Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net giriş için sizde hemen takma bir nick ( isim ) alıp aramıza katılın. Günümüzde hala geçmiş dönemin gizemini koruyan ve yaşatan sohbet siteleri az sayıdadır. Tatli.net mIRC sohbet`in başladığı yıllara dayanan köklü bir sitedir. Mirc indir hızlı bağlantı kur.

Tatlı Mobil Sohbet


Mobil sohbet için en ideali. Bedava sohbet uygulaması Android ve IOS sistemleri için sorunsuz çalışmaktadır. Sohbet odaları ile aktif sohbet imkanı bularak, e sohbet ortamında farkı hissedin. Mobil Uygulamayı güvenle indirebilirsiniz.

En iyi arkadaşlık sitesi hangisien-iyi-arkadaslik-sitesi

En iyi arkadaşlık siteleri, insanın o sitede kendini iyi hissetmesi ile alakalıdır. En iyi site olarak nitelendirmek yerine en huzurlu olduğumuz sohbet ,arkadaşlık sitesi diyerek sohbet odalarına göz atabiliriz.

Sohbet Sitesinde Hangi Odalar Vardır?


Sohbet Sitesi Nedir?

            Birbirini tanıyan/tanımayan bireylerin sosyalleşme amacıyla takma adlar (rumuz)  kullanarak üye olduğu, çeşitli konulu odalarda sohbet ettiği internet platformlarıdır. Bu platformlara giriş yapan insanlar genellikle herhangi bir arayış içerisindedir.

Sohbet Sitelerinde Hangi Odalar Bulunur?

            Çoğu sohbet sitesinde insanların giriş yaparak konuşmalara dahil olduğu odalar bulunmaktadır. Bu odaların var olma amacı, belirli bir konu hakkında konuşmak isteyen kullanıcıların başka bir konu hakkında konuşmak isteyen kullanıcılardan ayrılarak konu karmaşasının önlenmesi; tüm kullanıcıların kendi arayışına uygun şekilde sohbet etmesine olanak sağlamaktır. Sohbet sitelerinde bulunan başlıca odalar şunlardır;

Oyun Odası

            Bu odada kullanıcılar site yöneticileri tarafından oluşturulmuş oyunları oynar (çoğunlukla kelime oyunları), yarışmalara katılır.

Romantik/Aşk Odası

            Bu odada kullanıcılar kendi cinsinden ya da karşı cinsten kullanıcılarla tanışmak, flörtöz olmak ister. Bu odanın diğerlerinden ayrılan önemli özelliği kullanıcıların kesin bir arayış içinde olmasıdır.

Cinsellik Odası

            Bu oda en tehlikeli sohbet odaları arasında yer alır. Şantaj vb. olaylar en çok bu odada yaşanır. Bu odaya giriş yapan kullanıcılar cinsel bir arayış içerisindedir. Bu tür odalar sanal sekse olanak sağlamaktadır. Kameralı/kamerasız çeşitleri mevcuttur.

Radyo/Müzik

            Bu odada kullanıcılar site yöneticisi tarafından açılan şarkıları dinler, istek parçalarda bulunur, şarkılar hakkında yorum yapılır.

Şehirlere Göre Açılmış Odalar

            Bu odada kullanıcılar hemşerileriyle sohbet ederler. Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir