sohbet

Tablet ile sohbet sitelerine nasıl bağlanılır

tablet-sohbet

Tablet ile sohbet sitelerine bağlanma Hakkında

Tablet kullanıcıları chat ortamına nasıl bağlanırlar ?

Bildiğiniz gibi artık sohbet siteleri %70 – 80 oranla mobil kullanıma geçmişlerdir. Bu sayede Mobil veya Tablet ile kullanıcılar tamamen gittikleri her yerde bu keyfi yaşayabiliyorlar.

Tablet de bir nevi mobil giriş olarak görev yapmaktadır. Telefonumuzun büyük boyut almış hali oluyor, sohbet girişine bağlanmadan önce KURALLAR sayfasına göz atmanızda fayda vardır.

Odalara bağlanmak için neler gerekli

Sunucuya giriş yapmak için ,tabletiniz de ara motoruna Tatli.net yazarak sayfamızı kolayca bulabilirsiniz.Sayfayı açtığınız da Sohbete bağlan bölümüne tıklayarak sizi mobil giriş bölümüne yönlendirecektir. Bu sayede site içinde dolaşmadan yani kalabalık sayfalar içinde kaybolmadan direk sonuca ulaşabileceksiniz. Gelen giriş bölümünde Nick  yazarak bağlan demeniz yeterli olacaktır.

 

Girişler Güvenli ve Kişiye özeldir

Sayfamızdan indirdiğiniz bir materyal sayfaya yüklenirken güvenlik amaçlı anti virüs taraması yapılarak yüklendiği için, sizlerde herhangi bir program indirdiğinizde ve ya şifreleriniz mail adresleriniz rahatlıkla şifre bölümünde kullanabilirsiniz. SSL güvenlik uygulaması sayfamızın %100 güvenilir olduğuna dair raporlama çıkarmıştır. Sizler sadece yaptığınız yazışmalardan sorumlu tutulursunuz. IP ve özel bilgileriniz her zaman size özel olarak yöneticiler tarafından gizli tutulmaktadır.

Boş zamanlarımızda ne yapsak da sıkıntımızı atsak diyen internet kullanıcılarını, Tatli.net sayfasında ailemizin bir parçası olarak almaya daima hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

ÜYELİK YOK

Sayfamız üyelik üzerine prim yapmaz, online bağlan ve mesajlaş sistemini benimsemiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*