sohbet

Ünlüler ile telefonda sohbet yolları

telde-sohbet-unlu

Telefon Sohbet Hattı Ne Kadar?

 

Telefon Sohbet Hatları 

Telefon sohbet hatları geçmişten günümüze kadar uzanan bir sektördür. İnternet üzerinden arama yaptığımızda, bu alanda açılmış ve telefon sohbet hatlarına yönlendiren birçok farklı içerikte ve adette site olduğu görülmektedir.

Sohbet Hattı Türleri

İnternetten sohbet hatları ile ilgili arama yaptığımızda, bu hatların daha çok cinsel içerikli olarak yer aldığı görülmektedir. Bunun dışında dert dinleme adına açılan hatlar da görülmektedir.  Ayrıca fal baktırma gibi konularda da sohbet hatları olduğu görülmektedir.

Yeni dönemde bilgisayar aracılığıyla video üzerinden görüntülü olarak yapılan sohbet hatları da bulunmaktadır. Bu hatlar telefon hattı üzerinden olduğu gibi internet hattı üzerinden de yapılarak fiyatlandırılabilir.

Telefon Sohbet Hattı Fiyatları

Canlı sohbet amacıyla açılan sohbet hatlarının normal hatlardan fiyatları farklıdır. Eskiden 0900 ile başlayan hatlardan sonra, bu hatların aranabilmesi için ıslak imza operatöre başvurulması gerektiğinden dolayı artık 0044 ile başlayan gibi farklı numara ile başlayan hatlar da yer almaktadır. Bu hatların fiyatlarının çok daha yüksek olduğu görülmektedir.  Sitelerin içeriklerindeki fiyat ile ilgili bilgilendirmelere baktığımızda, hatların dakikasının 2 TL’den yüksek olduğu görülmektedir. Tabi ki bu hatları aradığımızda bağlanana kadar geçen zamanı da göz önünde bulundurmak gerekir. Fiyatlandırmanın sohbet başladığında değil, hatta bağlandığımızda başladığını unutmamak gerekir. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışı arama fiyatları da farklılaşmaktadır. Telefon şirketinin fiyatlandırmasına göre de; arama süresine göre faturaya yansıyan toplam fiyatta da bir farklılaşma olabilir.

İnternet üzerinden video aracılığıyla yapılan canlı sohbet hatlarına gelirsek; bu hatların internet üzerinden fiyatlandırılması olduğu gibi, internet faturasına ek olarak yansıtılacak ücretleri de olabilir.

Bu nedenle bu tür hatları ararken; hattın fiyatlandırılmasına, bekletme süresine, sohbetin süresine ve telefon şirketinin faturalandırılması, video üzerinden yapılan sohbetlerde İnternet ücretlendirilmesi konularına dikkat etmek gerekecektir.

Ünlüler İle Sohbet Etme Yolları

Sosyal statü, cinsiyet, kişisel hobiler, zevkler fark etmeksizin ünlü insanlar herkesin hayatında bir yer kaplar. Kimi insan için bir modacı en önemli ünlü iken bir diğeri için futbolcu, ses sanatçısı, film yıldızı ya da dizi yıldızıdır. Kimimiz ünlülerin her alandaki sosyal medya hesaplarını takip eder, kimimiz ise fan gruplarına dahil olarak her tür etkinliğine katılırız. Hatta bazı kişiler için ünlüler idol olur ve onlar gibi davranıp yaşamayı tercih ederler.

Ünlülerin Takipçilerine Etkileri Neler Olabilir?

Ünlü takip sevdasını hayatının odağına koymuş birçok insan için, o kişilerin her yaptığı çok etkili olabilir. Yedikleri, içtikleri, giydikleri ile birçok insanı etkileyebilecekleri gibi, yaptıkları iyi ve kötü davranışlar ile de çok etkili olabilir, aynı zamanda sosyal sorumluluk anlamında çok pozitif etkiler de yaratabilirler.

Ünlülere Ulaşmak Zor Mudur?

Sosyal medyanın varlığı ile ünlü birçok insana ulaşmak çok daha kolay hale gelmiştir. Birçok ünlü, tüm sosyal medya hesaplarını kullanır ve takipçilerinin yazdıkları yorumlara, sorulara cevap verir hale geldiler. Eskiye oranla bir ünlü ile sohbet etmek, fikir alışverişi yapmak çok daha kolaydır.

Bir ünlü ile sohbet etmeye yarayan sosyal medya hesapları hangileridir?

Son zamanlarda çok aktif kullanılan ve ünlülerin iletişim kurmakta iyi bir yöntem olarak gördükleri Twitter onlar ile sohbet etmenin bir yoludur. Genelde kilitli olarak kullanılmadığı için, her ünlüye yazmak istediklerinizi iletebileceğiniz Twitter’da, ünlüler ile sohbet konusunda birçok örnek vardır. Hakaret edilmediği sürece sizi engellemezler ve samimiyetine inandıkları sorularınızı da yanıtlarlar.

Twitter gibi Instagram hesapları da, ünlülerin vakit ayırıp kendilerine yazılan yorumları okudukları ve hayranları ile iletişim kurdukları bir yer haline gelmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*