dinisohbet-konulari
20-02-18 İslami Sohbet Zafer Şahin 92 Defa Okundu

Dini sohbet konuları nelerdir ?

Dini Sohbet Odasında Konuşular Konular

Dini sohbet sitesinin çok fazla bir geçmişi olmadığını sizlere daha önceki yazımızda da dile getirmiştik. Fakat buna rağmen üye sayımıza bakacak olursanız kısa zamanda insanların güvenini kazanmayı başarmış bir site olarak kendimizle gurur duyuyoruz. Ve bu kalite ile güveni devam ettirmeyi kendimize amaç edindiğimizi de bilmenizi istiyoruz. Sohbet sitelerinde konuşulan konular her siteye göre farklılık göstermektedir. Çünkü bazı sitelerde ne yazık ki amaç dışı sohbetler olduğu için biz bu yazımızda kendi sitemizden sizlere bahsedeceğiz. Dini sohbet sitesinin öncelikle kuruluş amacını belirtmemiz gerekirse bizler insanların bir araya gelerek dini kurallara uygun ve seviyeli bir şekilde tanışarak bu tanışmalarını ileri boyutlara taşımalarında bir vesile olmayı amaç edinmiş bir siteyiz. Hiçbir maddi beklentisi olmadan sadece yalnız insanların artık buna bir son vermelerini amaçlıyoruz.

Öncelikle Karakterini Öğrenmeye Çalışın

Kurulduğumuzdan bu yana birçok insanın hayatını bizim sitemiz sayesinde birleştirdiğini görmek bizim için önemli bir mutluluk kaynağıdır. Sitede neler konuşulduğuna bakacak olursak. Öncelikle üye oluyor ve bunun için de bazı şartları tabi ki sağlamanız gerekiyor. Sonrasında bulunduğunuz ile göre sizleri odalara alıyoruz. Hangi odada yani hangi şehirden kimlerin katıldığını görebiliyorsunuz. Koymuş olduğunuz resminiz sohbeti başlatmada ilk etken oluyor diyebiliriz. İsterseniz sizinle aynı şehirde olan kişiler ile isterseniz de farklı şehirden kişiler ile sohbet edebilme şansı sizlere veriliyor. İnsanlar öncelikle günlük sorular ile başlayarak birbirini tanımayı amaçlıyor. Karakterin öğrenilmesine yönelik sorular ya da ailenizin kültürünüzün öğrenilmesine yönelik sorular sorulabiliyor. Amaç burada evlenmek ve bunun için doğru insanı bulmak olduğundan dolayı tabi ki sorular giderek derinleşmekte ve önem kazanmaktadır.

Sohbet Dışarıda da Devam Edebilir

Bir süre yazıştıktan sonra eğer düşüncenizin uyduğu biri olursa karşı tarafın da kabul etmesi şartı ile görüntülü konuşabilir ve çok daha yakından birbirinizi tanıma şansı elde edebilirsiniz. Eğer sohbetin keyifli gittiğini düşünüyor ve ciddi anlamda bir şeyler hissetmeye başladıysanız görüşmenize dışarıda da devam edebilirsiniz. İşte bu yüzden kişilerin aynı şehirde olması bir avantaj olduğu için bizin sitemizde kişiler illere göre ayrılmış ve seçim şansı da üyelerimize bırakılmıştır.

Yazı hakkında sizde yorumunuzu yapmayı unutmayın!Sohbet  |   Chat  |   Yardım

© Copyright 2002 - 2018 Tüm hakları saklıdır.