sohbet

Fb Sohbet odaları

FBSohbet

FB SOHBET

FB sohbet odaları , artık tatli.net farkı ile sayfamızda yer alacaktır.

Odaların çeşitli paylaşım ve chat sayfalarında gösterime giren Fenerbahçe sohbet kanalı, artık bizim sayfamızda boy gösterecektir. Fenerbahçeliler özel odalarına kavuşuyor! Bu sayede aynı renklerin özel taraftarları aradıkları sohbet, muhabbet ortamına sahip olacaklar.

Web ve mobil olmak üzere 2 seçenek sunulan chat severlere, daha eğlenceli olması adına çeşitli haklarda sunulmuştur. Odanın eğlence maskotu S-eğlence ile birinize farklı ithamlarla yaklaşarak ortamı germeden atışabilirsiniz.

Fenerbahçe Chat Mobilde

Android veya IOS işletim sistemi olan telefon ve tabletlerinize uyumlu oalrak çalışan mobil sohbet sistemi ile kolay ve hızlı giriş yapılabilir. Bu sayede Fenerbahçe maç günleri hem maçı izlerken hemde mobilden sayfaya bağlanarak canlı canlı yorumlarınızı sunabilirsiniz.

Farklı renklerin taraftar gurupları da sayfaya ziyaret amaçlı msiafir olarak girebilirler. Bu Fenerbahçelileri rahatsız etmez aksine sevindirir. Fb liler ne kadar misafirperver olduğunu sayfamızda da ıspatlamışlardır. Maç günleri gerginlik olabilir, bir tarafın alttan alarak tevazu göstermesi gerekir, aksi halde gergin ortama müsade edilemez. Daha dikkatli seçici konuşmalıyız bu konuda fedakarlık gerekir. İstanbul kadıköy Genç FB derneği sayfamızda yönetim ile görüşerek devri alabilir, sayfa yönetimi FB ile ilgili haberler ve yazıları dernek üyelerine verileceği de duyurulur.

Bu sayede daha nezih bir sohbet ortamına öncü olarak sizlerle ilerlemek keyif verici oalcaktır.

KURALLARI DİKKATE ALALIM

Sunucumuzun özel bir sayfa olduğunu göz önünde bulundurarak, kurallara uymayı ve uyarılmayı göze alarak davranalım. Sohbet için gelen misafirleri hoşgörü ve saygı ile karşılayalım. İleride daha büyük bir adım atarak Dünya genelinde renklerimizi duyurmak ve ev sahipliği yapmak için ,geçerli sebeplerimiz çok fazladır. Türkiye den dünyaya açılan bu pencere sayesinde FB liler olarak uzun ve kararlı bir yola baş koyduğumuzu bilsin herkes.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*