sohbet

Üye olmadan Mobil Sohbet

mobil-uyeliksiz

Mobil sohbet odalarında üyelik şartı olmadığını biliyormusunuz ?

Hala bu bilgiye sahip olmayan chat kullanıcıları varsa yazımızı okuyarak detayları inceleyebilirler.

ÜYELİK YOK

Bildiğiniz üzere arkadaşlık ortamları adı altında hizmet veren sohbet siteleri, bir çok prosedür ile kullanıcılarını yormaktadırlar. İnsanlar sadece rahat ve huzur içerisinde yaptıkları muhabbetleri onlara çok görmemek gerektiğinin kanaatindeyim. Öncelikle sitelerin üyelik diye adlandırdıkları kayıt sisteminin kalkması gerektiğini düşündük.

Bizim sitemiz Tatli.net ,üyelik sistemine hiçbir zaman ait olmamıştır. Bedava ve özgürce sohbet etmeniz için yıllardır kar amacı gütmemiş ve sizlere her türlü kolaylık için çalışmalar yapmıştır. Böylede devam edeceği bilgisini sunmaktadır.

Üyelik sistemini genel olarak ele alırsak, daha çok sosyal medya ve o tarz sitelerde profil özelliği taşıyan üyelik sistemine hizmet eden alanlar için uygundur. Chat sitesinde üyelik devri kalkmıştır.

KOLAY VE RAHAT BİR SOHBET APPLETİ

Daha çok hitap ettiği kesime göre yeniliklere kolaylık sağlayan bir yönetim ile çalışmaktayız. Bizden ziyade ,insanların ne istediklerini dikkate alarak yapılan hizmeti değerlendirmekteyiz.

Bu şekilde olduğu taktirde ,giriş yapan sohbet kullanıcısı da isteklerinin yerine geldiğini görerek verilen değeri sahiplenmektedir. Bunun sayfamız için artı bir avantaj olduğunu bilmeliyiz, ilerlediğimiz bu yol üzerinde kullanıcılardan aldığımız geri bildirimler yapılan ortamın daha pratik ve kolay hale gelmesi için çeşitli çalışmalar da yer almaktadır.

Her şey istenildiği ve amaçlandığı gibi planlı bir şekilde devam ettiği taktirde, verilen sözlerde yerine getirilmektedir.

Kolay bir giriş için nasıl bir applete sahip olunmalıdır?

Öncelikle maddeler halinde sıralamak gerekirse;

  • Hızlı bir web hosting
  • Kullanıcı odaklı kasmayacak bir kodlama sistemi
  • Kopmayı önleyen arka plan sabitleme
  • Hızlı mobil AMP uygulaması

Hızlı Web Hosting Nedir ?

İnternet sitenizi barındırdığınız vds, vps makinalarda veya farklı firmadan aldığınız web hostinglerde dikkat etmeniz gereken bazı özellikler vardır.

Bunlardan bir tanesi, Aldığınız hosting in seo özellikli bir makina olmasıdır, bu sayede web sitenizin hızlı açılması size artı olarak dönüş sağlayacaktır.

Kasmayan Sistem: Mobil üzerine kullanıcı odaklı bir site ile ilgili iseniz, yaptırdığınız mobil applet in gerçekten kaliteli ve kullanıcıya hitap etmesine özen gösterilmesi gerekir. Basitçe herkesin kullandığı mobil applet sistemlerinden uzak durun, daha sade ve hafif sayfaları tercih ederseniz giriş yapan kullanıcılar gayet hızlı bir şekilde sohbet alış verişi gerçekleştirebilirler.

Arka Plan Sabitlemek: Bazı web sitelerinde mobil giriş yapıldığında kişi, sayfayı aşşağı indirip farklıb ir sayfada olabilir yada tuş kilidini kapatıp cebine koyduğunda telefon bir süre sonra chat sayfasından düşmektedir. Bu düşmeyi engellemek adına yapılacak kodlama ile saatlerçe siz sayfayı kapatmadığınız sürece düşüş olmayacaktır.

Mobil AMP Uygulaması: Yapılan bir eklenti sayesinde sitenin bütün web sayfaları mobil cihazlarınızdan çok hızlı bir şekilde açılmasına yardımcı olan bir eklentidir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*