polissohbet
04-12-18 Genel Odalar Zafer Şahin 74 Defa Okundu

Polis Sohbet

Polis memurları ile bir araya gelerek sohbet ortamını oluşturabilmek adına açılmış sayfamıza bütün polis memuru olanları davet ediyoruz.

Sadece polis birimlerine ayrılan chat sayfasında neler var ? Bizleri bu odalarda neler beklediğini tek tek anlatacağız.

Üyelik Olmadan Sohbet et

Bilindiği üzere, bir çok arkadaşlık platformları üyelik sistemi üzerine kurularak belirli profiller oluşturulması istenir. Bir nevi üye olarak bu sayfalarda kategoriler oluşturulur. Bu tarz yerler başlı başına zaman kaybına yol açar.

Tatli.net üyelik gerektirmeyen bir platform ile polislere arkadaşlık ortamı oluşturulmasını sağlar. Polis memurları gün içerisinde yaşadıkları stres ve yoğunluktan dolayı oldukça beyin yıpratan işlerinden dolayı birde üyelik sistemi koyarak chat yapmalarına gölge düşürmemek gerek.

Sayfamızda online ol anında sohbete başla sistemi ile giriş yapılır. Bu sistem hakkında kısaca bilgi sahibi olalım;

Herhangi bir takma ad (Nick) alarak bağlan yazmak yeterlidir. 1-2 saniye içerisinde sistem taramadan geçirip odalara aktarır ve genel ,özel sohbet olarak yazışmaya başlarsınız.

Polisler ile Arkadaşlık Kurun

Bir çok genç kızın hayallerini süsleyen uzun boylu, yakışıklı polislerle tanışabilmek için sayfada yerinizi alarak kendinizi tanıtınız.

Vatanına devletine hayırlı bir birey olarak yetişmiş ve Polis memurluğunu hak etmiş genç arkadaşlar ile tanışıp ,mesajlaşarak izdivaç yoluna girebilirsiniz. Sayfada Polis aileleri de sohbet için bulunabilirler.

Polisler ile arkadaşlık kurmak için mobilden veya masa üstü bilgisayarınızdan girme imkanı sunuyoruz.

Yazı hakkında sizde yorumunuzu yapmayı unutmayın!Sohbet  |   Chat  |   Yardım

© Copyright 2002 - 2018 Tüm hakları saklıdır.