Sohbete Bağlan


kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Lez Sohbet, Lezbiyen Chat ve Aile Sohbeti - Tatli.net


Lez sohbet, lezbiyen bayanların bir araya gelerek konuşmalarını sağlayan web sayfasıdır.

Lezbiyen nedir ?

Aynı cinsiyet olan bayanların birbirlerine karşı cinsel açıdan his ve hoşlantılar sonucunda ,lezbiyenlik oluşur.

Sitemizde +18 yaş uygulaması mevcuttur ve lez sohbet etmek için belirli kurallar şart koşulur. KURALLAR sekmesindeki topluluk kuralları herkes için geçerli sayılır ve uygulanır.

Yapılan sohbetler aile hayatında ki etkisi nedir ? Nasıl sağlanır, Ailemiz bu durumu nasıl değerlendirir..

lez-sohbet

Sohbetlerin Aile Hayatına Etkisi

           Çağımızda ulaşılan noktada teknoloji bağımlılığı çok ciddi sorunlar teşkil etmektedir. En yakınlarımızdan kopup, sadece teknolojik aletlerle yaşamaya başladığımız bu devirde kopukluklar da baş göstermeye başlamış bulunmakta. Oturduğumuz evin içinde, insanları en yakınında bulunan kişilerden uzaklaştırmış olan bu çılgın bağımlılığın insanlığı götürdüğü yer neresi? Aile toplumun oluşmasının temel taşlarından biridir. Doğduktan sonra belli bir yaşa gelene kadar insan hayatındaki en büyük etkiye sahip gruptur. Teknoloji bağımlılığının en korkunç yanı ise etki ettiği ve bu etkiyi en yıkıcı şekilde gözlemleyebildiğimiz aile yaşantımıza zarar verebilme yeteneğidir.

  • Aile Teknoloji Bağımlılığından En Az Zararı Nasıl Alır?

            Teknoloji bu denli yaygınlaşmaya başlamadan önce hatta teknoloji henüz insanlık hayatında var olmadan önce de yaşanılan bir hayat vardı. Annelerimiz, babalarımız, aile büyüklerimiz birbirlerini bu yüzyılda tanıdıklarından çok daha iyi tanırdı. İnsanların birbirlerine ‘Günaydın!’ demekten çekinmedikleri senelerde ‘sosyal medya’ değildi bunları ileten. Birbirleriyle sohbet etmeleriydi.
  Aileyi birbirine bağlı tutmanın en güzel yolu iletişime geçebilmek, sohbet edebilmektir.

  • Sohbetin Sihirli Gücü Nedir?

‘İnsanlar konuşa konuşa, hayvanlar koklaşa koklaşa anlaşır’  atasözünden anlaşılacağı üzere var olduğumuz dünyada kendimizi ifade edebilmek için yapılabilecek en iyi şey konuşmaktır. Sohbetin sihirli gücünün yanı sıra sohbetin bir de yardımcı silah olma özelliği vardır. Sohbet etmek, bir konu hakkında tartışmak, fikirlerimizi açığa vurmak kullanabileceğimiz en etkili yöntemdir. Hararetli bir tartışma, mutsuz bir konuşma ve yahut sevincimizi gözlerimizdeki ışıltı eşliğinde paylaşma.. Hayatı yaşanabilir kılan o sihirli güç ‘sohbet’.

  • Aile Hayatı ve Sohbet

            Aile içerisinde sohbetin kesildiği nokta bağların yavaş yavaş kopmaya başladığı noktadır. Aile; geçim sıkıntısını, başarıları, yapılan alış verişi konuşmalıdır. Küçük çocuk sohbete okulunda yaşanan olaylarla katılırken baba işindeki pürüzleri anlatır. Aile hayatında huzuru ve mutluluğu sağlayan temel koşul sohbettir. Aynı evin içerisinde insanların birbirinden kopmaması için iletişim halinde olmaları gerekmektedir. Bu iletişim ‘Günaydın!’ ve ‘İyi geceler’ den öteye gitmek zorundadır. Ne kadar çok iletişime geçilir ve muhabbet edilirse aile bağları o kadar kuvvetlenir. Sohbetlerin aile hayatına ‘mutluluk ve huzur‘ etkisi vardır.Bir cevap bırakın.
tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net