Sohbete Bağlan


kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Bayan arkadaş bulma siteleri ücretsiz - Tatli.net


Bayan arkadaş arayanlar, bulmak için tatli.net i tercih ediyor. Bu sitede bayan arkadaş 18 bulabilmek çok kolay, sohbet et sınırsızca mesajlaş.

Sosyal medya üzerinden bayanlarla sohbet et

bayanarkada-siteleri

Sosyal Medya Üzerine Sohbetler


            Şu ana kadar popülaritesi hiç azalmayan, hatta günden güne artarak ilerleyen sosyal medya serüveni ilk olarak Facebook ile asıl devrimi başlattı diyebiliriz. The Facebook ilk kez Harvard Üniversitesi öğrencilerine 2004 yılında tanıtıldı. Tabi aynı yılda MySpace, Flickr, Digg gibi sitelerde topluluklara duyuruldu ama hiçbiri günümüzde aktif olarak kullanılmıyor diyebiliriz. 

Twitter

            140 karakter mottolu Twitter ise 2006 yılında piyasaya giriş yaptı. İşte tam da bu zamandan sonra artık aile içinde yapılan siyaset, gündem, spor, dedikodu, alışveriş gibi samimi sohbetler artık yüzlerce, binlerce hatta zamanla milyonlarca kişiyle yapılmaya başlandı. Bundan sonra sohbet kavramı eskisi gibi olmayacaktı.

Instagram

            Yıl 2010…  Pano sistemiyle çalışan Pinterest ile Instagram piyasaya giriş yaptı. Henüz ilk haftasından 200.000 kullanıcıya ulaşan Instagram sanal aleme gürültülü bir giriş yaptı. Kuruluşundan sonraki 3. ayında 4 milyon kullanıcıya ulaşan fotoğraf paylaşma platformunun şu an yaklaşık 40 milyon kullanıcısı bulunmakta. Görsel paylaşım platformunun bu kadar ilgi görmesi girişimcileri heveslendirmiş olacak ki hemen 1 yıl sonra Snapchat tanıtıldı. Tabi Snapchat Instagram’dan biraz farklıydı. Çünkü Snapchat’te paylaştığınız video ve görüntüler 24 saat sonra internet aleminin derin boşluğunda kaybolup gidiyordu. 

Vine

            Günümüzün sosyal medya ünlülerinin eski yeri Vine ise 2012 yılında kullanıcılara sunuldu. Twitter tarafından piyasaya sunulan Vine için sosyal medya platformları arasındaki en eğlenceli platform diyebiliriz. Maksimum 6 saniye olan videolar zamanla bizi bağımlısı yaptı. Her ne kadar eğlenceli olsa da diğer sosyal medya siteleri kadar ilgi görmemesi sonucunda geçtiğimiz sense Vine, Twitter tarafından kapatıldı.Toplam 2 Yorumlar
erkin

merhaba ismim erkin istanbulda oturuyorum 52 yaşındayım 175 boy 70 kg yum istanbulda oturan samimi bayan arkadaş arıyorum.

Koray5433039693

Mrb ben koray antep mersin adana maraş hatay osmaniye çevrelerinden her yaştan bayanlar arayın tanışalım

Yorumlara kapalı.

Bir cevap bırakın.
tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net tatli.net