Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net giriş için sizde hemen takma bir nick ( isim ) alıp aramıza katılın. Günümüzde hala geçmiş dönemin gizemini koruyan ve yaşatan sohbet siteleri az sayıdadır. Tatli.net mIRC sohbet`in başladığı yıllara dayanan köklü bir sitedir. Mirc indir hızlı bağlantı kur.

Tatlı Mobil Sohbet


Mobil sohbet için en ideali. Bedava sohbet uygulaması Android ve IOS sistemleri için sorunsuz çalışmaktadır. Sohbet odaları ile aktif sohbet imkanı bularak, e sohbet ortamında farkı hissedin. Mobil Uygulamayı güvenle indirebilirsiniz.

Lez SohbetLez sohbet, lezbiyen bayanların bir araya gelerek konuşmalarını sağlayan web sayfasıdır.

Lezbiyen nedir ?

Aynı cinsiyet olan bayanların birbirlerine karşı cinsel açıdan his ve hoşlantılar sonucunda ,lezbiyenlik oluşur.

Sitemizde +18 yaş uygulaması mevcuttur ve lez sohbet etmek için belirli kurallar şart koşulur. KURALLAR sekmesindeki topluluk kuralları herkes için geçerli sayılır ve uygulanır.

Yapılan sohbetler aile hayatında ki etkisi nedir ? Nasıl sağlanır, Ailemiz bu durumu nasıl değerlendirir..

lez-sohbet

Sohbetlerin Aile Hayatına Etkisi

           Çağımızda ulaşılan noktada teknoloji bağımlılığı çok ciddi sorunlar teşkil etmektedir. En yakınlarımızdan kopup, sadece teknolojik aletlerle yaşamaya başladığımız bu devirde kopukluklar da baş göstermeye başlamış bulunmakta. Oturduğumuz evin içinde, insanları en yakınında bulunan kişilerden uzaklaştırmış olan bu çılgın bağımlılığın insanlığı götürdüğü yer neresi? Aile toplumun oluşmasının temel taşlarından biridir. Doğduktan sonra belli bir yaşa gelene kadar insan hayatındaki en büyük etkiye sahip gruptur. Teknoloji bağımlılığının en korkunç yanı ise etki ettiği ve bu etkiyi en yıkıcı şekilde gözlemleyebildiğimiz aile yaşantımıza zarar verebilme yeteneğidir.

  • Aile Teknoloji Bağımlılığından En Az Zararı Nasıl Alır?

            Teknoloji bu denli yaygınlaşmaya başlamadan önce hatta teknoloji henüz insanlık hayatında var olmadan önce de yaşanılan bir hayat vardı. Annelerimiz, babalarımız, aile büyüklerimiz birbirlerini bu yüzyılda tanıdıklarından çok daha iyi tanırdı. İnsanların birbirlerine ‘Günaydın!’ demekten çekinmedikleri senelerde ‘sosyal medya’ değildi bunları ileten. Birbirleriyle sohbet etmeleriydi.
  Aileyi birbirine bağlı tutmanın en güzel yolu iletişime geçebilmek, sohbet edebilmektir.

  • Sohbetin Sihirli Gücü Nedir?

‘İnsanlar konuşa konuşa, hayvanlar koklaşa koklaşa anlaşır’  atasözünden anlaşılacağı üzere var olduğumuz dünyada kendimizi ifade edebilmek için yapılabilecek en iyi şey konuşmaktır. Sohbetin sihirli gücünün yanı sıra sohbetin bir de yardımcı silah olma özelliği vardır. Sohbet etmek, bir konu hakkında tartışmak, fikirlerimizi açığa vurmak kullanabileceğimiz en etkili yöntemdir. Hararetli bir tartışma, mutsuz bir konuşma ve yahut sevincimizi gözlerimizdeki ışıltı eşliğinde paylaşma.. Hayatı yaşanabilir kılan o sihirli güç ‘sohbet’.

  • Aile Hayatı ve Sohbet

            Aile içerisinde sohbetin kesildiği nokta bağların yavaş yavaş kopmaya başladığı noktadır. Aile; geçim sıkıntısını, başarıları, yapılan alış verişi konuşmalıdır. Küçük çocuk sohbete okulunda yaşanan olaylarla katılırken baba işindeki pürüzleri anlatır. Aile hayatında huzuru ve mutluluğu sağlayan temel koşul sohbettir. Aynı evin içerisinde insanların birbirinden kopmaması için iletişim halinde olmaları gerekmektedir. Bu iletişim ‘Günaydın!’ ve ‘İyi geceler’ den öteye gitmek zorundadır. Ne kadar çok iletişime geçilir ve muhabbet edilirse aile bağları o kadar kuvvetlenir. Sohbetlerin aile hayatına ‘mutluluk ve huzur‘ etkisi vardır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir