır. Sohbet odaları ile aktif sohbet imkanı bularak, e sohbet ortamında farkı hissedin. Mobil Uygulamayı güvenle indirebilirsiniz.

Ankara Gay SohbetGay sohbet odası, Ankara ili için özel olarak aktif durumdadır. Ankara ve civar illerin merkez olarak seçilmiş başkent sohbet ortamında gay arayışında olan kişileri bir odada toplayarak istediğiniz aramayı hedefler.

Ankara gay chat odaları ücretsiz mesajlaşarak yeni kişilerle arkadaşlık kurmanızı sağlar.

Telefonda gay sohbet odaları ve sohbet hatları ile ilgili olarak;

Telefon Gay Sohbet Hattı Ne Kadar?


Telefon Sohbet Hatları 

            Telefon sohbet hatları geçmişten günümüze kadar uzanan bir sektördür. İnternet üzerinden arama yaptığımızda, bu alanda açılmış ve telefon sohbet hatlarına yönlendiren birçok farklı içerikte ve adette site olduğu görülmektedir.

Sohbet Hattı Türleri

            İnternetten sohbet hatları ile ilgili arama yaptığımızda, bu hatların daha çok cinsel içerikli olarak yer aldığı görülmektedir. Bunun dışında dert dinleme adına açılan hatlar da görülmektedir.  Ayrıca fal baktırma gibi konularda da sohbet hatları olduğu görülmektedir.

            Yeni dönemde bilgisayar aracılığıyla video üzerinden görüntülü olarak yapılan sohbet hatları da bulunmaktadır. Bu hatlar telefon hattı üzerinden olduğu gibi internet hattı üzerinden de yapılarak fiyatlandırılabilir.

Telefon Sohbet Hattı Fiyatları

            Canlı sohbet amacıyla açılan sohbet hatlarının normal hatlardan fiyatları farklıdır. Eskiden 0900 ile başlayan hatlardan sonra, bu hatların aranabilmesi için ıslak imza operatöre başvurulması gerektiğinden dolayı artık 0044 ile başlayan gibi farklı numara ile başlayan hatlar da yer almaktadır. Bu hatların fiyatlarının çok daha yüksek olduğu görülmektedir.  Sitelerin içeriklerindeki fiyat ile ilgili bilgilendirmelere baktığımızda, hatların dakikasının 2 TL’den yüksek olduğu görülmektedir. Tabi ki bu hatları aradığımızda bağlanana kadar geçen zamanı da göz önünde bulundurmak gerekir. Fiyatlandırmanın sohbet başladığında değil, hatta bağlandığımızda başladığını unutmamak gerekir. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışı arama fiyatları da farklılaşmaktadır. Telefon şirketinin fiyatlandırmasına göre de; arama süresine göre faturaya yansıyan toplam fiyatta da bir farklılaşma olabilir.

            İnternet üzerinden video aracılığıyla yapılan canlı sohbet hatlarına gelirsek; bu hatların internet üzerinden fiyatlandırılması olduğu gibi, internet faturasına ek olarak yansıtılacak ücretleri de olabilir.

            Bu nedenle bu tür hatları ararken; hattın fiyatlandırılmasına, bekletme süresine, sohbetin süresine ve telefon şirketinin faturalandırılması, video üzerinden yapılan sohbetlerde internet ücretlendirilmesi konularına dikkat etmek gerekecektir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir