Tatlı Mirc Sohbet


Tatli.net giriş için sizde hemen takma bir nick ( isim ) alıp aramıza katılın. Günümüzde hala geçmiş dönemin gizemini koruyan ve yaşatan sohbet siteleri az sayıdadır. Tatli.net mIRC sohbet`in başladığı yıllara dayanan köklü bir sitedir. Mirc indir hızlı bağlantı kur.

Tatlı Mobil Sohbet


Mobil sohbet için en ideali. Bedava sohbet uygulaması Android ve IOS sistemleri için sorunsuz çalışmaktadır. Sohbet odaları ile aktif sohbet imkanı bularak, e sohbet ortamında farkı hissedin. Mobil Uygulamayı güvenle indirebilirsiniz.

Bayan arkadaş bulma siteleri ücretsizBayan arkadaş arayanlar, bulmak için tatli.net i tercih ediyor. Bu sitede bayan arkadaş 18 bulabilmek çok kolay, sohbet et sınırsızca mesajlaş.

Sosyal medya üzerinden bayanlarla sohbet et

bayanarkada-siteleri

Sosyal Medya Üzerine Sohbetler


            Şu ana kadar popülaritesi hiç azalmayan, hatta günden güne artarak ilerleyen sosyal medya serüveni ilk olarak Facebook ile asıl devrimi başlattı diyebiliriz. The Facebook ilk kez Harvard Üniversitesi öğrencilerine 2004 yılında tanıtıldı. Tabi aynı yılda MySpace, Flickr, Digg gibi sitelerde topluluklara duyuruldu ama hiçbiri günümüzde aktif olarak kullanılmıyor diyebiliriz. 

Twitter

            140 karakter mottolu Twitter ise 2006 yılında piyasaya giriş yaptı. İşte tam da bu zamandan sonra artık aile içinde yapılan siyaset, gündem, spor, dedikodu, alışveriş gibi samimi sohbetler artık yüzlerce, binlerce hatta zamanla milyonlarca kişiyle yapılmaya başlandı. Bundan sonra sohbet kavramı eskisi gibi olmayacaktı.

Instagram

            Yıl 2010…  Pano sistemiyle çalışan Pinterest ile Instagram piyasaya giriş yaptı. Henüz ilk haftasından 200.000 kullanıcıya ulaşan Instagram sanal aleme gürültülü bir giriş yaptı. Kuruluşundan sonraki 3. ayında 4 milyon kullanıcıya ulaşan fotoğraf paylaşma platformunun şu an yaklaşık 40 milyon kullanıcısı bulunmakta. Görsel paylaşım platformunun bu kadar ilgi görmesi girişimcileri heveslendirmiş olacak ki hemen 1 yıl sonra Snapchat tanıtıldı. Tabi Snapchat Instagram’dan biraz farklıydı. Çünkü Snapchat’te paylaştığınız video ve görüntüler 24 saat sonra internet aleminin derin boşluğunda kaybolup gidiyordu. 

Vine

            Günümüzün sosyal medya ünlülerinin eski yeri Vine ise 2012 yılında kullanıcılara sunuldu. Twitter tarafından piyasaya sunulan Vine için sosyal medya platformları arasındaki en eğlenceli platform diyebiliriz. Maksimum 6 saniye olan videolar zamanla bizi bağımlısı yaptı. Her ne kadar eğlenceli olsa da diğer sosyal medya siteleri kadar ilgi görmemesi sonucunda geçtiğimiz sense Vine, Twitter tarafından kapatıldı.2 Yorumlar

 1. erkin

  28 Ağustos 2019 at 15:51

  merhaba ismim erkin istanbulda oturuyorum 52 yaşındayım 175 boy 70 kg yum istanbulda oturan samimi bayan arkadaş arıyorum.

  Cevapla
 2. Koray5433039693

  29 Ağustos 2019 at 02:39

  Mrb ben koray antep mersin adana maraş hatay osmaniye çevrelerinden her yaştan bayanlar arayın tanışalım

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir