sohbet

Yabancı Görüntülü Chat siteleri

goruntulu-sohbet

GÖRÜNTÜLÜ CHAT SİTELERİ

Görüntülü chat siteleri hakkında insanlar yabancı siteleri tercih etmeye başladılar,

Konuşmaktan ziyade kiminle konuştuğunuzda büyük önem arz eder, bazen görmeseniz de farklı duygular ve bağlar oluşabilmesi mümkündür. Tamda bu sebeple, karşınızdakine daha güvenli ve sağlıklı gelecek için görmeniz duymanız büyük önem taşır.

İnternet alemi içerisinde, çok fazla görüntülü sohbet seçenekleri mevcuttur. Bu sitelerin en kalitelisini sırlamak gerekirse,

  • Camfrog

Bir döneme büyük damga vuran Camfrog ,bir çok kitleyi kopararak kendi sitelerine bağlamıştı. Ücretli üyelik sistemi de getirerek maddi kazançlar elde etmiştir. Daha sonra illegalleşen odalar ile yayın yasağı gelmiş ve ortamı dağılmıştır.

Tabi Yurt dışında yayın hayatları devam etmiştir.

Bunların yanı sıra Sesli sohbet, Kameralı sohbet, Görüntülü sohbet adına bir çok alternatif chat odalarını deneyebilirsiniz.

GÖRÜNTÜLÜ CHAT GÜVENİLİR Mİ ?

Güvenlik amaçlı sitelerde bazı önlemler alınmaktadır. Bu kullanıcıların rumuzu ve sayfaya girebilecek virüsleri engellemek adınadır.

Güvenlik olarak görüntülü sitelerde insanlar kendilerinden sorumludurlar. Görüntülü olarak konuştuğunuz kişinin sizin görüntünüzü veya resminizi farklı bir cihaz ile çakerek kayıt yapabilir. Güvenmediğiniz şahıslarla özel bilgilerinizi veya görüntülerinizi paylaşmamanız daha sağlıklı bir hareket olacaktır.

KAMERA OLMADAN SİTEYE BAĞLANABİLİRMİYİZ ?

Kameralı sohbet sitelerinde ,giriş için kameranızın olmasına gerek duyulmaz. Kamerasız da siteye girebilir, kamerası açık olan kişileri görebilir konuşabilirsiniz. Bazı siteler odalara bağlanabilmeniz için bazı uygulamaların kurulmasını şart koşarlar.

Tatli.net sadece kalite ve huzur adına her giriş yapan kullanıcı zorlanmadan siteye girer ve anında online olanlar arasında yerini alır.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*