Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net sohbet ailesi olarak sizlere biraz kendimizden bahsetmek istedik. Kuruluşundan bu yana bedava ve kaliteli sohbet odaları sunan, sitemiz Türkiye'de artık bir numara. Tatli.net sohbeti diğer sohbet sitelerinden ayıran bir özelliği ise her türlü insanla saygı çerçevesinde, sohbet etmenizi sağlamaktadır.

Tatlı Mobil Sohbet


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır. Uygulama indirmek için tıklayın.

En iyi arkadaşlık sitesi hangisien-iyi-arkadaslik-sitesi

En iyi arkadaşlık siteleri, insanın o sitede kendini iyi hissetmesi ile alakalıdır. En iyi site olarak nitelendirmek yerine en huzurlu olduğumuz sohbet ,arkadaşlık sitesi diyerek sohbet odalarına göz atabiliriz.

Sohbet Sitesinde Hangi Odalar Vardır?


Sohbet Sitesi Nedir?

            Birbirini tanıyan/tanımayan bireylerin sosyalleşme amacıyla takma adlar (rumuz)  kullanarak üye olduğu, çeşitli konulu odalarda sohbet ettiği internet platformlarıdır. Bu platformlara giriş yapan insanlar genellikle herhangi bir arayış içerisindedir.

Sohbet Sitelerinde Hangi Odalar Bulunur?

            Çoğu sohbet sitesinde insanların giriş yaparak konuşmalara dahil olduğu odalar bulunmaktadır. Bu odaların var olma amacı, belirli bir konu hakkında konuşmak isteyen kullanıcıların başka bir konu hakkında konuşmak isteyen kullanıcılardan ayrılarak konu karmaşasının önlenmesi; tüm kullanıcıların kendi arayışına uygun şekilde sohbet etmesine olanak sağlamaktır. Sohbet sitelerinde bulunan başlıca odalar şunlardır;

Oyun Odası

            Bu odada kullanıcılar site yöneticileri tarafından oluşturulmuş oyunları oynar (çoğunlukla kelime oyunları), yarışmalara katılır.

Romantik/Aşk Odası

            Bu odada kullanıcılar kendi cinsinden ya da karşı cinsten kullanıcılarla tanışmak, flörtöz olmak ister. Bu odanın diğerlerinden ayrılan önemli özelliği kullanıcıların kesin bir arayış içinde olmasıdır.

Cinsellik Odası

            Bu oda en tehlikeli sohbet odaları arasında yer alır. Şantaj vb. olaylar en çok bu odada yaşanır. Bu odaya giriş yapan kullanıcılar cinsel bir arayış içerisindedir. Bu tür odalar sanal sekse olanak sağlamaktadır. Kameralı/kamerasız çeşitleri mevcuttur.

Radyo/Müzik

            Bu odada kullanıcılar site yöneticisi tarafından açılan şarkıları dinler, istek parçalarda bulunur, şarkılar hakkında yorum yapılır.

Şehirlere Göre Açılmış Odalar

            Bu odada kullanıcılar hemşerileriyle sohbet ederler. Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir