Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net giriş için sizde hemen takma bir nick ( isim ) alıp aramıza katılın. Günümüzde hala geçmiş dönemin gizemini koruyan ve yaşatan sohbet siteleri az sayıdadır. Tatli.net mIRC sohbet`in başladığı yıllara dayanan köklü bir sitedir. Mirc indir hızlı bağlantı kur.

Tatlı Mobil Sohbet


Mobil sohbet için en ideali. Bedava sohbet uygulaması Android ve IOS sistemleri için sorunsuz çalışmaktadır. Sohbet odaları ile aktif sohbet imkanı bularak, e sohbet ortamında farkı hissedin. Mobil Uygulamayı güvenle indirebilirsiniz.

Alternatif Chatalternatif-chat
Chat

Aradığın chat sitesi alternatifinde üst kategorisinde olsun istiyorsan, tatlı bir sohbetin içinde olmak için en az bir defa deneyip görmelisin.

Daha önce girdiğin bütün sayfaları hafızandan silerek Alternatifi aslında hiç olmayan Tatli.net i dene. Aramalarına karşılık verebilecek ve istediğin hedefe en kolay ulaşabileceğin arkadaşlık platformu.

Hayır, ben daha farklı sohbet siteleri arıyorum, bu tarz siteler bana zor geliyor diyorsanız size Alternatif Chat için en popüler sayfaları tanıtacağız.

Alternatif Sohbet Siteleri Hangileridir?

           Sohbet siteleri arkadaş edinmek, yeni kişiler tanıyıp onlarla vakit geçirmek için oluşturulmuş sitelerdir. Bu sitelerde insanlar kendini tanıtacak bir profil oluşturur ve görüntülü, sesli veya chat yolu ile konuşarak vakit geçirirler.

Sohbet Siteleri Olarak Nitelendirilecek Siteler

  • Facebook

            Facebook’ta profilinizi oluşturup başka insanlarla arkadaşlık edebilir, onlarla iletişim kurabilirsiniz. Bunun haricinde profilinize durum, fotoğraf ekleyebilir ya da canlı yayın yapabilirsiniz.

  • Twitter

            Genellikle ünlü kişilerin kullandığı Twitter’da kendi profilinizi oluşturup, insanlarla twitleşerek sohbet edebilirsiniz.

  • Instagram

            Günümüzde en büyük sosyal platform olan Instagram ile binlerce kişi ile tanışabilir, onlarla arkadaş olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir Instagram profili oluşturmak ve profilinizi tamamladıktan sonra insanlar ile iletişime geçmek.

  • Omegle

            Omegle bir görüntülü konuşma platformudur. Profil oluşturmaya gerek olmayan uygulama sayesinde, dünyanın her tarafındaki insanlar ile görüntülü konuşabilirsiniz. Omegle diğer platformlara göre biraz daha yetişkin içeriklidir.

  • Tinder

            Tinder bir mobil uygulamadır. Uygulama GPS’inizi kullanır ve çevrenizde size en yakın olan insanlarla tanışmanızı sağlar. Ülkemizde pek kullanılmasa da Tinder ile güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

  • Connected2me

            İnsanlarla önce anonim bir yoldan tanışmanızı sağlayan Connected2me ile insanlara kimliğiniz gizli şekilde mesaj göndererek arkadaşlık kurabilir, sohbet edebilirsiniz.

  • Tumblr

            Genellikle melankolik insanların kullandığı Tumblr ile insanlarla tanışabilir, onlara derdinizi anlatarak sizlere destek olmalarını sağlayabilirsiniz.

  • Whatsapp

            Günümüzde en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp sevdikleriniz ile vakit geçirmenize olanak sağlar.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir