Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net giriş için sizde hemen takma bir nick ( isim ) alıp aramıza katılın. Günümüzde hala geçmiş dönemin gizemini koruyan ve yaşatan sohbet siteleri az sayıdadır. Tatli.net mIRC sohbet`in başladığı yıllara dayanan köklü bir sitedir. Mirc indir hızlı bağlantı kur.

Tatlı Mobil Sohbet


Mobil sohbet için en ideali. Bedava sohbet uygulaması Android ve IOS sistemleri için sorunsuz çalışmaktadır. Sohbet odaları ile aktif sohbet imkanı bularak, e sohbet ortamında farkı hissedin. Mobil Uygulamayı güvenle indirebilirsiniz.

BizimmekanBizimmekan ile artık sohbet etmenin güzel yanlarını keşfediyoruz. Bizim mekan sohbet odaları %100 ücretsiz olarak mesajlaşma ve insanlarla tanışmanız için elinden geleni yapıyor !


BIZIMMEKAN Sohbet odası bizimmekan sohbet hakkında bilgilendirme

Bizimmekan sohbet odaları, yaklaşık 12 yıldır seviyeli ve kaliteli sohbet hizmeti sunmaktadır.Bizim mekan sunucusu her zaman kullanıcısının yanında olarak acı tatlı günlerinde herdaim sohbet arkadaşı olarak sizlere testek olmaya devam edecektir.

Bizim Mekan Kuruluş Amacı

Bizimmekan chat odasının asıl amaçlarından birtanesi, insanın kendini yenmesi ve içindeki kişiliği bulmasında yardımcı olmak.Peki ne konuda olacak diyorsanız ? Bilgi birikim, özgüven ve kültürel aktiviteler açısından sosyalleşmeye meyili olmayan bir çok bizimmekan kullanıcısı buradaki sohbet sayesinde kendilerini geliştirmeyi başarmışlardır.

Bizim mekan sohbet kanalında ücretsiz sohbet siteleri ortamı olduğunu bilmenizi isteriz. Bu sayede üyelik ve ücret gibi tuzaklardan uzak kalmış olacaksınız.Ayrıca Bizimmekan mobil sohbet alt yapısı ile de bulunduğunuz her konumdan siteye bağlanarak muhabbet edebilirsiniz.

Yetişkinler tarafından girilmesi gereklidir. 18 yaş altı siteye girmesi sakıncalı ve yasaktır. Bizimmekan mobil çet sitesi, %100 güvenli Sohbet sayfasıdır.

Yaşlı Ve Engelliler İçin Sohbet Hizmetinin Önemi Nedir?


            Ülkemizde yalnız yaşayan veya kendini yalnız hisseden binlerce yaşlı ve engelli bulunmaktadır. Bu insanlar kimi zaman küçük bir sohbete, maddi bir ihtiyaç kadar gereksinim duymaktadırlar. Telefonun ucunda her an ulaşabilecekleri, sohbet edecekleri birinin olduğunu bilmek, onlara psikolojik yönden güven sağlamaktadır.

Yaşlı Ve Engelliler İçin Sohbet Hizmeti Nedir?

            Yardıma ve sosyalliğe muhtaç insanların, psikolojik olarak rahatlaması, dertleşme ve yalnızlık ihtiyacını gidermesi amacıyla uygulanan bir hizmettir. Yaşlı ve engellilere, kendi evinde bu hizmet sağlanarak ucuz maliyetli ama etkili bir sosyal hizmet sunulmuştur. Bu hizmet, ülkemizde ilk olarak 2010 yılında uygulanmıştır. Kişiler, evlerinden istediği saatlerde bu hizmet hattını aramış, kimi zaman dertleşmek kimi zaman da sağlık problemlerine bir çare bulmak istemiştir. 

Bu Hizmetin Genel Olarak Faydaları Neler Olmuştur? 

            Psikolojik hastalıklar için herhangi bir tedavi merkezine ulaşma imkanı olmayan insanlara küçük de olsa destek sağlayarak toplumun ruh sağlığının düzelmesi yönünde etkili bir adım olmuştur. Ailevi meseleler ile ilgili problemlerin çözümü için arayanlar olmuş, bu konuda da destek verilerek toplumun en küçük temel yapısı olan aile kavramının daha huzurlu olması sağlanmıştır.

            Tüm bunların yanı sıra bu hizmet, sağlık açısından da önem taşımaktadır. Çeşitli sağlık problemleri hakkında  nasıl bir yol izleyeceğini bilmeyen yaşlı ve engellilere  bir rehber niteliği taşımıştır. Kimi zaman kişinin adresine ambulans yönlendirdiği durumlar da olmuştur. Tüm bu yönleriyle sosyal açıdan oldukça faydalı ve nitelikli bir sistemdir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir