erkeklerle-sohbet
15-11-18 Genel Odalar Zafer Şahin 98 Defa Okundu

Erkek arkadaşımla ne konuşabilirim

Erkek Arkadaşımla Ne Konuşabilirim?

Gençler için çok önemli bir şeydir duygusal arkadaşlıklar kurmak ve genç kızlar da hoşlandıkları erkeklerin kendilerine sevgili olmayı teklif etmesi üzerine de bundan çok memnun olmaktadırlar.

Bazen de erkek arkadaşlarını etkilemek ve onun dikkatini çekmek istemektedirler ama bu pek çok genç kız için biraz zor olabilmekte çünkü onlarla konuşacak sohbet konusu bulamayacaklarını düşündükleri için de erkek arkadaşımla ne konuşabilirim sorusunu sormaktadırlar.

Bu soruya cevap bulmak için uzun uzun düşünmekte ve bu korku onların erkek arkadaşları ile görüşmekten çekinmelerine neden olabilmektedir. Oysa erkek arkadaşınız ile görüştüğünüzde o sizin yanınızda mutlu olacağı için mutlu olacak ve siz hangi sohbet konusunu açarsanız açın açacağınız sohbet konusuna katılacak ve sizi ilgi ile dinleyecektir.

Bu sohbet bir kez başladığında konular birbirini kovalayacak ve onun yanında rahat olduğunuzu hissettiğinde de o da sizin yanınızda rahat edecektir.

Sohbet Konusu Bulmak Zor mudur?

Kızların bir araya geldiklerinde kendi aralarında konuştukları konular farklıdır ve elbette erkeklerinde kendi aralarında konuştukları da farklı bu fark da erkeklerin ve kızların ilgi alanlarının farklı olmasından kaynaklanmaktadır.

Bunun yanında her iki cinsinde ortak ilgi alanları bulunmaktadır ve erkek arkadaşım ile ne konuşabilirim sorusunu soran bayanlar bu ortak ilgi alanlarını belirlemeli ve sohbet konularını da bu ortak ilgi alanlarından seçmeye dikkat etmelidirler. Onlar ile birlikte olduğunuzda onlara olan ilginizi belli etmekten çekinmemeli ve bir şey anlattıklarında da bunu ilgi ile dinlemeye özen göstermelisiniz. Kızların daha çok konuşmayı sevdikleri bilindiği için bu anlamda kızların erkek arkadaşları ile konuşurken zorluk çekmeleri çok görülen bir durum olmamaktadır.

Erkek arkadaşınızın eğitim durumu, yaşam tarzı ve elbette ilgi alanları hakkında bilginiz olması onunla ne konuşabileceğiniz konusunda size bir fikir verecektir ve bu şekilde başlatacağınız sohbetler de keyifli bir şekilde devam edecektir.

Erkek Arkadaşı İle Sohbet Ederken Çekinen Kızlar

Çok fazla arkadaş çevresi olmayan ve bu nedenle de çekingen bir yapıya sahip olan kızlar için büyük bir sorun olan erkek arkadaşım ile ne konuşabilirim konusu çok büyük bir sorun oluşturmamakta ve kolayca çözülebilecek bir durum olarak görülmelidir.

Erkek arkadaşınızın yanında yapmanız gereken tek şey kendiniz olmanız ve rahat olmaya çalışmanızdır. Siz çekingen davrandıkça onun da sizin yanınızda rahat etmeyeceğini ve konuşmaktan çekineceğini unutmamalısınız. Onunla bir erkek olduğu için değil sadece insan olduğu için konuşmaya başladığınızda ve her ikinizin de ilgisini çeken konular bulduğunuzda artık bu soruyu da sormanıza gerek kalmayacak ve ilk görüşmelerinizde ve konuşmalarınızda yaşadığınız sohbet konusu bulma güçlüğü de zaman ilerledikçe ve birbirinize alıştıkça yok olacaktır.

Önemli olan ilk adımı atmaktır ve ilk konuşmayı başlatmaktır. Daha sonrası kendiliğinden gelecek ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız bile.

Yazı hakkında sizde yorumunuzu yapmayı unutmayın!Sohbet  |   Chat  |   Yardım

© Copyright 2002 - 2018 Tüm hakları saklıdır.