sohbet

Yetişkin sohbet yeni mobil girişi

yetiskin

Yetişkin Sohbet`in mobil üzerinde kullanılabilecek en şık ve gösterişli halini tasarladık.Verilen hizmet tamamen göz nuru olarak değerlendirdiğimiz bir web sayfası için hazırladık.

Yetişkinlere hitap eden sitelerin genelde cinsel içerikli olduğuna dair ön yargılar vardır.Halbuki ,yetişmiş insanlar yani daha iyi düşünceye sahip tecrübe sahibi bir topluluk olduğunu ifade etmektedir.En azından bizim gözümüzde  Yetişkin kelimesi onu çağdaştırmaktadır.

YENİ SOHBET MOBİL ÇAĞI

Hayli hızlı gelişmekte olan sanal teknoloji ortamlarında herkes payına düşeni almaya devam etmekte.İnsanların internet üzerindeki sohbet ortamları 1998 li yıllarda mIRC siteleri ile merhaba demiş ve 2000 li yıllarda hızlıca düşüş sağlamıştı.Bu durumun birkaç açıklaması olsa da ,sosyal medyanın ve birçok vatandaşın sohbet platformu üzerine siteler kurması piyasayı çok fazla karıştırmıştı.

Yeni nesilin daha çok tercih ettiği mobil sohbet %70-80 arası istatistik olarak kullanılmaktadır.Bu gibi olayların insanlar için daha rahat ve kullanışlı olmasıyla birlikte, bilgisayarların ufalması tabirini kullanabiliriz.

Artık herkesin elinde cep telefonu ve dahice bir cihaz olduğu kanaatindeyim, mobil cihazların günümüzde internet i cebimize koydukları gerçeği göz ardı edilemez. Sohbet siteleri için de mobil alt yapısına sahip siteler kendilerini geliştirerek bu yönde oldukça başarılı mobil sohbet girişleri oluşturdular.

Mobil sohbet appletleri sohbet shell kurucuları tarafından site sahiplerine ücretsiz olarak verildi.Yanı sıra daha görsel ve kullanıcıya hitap eden mobil appletler de yapılarak ücret karşılığında isteyenlere kurulmaya devam ediliyor.

Yetiskin.gen.tr Türkiyenin Yetişkin sitesi

Büyüyen sohbet sitelerin de önemli bir rol alan “yetişkin sohbet” kelimesi ,oldukça fazla arama hacmine hitap ediyor.Bununla birlikte kelimenin rekabet yaratması için olanaklar sağlanmıştır.

Bir çok chat sitesi bu kelimeye yoğunlaşma yaşarken, http://www.yetiskin.gen.tr Türkiye den en iddalı aday olduğunu duyurmuştur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*