yetiskinsohbet
05-12-18 Yaş Sohbet Zafer Şahin 243 Defa Okundu

Yetişkin Sohbet

Bu sayfada yetişkin kişileri sohbet ederken görebilmeniz mümkündür. Yaş sohbet kategorisinde oluşturulmuş Yetişkin sayfası, benzer guruplara hitap eden sayfaları da içerisine kapsar.

İnternet üzerinde chat, 1998 li yıllarda hayata geçmiş ve günümüze kadar sürekliliği sürmüştür. Çok fazla karma sohbet yapan sayfalar olmasına rağmen kendi alanında en iyi olabilecek düşünceye sahip siteler de mevcuttur. Bu siteler bir elin 5 parmağını geçmez. Sebebi, çok fazla illegal yollarla,spamlarla bir yerlere gelmeye çalışan sayfalar olsa da kısa süreliğine boy gösterip kaybolurlar.

Yetişkin sohbet ,2018 yılının son ayında hizmete açılmış ve bu alanda hizmet vereceğini duyurmuştur. Diğer sitelerin aksine kendi politikasını en başından uygulayarak planlı bir şekilde adım atarak başlamıştır. Chat sitelerinin en büyük eksikliklerinden bir tanesi de, hangi alana hizmet vereceklerine karar vermeden her alanda yazı yazarak trafik çekme gibi hataya yeltenmeleridir.

Yetişkin Odaları +18 Sohbet mi ?

Çoğu kişi yetişkin sohbet odalarında +18 konularında sohbet edildiğini düşünüyor. Siz de biliyorsunuz ki bu odalar yetişkinler içindir. Doğal olarak söylemek gerekirse bu odalarda ciddi anlamda farklı konular konuşuluyor olabilir.

Bilmelisiniz ki +18 içerikli konularda konuşulabilir ancak konu tamamen kişilere bağlı olarak değişmektedir. Aynı anda çok fazla kişi bir arada olabilir. Doğal olarak son derece eğlenceli bir ortam oluşabilir. Tabii insanlar daha rahat bir şekilde sohbet etmek istemektedirler. Bu nedenle diğer odalara göre kurallar biraz daha yumuşak tutulmaktadır. Hakaret ve küfür olmadan biraz da sokak ağzıyla konuşanları burada görmek mümkündür. Samimi ortamları sizi de içine çekecektir. Buna emin olabilirsiniz.

Yetişkin sohbet odalarını ziyaret ederek hayatınızın aşkını bulabilir ve onlarla ciddi bir seviyeli ilişkiye başlayabilirsiniz. Unutmamalısınız ki ciddi anlamda farklı seçenekler sizleri bekliyor olacaktır.

Artık dilediğiniz gibi yakın çevrenizdeki insanlar ile tanışacak ve onlarla harika zaman geçireceksiniz. Bundan sonra dolandırıcılık sorunu ile karşı karşıya kalmayacaksınız çünkü güvenil site yönetimi tarafından çok sıkı tutulmaktadır. Ayrıcalı olacağınıza ve kendinizi çok daha iyi hissedeceğinize de emin olabilirsiniz.

Göreceksiniz ki burası sizin de memnun kalacağınız bir oda olacaktır. Peki ama bu odaların kuralları hakkında ve genel özellikleri hakkında bilgi almak ister misiniz? O halde yazının devam kısmı sizin için gelecektir.

Yetişkin Sohbet Yeni Sürümü

Daha eski zamanda ki sohbet sitelerini gözümüzün önüne getirirsek, java vb. programlara ihtiyaç duyulurdu. Bu programı her yerde indirmek mümkün olmadığı gibi sohbet etmek için o site de kullanılamazdı.

Yeni sürümlerde bu türlü programlara ihtiyaç duyulmadan hızlı bir şekilde giriş yapmak mümkün hale gelmiştir. Yeni sürümden yetişkinlere dahil olmak için Tıklayın: https://www.yetiskinchat.com.tr/sohbet

Mobil Sohbet Kullanıcılarına Müjde

mobilsohbet

Yeni teknolojinin her faydasından payına düşeni almaktan mutluyuz. Mobil kullanıcıların İnternet aleminde her nimetten yararlandıklarını gördük ve sohbet girişi için mobil giriş applet kurulması kararı aldık. Bu karar en çok bilgisayardan giremeyen kullanıcı kesimi sevinmiş olsa gerek.

Mobil Sohbetin avantajlarından bahsetmek gerekirse;

  • Kolay erişim sağlaması
  • Üyelik sistemi olmaması
  • Aradığını bulmak mümkün
  • Her yerden bağlanma imkanı

 

Kişi Haklarını Koruma Altına Almak

kisi-haklari

Sohbet ettiğiniz bir çok sitede ,giriş yapan kullanıcıların IP adresleri log altında tutulmaktadır. Bu bilgilerin yanı sıra giriş yapan kişilerin hangi şehirden girdikleri de yöneticiler tarafından görülmektedir. Bu özellik ile kişilerin kişisel bilgileri site yönetimi tarafından gizlilik içerisinde tutularak kimse ile paylaşılmaz.

Yetiskinchat.com.tr, kişisel bilgi ve haklarını koruma altında tutarak haklarınızı da savunma altına alır.

Yetişkin Chat sitesi ile ilgili merak ettiğiniz konuları HAKKIMIZDA  sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yetiskinchat.com.tr Sohbet Kuralları

Toplumun daha düzen ve disiplinli bir halde kalmasını sağlamak için bazı kurallar koyularak huzur sağlaması uygulanır. Bunun amacı tamamen güvenlik ve sohbetcilerin rahat edebilmesi için olduğunu unutmayın.

Saygı, sevgi içerisinde arkadaşlık ortamı oluşturulması adına koyulan kuralları okuyarak odalara bağlanmanız bilinçlenmenize yardımcı olacaktır.

Yetişkin Chat Kuralları

Yetişkin Sohbet Client

Client girişi ile yetişkin sohbete yeni bir hava gelmiştir. Yetişkinler daha fazla sanal aleme alışkanlık gösteriyor ve chat odalarını kullanmaktadırlar.

Sohbete derken insanların çeşitli dertleri ve ilgi çekmeyen konularına ortak olmak durumunda kalınabilir. Yetişkin kişiler kendilerine özel bir sohbet alanı imkanı bulmuşlardır. Böylelikle daha keyif veren ve can sıkmayan tatsız olaylardan uzak dururuz.

Sohbet ederken herkes de olduğu gibi kişilerde kendilerine kurallar ve hedef belirlemeli. Bu hedefleri gerçekleştirmek için öncelikle uyumlu bir kullanıcı moduna geçmelidir. Client girişten sohbet ederek yeni versiyonla da tanışmış olabilirsiniz.

Kaynak: Yetişkin Sohbet

Yazı hakkında sizde yorumunuzu yapmayı unutmayın!Sohbet  |   Chat  |   Yardım

© Copyright 2002 - 2018 Tüm hakları saklıdır.