sohbet

Telefonda Sohbet

telefondasohbet

Telefonda Sohbet Etmek

Telefonda sohbet nasıl edilir ve bu tarz sohbetler kimler için uygundur yazımız ile konumuza açıklık getireceğiz.

Bir çok sanal sektör oluşturulup yapılan sohbet konuşmalarını hem kişiselleştirip hemde kurumsal hale getirip para elde etmek için kullandığını görüyoruz ve örnek olarak da bir hayli fazla bu siteler. Hatta, iş ilanlarında dahi başta Kariyer.net olmak üzere ilanları görebilmeniz mümkündür.

Bu tarz işler de sadece başlangıç kısmını ön planda göstererek sonuç kısmı kişilerden saklanır. Nedenlerinden birtanesine açıklık getirmek gerekirse, Yapılacak konuşmaların tam olarak içeriği “cinsellik değil!” dense de kesin bir karar ve madde olarak değerlendirilmez.

Daha çok muhabbet edilerek sohbet imkanı sunulacağı hakkında üstü kapalı bilgiler verilerek iş alımı yapılmaktadır.

 

DAHA ÇOK BAYAN TERCİH EDİLİR

Yapılacak telefon konuşmalarında haliyle bu tarz numaraları erkeklerin daha çok aşina oldukları malumdur. Bu durumu avantaja çevirmek isteyen bazı kuruluşlar Telefonda sohbet adı altında kurulan arkadaşlık ve sohbet numaralarını, teemin ederler ve bu numaraların fazlaca kişiye ulaşması için çeşitli reklamlar ve web sayfaları oluştururlar.

Erkekler için ve bayanlar için olmak üzere 2 ayrı sistem üzerine kurulumlar gerçekleşir. Arayan çoğunluğu erkekler olduğunu belirtmiştik, tamda bu sebepten bayan sohbet konuşanı daha çok tercih meselesi olur. İnsanların çeşitli sohbet konularını değerlendirme içine alarak, bir nevi telefondan arkadaş edinme imkanı sunuluyor. Sosyal olamayan kişiler ve çevresi gerçekten kısıtlı ve karşı cins olmayan kişilerin çokça tercih ettiği bir fikir olarak değerlendirilir.

 

SOHBET KONUSU VE GENEL MUHABBET

Yapılan bu görüşmeler, şirketin sistemi üzerinden kayıt altına alınır ve kişilerin hakları ve kayıtları şirket tarafından güvence içine alındığı belirtilir. Herhangi bir uygunsuz münakaşa halinde olan kişilere genelde konuşma esnasında hat yüzlerine kapatılır. Çok sayıda kişilerin sapkınlık içeren kelimeleriyle maruz kalan operatörler mevcuttur.

Bu işi yaparken gelecek karşı etkilerinde farkında olarak operatörler ,telefon başında sohbeti gerçekleştirirler. Yapılacak olan sohbet konuları, arayan kişinin içini dökmesini ,rahatlamasını ve ciddi anlamda konuşma bozukluklarına iyi geldiği belirtilmektedir.

Çok fazla konu detayı verilmemekle birlikte ,sesli bir şekilde sohbet şansı bularak karşı cinsiniz ile eğlenceli zaman geçirmek amacı verilmiştir.

Bu amacın ne kadar doğru ne kadar yanlış olduğu görüşünü tartışmak için yorum bölümünü kullanarak görüşlerinizi bildirmeniz mümkündür.

Yada canlı sohbete bağlanmak için sitemizde Sohbete giriş kısmından yazılı olarak chat odalarına bağlanarak sohbet şansınıda bulabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*