Omegle-turkiye
23-03-18 Genel Odalar Zafer Şahin 275 Defa Okundu

Omegle Türkiye

OMEGLE TÜRKİYE

Omegle Türkiye, Omegle sohbet artık en kaliteli sayfa arasına girerek yayın hayatına başlamış bulunmaktadır.

Omegle Nedir ?

Omegle İnternet ağı üzerinden tanımadığınız herhangi biri ile anında tanışarak sohbet etmeniz için tasarlanmış iletişim ve chat sitesi olarak da geçer. Omegle, Yurt dışında özellikle Rusya bölgesinde oldukça yoğun kullanılan ve popüler bir sitedir. Bu tarz sitelerin ülkemizde de olması ilgi ve alakayı tamamen üzerine toplayacağa benziyor.

Yabancı dil konusunda da sizlere yardımcı olabilecek bir kapasiteye sahip olan Omegle, yabancı karşı cins arayarak da  işin farklı boyutuna geçerek özellikle ingilizcenizi geliştirmek adına kullanılabilir. Genel olarak arayış ve +18 üzerine de sohbet ve görüntüler denk gelebilir. Sonuç itibarı ile , tanımadığınız bir şahıs karşınızda anında bitiveriyor.

 

OMEGLE TÜRKİYENİN ÖZELLİKLERİ

Omegle Türkiye, özellik olarak yabancı versiyonun tamamen aynısı hatta daha gelişmiş bir versiyonu olarak düşünebilirsiniz. Katılımcıların tamamen kategoriler içerisinde dolaşarak arayış anını hızlandırmak ve sonuç odaklı olarak sizlere yardımcı olacağını düşünerek, farklı odalar kullanarak sistemde gezebilme imkanı vardır.

Farklı dil destekleri de mevcut olduğu için, global bir gezinti halinde hissedebilirsiniz. Sohbet ederken veya kamerada özel görüşmeler yaparken dikkat etmeniz gereken unsurlardan bahsedeceğiz. Ondan önce bazı özelliklere daha inmek gerekirse, Kamera ve mikrafon kullanmanız size artı olacaktır. Bu sistemde gizemlilik hiçbir şekilde işe yaramaz, görmediğiniz biri ile konuşmak istemezsiniz ? Aynı şekilde empati yaparak düşünün.

 

OMEGLE TÜRKİYEDE GÜVENLİK ÖNELEMLERİ

Güvenlik açısında yaptığınız paylaşımlar ve görüntüler site tarafından kayıt altında olmadığı gibi, sizlerde kayıt altına almanız sakıncalı bir durumdur. Öncelikle farklı pozisyonlarla karşınızdakine pozlar vermeden önce ,bir kez daha düşünün ve ne kadar güvenli olduğunu değerlendirin.

Her türlü insanın her milletten olduğu gibi, çıkarcı ve şantajcı kişiliklerin size zarar vermesine izin vermeyin.Daha çok kamera olmadan sohbet ortamını tercih eden bir çok kullanıcı olmasına rağmen bu alanda da azımsanmayacak kadar büyük kitleler oluşmuştur. Çok fazla yayılan ve kalabalık bir sistem her zaman tehlike çanlarını önümüze sunar.

Site açısından gerekli kullanım ve kurallar KURALLAR sayfasında yer almaktadır. +18 yaş altı Omegle sitesine girmeyi hak etmemiştir. Bütün sorumluluk kişilere ve kullanıcılara aittir.

Yorumlar (5 Yorum)

Yazı hakkında sizde yorumunuzu yapmayı unutmayın!Sohbet  |   Chat  |   Yardım

© Copyright 2002 - 2018 Tüm hakları saklıdır.