sohbet

Üyeliksiz sohbet

uyeliksiz

ÜYELİKSİZ SOHBET

Üyelik sistemi olmadan sohbet odalarına bağlanan sayfa,

Birçok site kendi çıkarlarını düşünerek ,insanların zaman kaybına yol açmaktadır. Bu zaman kaybı nelerdir diye soracak olursanız; Üyelik sistemi, kayıt işlemleri buna benzer zaman kaybı çıkaran işlemlerdir.

Üyelik olmadan sohbet nasıl edilir ? sorusuna yanıt olarak, sistem kayıt altına alınmamış her Rumuz`u üyeliği bulunmayan herkes kullanma hakkına sahiptir. Yada beğendiği nick`i kayıt altına alarak başkasının kullanmasını engelleyebilir.

Sohbet Bedava mı ?

Sitelerde takıldığınız sürece site yöneticileri bu durumdan hoşnut olurlar. Online süreleri yüksek olan her kullanıcı yetki ile ödüllendirilebilir. Bu ödülün derecesi yöneticilerin insiyatifinde olur. Bu sayede bedavadan yetki sahibi olmak mümkündür.

Aksi durumda yine yöneticilerin insiyatifinde olan bir durumla ücret karşılığında aylık şeklinde ücret alan sitelerde mevcuttur. Tatli.net ailesinde ücret in söz konusu geçmez, çünkü aile içinde para mevzu bahis değildir. Bu durumda bedava sohbet etmek kaçınılmaz olacaktır.

Seviyeli sohbete Önem verilmeli

Bir çok örnek chat siteleri vardır buna, seviye en aşağıda sadece kişi sayısı fazla olması için dikkat edilmeyen ,taviz verilen bir çok kural görmezden gelinmektedir. Bu amaç ile gidilen yolda ,ciddiyetsizlik ve laçka tabir ettiğimiz durum karşısında sitenin hiç bir seviye anlayışı kalmaz. Önem verdiğimiz en büyük fark bu olsa gerek. Gerçek bir arkadaşlık ortamı, seviye ,saygı, sevgi üçlemesinden oluşarak sağlam temel üzerine kurulur.

Gelişi güzel sohbet kanallarından sakının, huzur ve güven istiyorsanız Tatli.net her zaman burada..

ÜYELİK NİCK KAYDI OLUŞTURMA

Öncelikle üyeliksiz kayıt etmeden de bağlantı kurulabildiğini bilmenizi isteriz. Kayıt işleminin amacı, başka birinin sizin takma isminizi kullanmaması içindir.

Başkası kullanmasın benim takma adım sadece bana özel olsun diyenler için ,sisteme nick kaydetme detaylı anlatacağım. Zaten oldukça basit ve bir kaç saniyelik bir komut ile işlemi tamamlayabiliyorsunuz.

Kaydetmek istediğiniz rumuzu aldınız ve şu komutu siteye bağlı olduğunuz herhangi bir sayfada gerçekleştirebilirsiniz.

/ns register şifre mail 

Dikkat edilmesi gereken kısım, şifre ve mail yazan yerlerdir. O kısımlara siz kendi belirlediğiniz şifrenizi ve mail adresinizi yazıyorsunuz. Şifreyi unutmayınız çünkü o sizin nick şifreniz olacaktır. Peki mail kullanmıyorsanız, herhangi bir sallama adres yazabilirsiniz önem teşkil etmemektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*