kelebek-sohbet
05-03-18 Genel Odalar Zafer Şahin 125 Defa Okundu

Kelebek Sohbet

Kelebek sohbet odaları ile ilgili gerçek açıklamalar ve orjinal kelebek chat sayfasını kullanmanın yolları nelerdir ?

Kelebek Sohbet Sayfası

Kelebek sohbete giriş için öncelikle sayfa hakkında biraz bilgi edinelim. Sohbet sitelerinin en eski köklü bir ailesi olarak bilinen Kelebek sohbet ,mIRC alemine katılmış en geniş kitleye hitap eden bir sayfalardan dır. mIRC aleminin hala günümüzde de süren bu serüvenine ortak olan Kelebek chat siteleri, artık yeni döneme yani günümüze özel olarak entegre haline getirilmiştir.

Günümüzün Kelebek sohbet sayfası Tatli.net ailesinin bir parçası olarak sizlere dönüş sağlamış bulunmaktadır. Bu birleşim sadece Kelebek sohbetcilere iyi bir haber olarak değerlendirmeye alınabilir.

Önemli bir alan adının alt sayfası olarak kalan mIRC sohbet dönemine hitap edecek olan Kelebek çet odası, gelecek vaadi veren Tatli net bünyesinde şimdiden uyum sağlamıştır.

Kelebek Chat Mobil Giriş Farkı

Yukarıda belirttiğimiz gibi Kelebek sohbet sitesi de günümüzün teknolojik faydalarını eline alarak mobil giriş sistemi ile tanışmıştır. Bu giriş ile sohbet severler ,daha çok online olabilme hakkına sahipler. İnsanların bu alanda kolaylaştırılmış bir sistem ile kolaylığın birleşimi daha kaliteli hizmet farkını ortaya koymaktadır.

Kelebek chat, zamanın çok fazla arayış gören ve rekabet ortamına sahip olan bir kelimesi olmakla birlikte, hala eski popüleritesini kazanma fırsatını mobil sohbet ile arttırmıştır. Kelebek mobil sohbet ile kullancılarına sunmuş olduğu bu ayrıcalıkla çok konuşulacağa benziyor.

Kelebek mIRC Programı Hakkında

mIRC`in eskimeyen bir diğer özelliği de Kelebek mIRC sohbet programı. Eski dönemlerde internet cafelerden girdiğimiz belkide ilk chat programı olduğunu hatırlar gibiyim. İnternet cafeler şuan günümüzde sadece grup olarak takılan genç kardeşlerimizin oyun mekanları olmuştur. Bu imkanın artık lüksten çıkmış ve her eve girmiş olması iyi bir haberdir.

mIRC programının özelliği nedir ?

Eğer bilgisayardan bağlanma imkanınız varsa , web veya mobil girişten ziyade mIRC indirip girmek sizin için daha önemli bir hal teşkil eder.

 • Tüm odalara anında hakim olmak
 • Hızlı sohbet akışı sağlamak
 • Sohbet takibini daha kolay yapmak
 • Giriş ,çıkışları görebilme

bir çok avantajı vardır, bu avantajları mirc indirerek pc ile rahat etmenizi sağlar.

 

KELEBEK MIRC İNDİRMEK İÇİN , http://www.Tatli.net/mirc.rar 

 

Yorumlar (7 Yorum)

  Kelebekciler

  Unutulmayana bir mirc varsa kelebektir abi. Kimse bunu inkar edemez edende kelebek sohbet ailesinden değildir zaten 🙂

  Siz mutluysanız gerisi boştur arkadaşlar kim ne derse desin ..Ayrıca SarıKız a katılıyorum kelebek mirc in en eskilerinden ve hala günümüzde sevilen bir sohbet sistemi .Boş yapmasın kimse

  Dürüst kaliteli bir sayfa olmuş buna rağmen hala burayı karalamaya çalışanlar var şunu unutmayın kelebek, irc in atasıdır.

  Kelebek chat

  Kelebe chat in yeni sayfası olmuş burası gerçekten ,çok seviyeli ve nezih bir sohbet ortamı bunu sağlayan herkese tşkler

  sohbet odaları

  Kelebeğin geri dönüşü bu sayfada olsa gerek tşkler tatli.net

  sohbet odaları nedir

  […] dahil olabilirsiniz. Konuşmalarınızı ikili ve daha özel olarak gerçekleştirmek istiyorsanız kelebek sohbet kendi kurduğunuz odaya kim ile konuşmak istiyorsanız onu dahil edebilirsiniz. Sohbet sitesinde […]

  sohbet odaları nedir

  […] dahil olabilirsiniz. Konuşmalarınızı ikili ve daha özel olarak gerçekleştirmek istiyorsanız kelebek sohbet kendi kurduğunuz odaya kim ile konuşmak istiyorsanız onu dahil edebilirsiniz. Sohbet sitesinde […]

Yazı hakkında sizde yorumunuzu yapmayı unutmayın!Sohbet  |   Chat  |   Yardım

© Copyright 2002 - 2018 Tüm hakları saklıdır.