Sitemiz Google aramalarında SohbetCanlı sohbet, Sohbet odalarısohbet siteleri,  gibi aramalarda kullanıcılarına hizmet vermektedir!
sohbet
ana sayfa > Sohbet > Badoo giriş

Badoo giriş

Perşembe, 18 Kas 2010 yorum ekle yorumlara git

Badoo 3.7 Milyon Türk üyesiyle günden güne çığ gibi büyümeye devam ediyor. Badoo son zamanlarda Facebook’tan sonra çok popüler olmayı başaran bir görünüme sahip. Badoo’da dünyanın her tarafından arkadaşlar edinip, bu arkadaşlarınızla video, fotoğraf, yazı vs. paylaşabilmektesiniz. Siteye 2009 yılı içerisinde Türkçe Dil Paketi eklentisi de yapıldı.
Badoo Sitesi ve Türkiye
Badoo Giriş Türkçe Dil eklentisinin ardından hızla arttı ve artmaya da devam ediyor.. Badoo Yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre Türkçe Dil seçeneğinin eklenmesinin ardından Türkiye‘den gelen üye sayısında %170‘e yakın artış yaşanmış.

Badoo
Badoo Sitesine girdğinizde Türkiye üzerinden Badoo‘da olan 3.727.286 kişi var! ifadesi yer alıyor. Badoo; Facebook, Hi5 ve Netlog‘un ardından en çok Türkiye üyesine sahip olan bir sosyal site.

Badoo’nun Geleceği?
Badoo Sitesi sürekli bir gelişim halinde. Bildiğiniz üzere Dünyada büyük bir Facebook hakimiyeti mevcut.. Badoo da yaptığı gelişmeler ve yeniliklerle popülariteyi yakalamaya çalışıyor.

BADOO GİRİŞ İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU KULLANABİLİRSİNİZ

Nick :
Varsa Şifre :
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok